[-]

آدرس دفتر ایران شهرساز:کرج-بلوار موذن-ابتدای سه راه جهازیها-شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Smile  ساختمان 1و2-ساعد سميعي-دانشگاه تهران
درود بر همه عزیزان چطور می تونم به این جزوه دسترسی پیدا کنم؟
ممنونم

آخرین ارسال های من :
2
RE: ساختمان 1و2-ساعد سميعي-دانشگاه تهران
سلام مهندس
میگم لینکی چیزی نداره؟!
آخرین ارسال های من :

آنكسي كه از رنج زندگي بترسد ، از ترس در رنج خواهد بود......

3
Wink  RE: ساختمان 1و2-ساعد سميعي-دانشگاه تهران
سلام خدمت همه دوستان ببخشید چه جوری میشه به
این جزوه دست پیدا کرد

آخرین ارسال های من :
    4
    سلام دوستان منم به این جزوه احتیاج دارم راهنمایی کنیدممنون
    آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
    اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
    5
    (1391-9-9، 12:49 صبح)arshadememari نوشته است: سلام دوستان منم به این جزوه احتیاج دارم راهنمایی کنیدممنون

سلام دوستان عزيز
    بفرمايد اينم لينك دانلود جزوات
    ساختمان 1و2-ساعد سميعي-دانشگاه تهران :

ساختمان 1- [/b]

ساختمان 2-سميعي [u]

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: AliReza ، soheilarch ، dely_sh ، arshadememari
    6
    kheili mamnoun mohandes

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      جزوه معماری اسلامی دکتر متدین(دانشگاه تهران) AliReza 867 1393-6-16، 04:11 عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      جزوات دکتر خوشنویس(دانشگاه تهران) AliReza 567 1393-6-16، 03:14 عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      جزوات دکتر لادن اعتضادی(دانشگاه شهید بهشتی) AliReza 887 1393-6-16، 12:01 صبح
    آخرین ارسال: AliReza
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      درخواست دانلود مقاله 16 دقیقه‌ی پیش moni_utopia haydariyan دانلود مقالات از سایت Taylor & Francis
      درخواست دانلود مقاله 31 دقیقه‌ی پیش moni_utopia haydariyan دانلود مقالات از سایت springer
      7 عدد خوش شانسی است؟با این اتفاق عجیب و تاریخی بیشتر آشنا شوید! 1 ساعت پیش AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه با رتبه 1 مرحله دوم و رتبه 3 نهایی کنکور 94 مهندس سمانه کاشی مشاور ب... 1 ساعت پیش AliReza سمانه کاشی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان... 1 ساعت پیش AliReza E.Y.I تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت ن... 2 ساعت پیش AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه با رتبه 7 مرحله دوم کنکور 94 مهندس جمشیدی مشاور برتر ایران شهرساز 2 ساعت پیش AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      دانلود کارنامه مرحله دوم داوطلبین برنامه ریزی شهری و اسکیس طراحی شهری 94 2 ساعت پیش AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      با همکلاسی خود در مهر 94 بیشتر آشنا شوید....همکلاسی بیشتر امتیاز بالاتر 2 ساعت پیش AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      استخدام نیروی اجتماعی؛ تهران 3 ساعت پیش محب الرضا AliReza اخبار استخدامی
      مشاوره  دانشجویان علامه طباطبایی لطفا بخوانید 9 ساعت پیش E.Y.I E.Y.I تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مشاوره طراحی  تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 10 ساعت پیش Omid.Bz Omid.Bz مشاوره کنکور
      کنفرانس ملی معماری اسلامی،میراث شهری وتوسعه پایدار 11 ساعت پیش hooman1987 hooman1987 اخبار همایش ها
      با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول ن... دیروز AliReza meisam1360 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درص... دیروز AliReza barana تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    تبلیغات
    جستجو
    جستجوی گوگل