امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"جلوی دوربین تلویزیون به ما مسکن مهر دادند، چهار روز بعد هم پس گرفتند"

"جلوی دوربین تلویزیون به ما مسکن مهر دادند، چهار روز بعد هم پس گرفتند"

فردی که در جریان سفر رئیس جمهور به مشهد به عنوان یکی از دریافت کنندگان مسکن مهر در سیما با وی مصاحبه و درباره مزایای مسکن مهر تبلیغ کرده بود، مدعی شد پس از چند روز خانه را از وی پس گرفته اند.
به گزارش خبرنگارمهر، جهانبخش جهانی کارگر ساختمانی که عصر چهارشنبه به دفتر خبرگزاری مهر در مشهد مراجعه کرد، اعلام کرد: دو فقره حواله 9 میلیون تومان به شرکت "پرند کویر شرق" پرداخت کردم و خانه ای در خیابان "آسمان یک"، شهرک مهرگان مشهد دریافت کردم.

وی افزود: در زمان افتتاح واحدهای مسکونی توسط دکتر احمدی نژاد، وسایلم را به این منزل منتقل و در گزارش تبلیغی وزارت مسکن و شهرسازی که به همین مناسبت تهیه و از شبکه 3 پخش شد نیز من و همسرم مورد مصاحبه قرار گرفتیم.

جهانی بیان کرد: در حالیکه ما از خوشحالی در پوست خود نمی گنجیدیم به ما اعلام شد باید خانه را تخلیه کنیم.

وی با ابراز تاسف از این اتفاق و با بیان اینکه واقعا از این رخداد تلخ شوکه شده ام، افزود: مسکن مهر با هدف حل مشکل افراد فاقد سرپناه احداث شده است، ضمن اینکه من تمام مراحل را طی و واحد خودم را نیز دریافت کرده ام، چرا باید با من این گونه برخورد شود.

این شهروند مشهدی با اشاره به پخش چهره اش از تلویزیون و بازتاب منفی این اقدام مسئولان مسکن و شهرسازی و پیمانکار خواستار حل مشکل از طریق مسئولان شد.

به نظر می رسد در صورتی که واقعا چنین اتفاقی رخ داده است، با توجه به مشی دولت در خصوص مهرورزی به افراد نیازمند، برخورد با این مقوله تلخ امری ضروری است.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Maryam M ، farza ، dely_sh

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آیا بازار مسکن ضربه‌گیر نقدینگی می شود؟ aramo 0 1,043 ۱۳۹۱-۳-۷، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: aramo
  افت ناگهانی معاملات مسکن aramo 0 1,026 ۱۳۹۱-۳-۷، ۰۷:۴۳ عصر
  رفتار زننده‌ دلالان مسکن در تهران aramo 0 1,116 ۱۳۹۱-۳-۷، ۰۷:۳۲ عصر
  تعطیلی تهران به بهانه "ریزگرد" ؛ تبعیضی که مردم دیگر شهرها را خواهد آزرد aramo 0 1,167 ۱۳۹۱-۳-۷، ۰۷:۲۸ عصر
  زخم‌های تازه بر پیکر زیبا‌ترین ساختمان استوانه‌ای تهران / کسی به فکر تئا‌تر شهر نیست aramo 0 1,140 ۱۳۹۱-۳-۷، ۰۷:۲۵ عصر
  راه حل مقابله با گرد و خاک چیست؟درخت بکاریم یا هر روز آبپاشی کنیم؟ aramo 0 993 ۱۳۹۱-۳-۶، ۰۴:۵۶ عصر
  تاثیر مذاکرات بغداد بر قیمت مسکن aramo 0 1,417 ۱۳۹۱-۳-۵، ۰۴:۲۴ عصر
  پرونده «شهر تاریخی توس» و « قنات قصبه گناباد» در الویت قرار گرفتند aramo 0 1,367 ۱۳۹۱-۳-۵، ۰۴:۱۹ عصر
  زباله‌های دماوند به جای جابه‌جایی در خاک پنهان می‌شوند aramo 0 1,156 ۱۳۹۱-۳-۴، ۰۴:۲۱ عصر
  موسسه تصوير شهر با پرسه در شهر به شبكه 4 رفت abcdefghijklm 0 1,100 ۱۳۹۱-۳-۲، ۰۷:۴۹ عصر
آخرین ارسال: abcdefghijklm

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان