امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج آمد=>>آخرین خبر =>نتایج 6 خرداد دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) 1391
میخواین اصلا یه کاری کنیم بچه ها طی یک حرکت اعتراضی اصلا هیچ کس نره نتیجشو ببینه1665

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۵، ۱۱:۵۵ عصر)farza نوشته است: میخواین اصلا یه کاری کنیم بچه ها طی یک حرکت اعتراضی اصلا هیچ کس نره نتیجشو ببینه1665

شما فک کردی عین خیالشون میاد......ککشون هم نمی گزه.68
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۶، ۰۶:۵۷ صبح)nazanin.gh نوشته است:
(۱۳۹۱-۳-۵، ۱۱:۵۵ عصر)farza نوشته است: میخواین اصلا یه کاری کنیم بچه ها طی یک حرکت اعتراضی اصلا هیچ کس نره نتیجشو ببینه1665

شما فک کردی عین خیالشون میاد......ککشون هم نمی گزه.68
آره اون که هست واقعا طرح منم جدی نگیرید بود 113
این اخبار منو کشته همین الان اخبار کانال 1 گفت امروز اعلام نتایج کارشناسی ارشد من نمیدونم پس امروز کی شروع میشه که هیچوقت نمیرسه

پاسخ
یکی از دوستا دیشب گفتش که نتایج امروز بعداز ظهر عصر رو سایت قرار میگیره ها ولی من دلمو به شب یا نهایتا امروز صبح خوش کرده بودم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط nazanin.gh
(۱۳۹۱-۳-۶، ۰۷:۲۷ صبح)urbanplanner نوشته است: یکی از دوستا دیشب گفتش که نتایج امروز بعداز ظهر عصر رو سایت قرار میگیره ها ولی من دلمو به شب یا نهایتا امروز صبح خوش کرده بودم.

اگه قرار بود صب بیاد تا الان اومده بود احتمالا میره واسه ساعت 5 بعد از ظهر.البته اگه عمری بود و تا اون موقع سکته نزده بودیم...113

پاسخ
سلام
ممنون از اطلاع رسانیتون
سپاس
آخرین ارسال های من :

پشت این پنجره جز یک هیچ بزرگ، هیچ نیست
پاسخ
بهتره بريم به كارامون برسيم بااااااااااااايييييي

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    جواب اومد

موفق باشيد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,336 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,375 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
      آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,441 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
      نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,471 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
      نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,294 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
      خبر مهم << برگزاري كنكور سراسري مختص واحدهای پردیس برای اولین بار godonly. 4 2,079 ۱۳۹۳-۴-۲، ۰۱:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,377 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
      hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,375 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 0 1,094 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      نتایج آزمون دکتری 93 یکشنبه اعلام می‌شود Sahab 7 2,808 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان