امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ببینید=>>پیگیری ایران شهرساز به تغییر زمان نتایج کنکور کارشناسی ارشد
سلام دوستان

این نتایج را برای سایت سازمان ارسال میکنیم به صورت صادقانه جواب سوال زیر را بدهید:

تو این دو سه روز چند بار سایت سنجش را باز کرده ای و نظر شما!
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط farza ، Shahrsaz67 ، somita ، abcdefghijklm ، .Utopia ، Maryam M ، ایلیا ، haydariyan ، URBAN 98
واقعا تعداد دفعاتش از شمارش رد کرده چون دقیق مشخص نکردن که کی جوابا میاد و با اطلاعیه های نامفهومی که تو سایت گذاشتن آدم فکر می کنه هر لحظه امکان داره جوابها رو سایت قرار بگیره من که دو روزه کلا آنلاینم به طور نسبی نیم ساعت یکبار سایتو چک می کنم دیگه دارم دیوونه میشم تازه این وسط من تنها نیستم که کل خانواده منتظرن و اونهام اعتقاد پیدا کردن که از این بیشترو بدتر نمیشه واقعا کسی رو اذیت کرد عصبانی که دیگه از وضعمون معلومه در حد تیم ملی شاکی ام

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، ایلیا ، haydariyan
من بشخصه برام اونقدر مهم نیست تا نتیجه آمد آن را ببینم اما خانواده و دیگران چی...
خودم آمار رفتن به اون سایت دیگه از دستم در رفته و میدونم که سایتی رو تا بحال به این اندازه هی رفرش نکردم ببینم آیا اومد آیا نیومد...اینقدر هم عصبانی نشده بودم این مدت...
اصلا مگه سنجش قراره محصول آیپد 2012 رو بده بیرون که تبلیغ میکنه خواهد آمد ولی کی معلوم نیست...؟؟؟یا از اون بدتر میگه اومده و میتونید ببینید ولی خبری نیست...به کجا میشه اعتراض کرد این مسأله رو؟!!از ایران شهرساز ممنونم که لااقل یجایی برای تخلیه ما گذاشته حالا گفته شده که میرسونه به سنجش اینارو که ایشالا دیگه تکرار نشه...یا علی.
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، ایلیا ، haydariyan ، farza ، kasrak
کلا تو این چند سال اخیر سازمان سنجش مثه سابق نیس ، شده آیینه دق یه عده دانشجوی محترم و محترمه :-) از اعلام نتایج بگیر تا نحوه سوال طرح کردن ، کلیدهایی که بعضا حداقل 5 تا غلط جواب داده ، پایین آوردن ناگهانی زمان کنکور ، تحولات اساسی مترقبه کنکور مثه آزمون عملی و بسیار چیزهای دیگر ........................ خداییش یه سوال دارم با این تفاسیر ، واقعا از طریق سنجش رو مسائلی که در برگزاری کنکور وجود داره نظارتی هم صورت میگیره ، اگه میگیره کجاست ، چرا ما با این مشکلات داریم دسته و پنجه نرم می کنیم ؟ فردا پس فردا تو خبر میاد ، بعضی از دانشجوها بر اثر استرس ناشی از مبهم بودن تاریخ اعلام نتایج یهو یه اتفاقی ناگوار براشون پیش اومده :-)
آخه چرا نتایج ارشد که اندی سال پیش برگزار شده دیرتر از دکترا که چند وقت پیش برگزار شده بیاد ، جای بسی سوال است برایم ؟!!!!!!!!!! :-)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، abcdefghijklm ، ایلیا ، haydariyan ، farza ، kasrak
دقیقا نمیدونم چند بار رفتم اما بارها رفتم و نگاه کردم بارها..........
آخرین ارسال های من :

چه سخت است
دلتنگ قاصدك بودن
در جاده ای كه در آن
هیچ بادی نمی وزد...!!
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، abcdefghijklm ، ایلیا ، haydariyan ، farza ، kasrak
سلام دوستان
آره منم بارها رفتم...و میدونم که خیلی های دیگه هم منتظرن نتیجشونو بدونن...واینکه موافقم که بعد از تغییراتی که تو سازمان سنجش رخ داد عملکردش ضعیف شد...
ولی!بازم بیاین خدا رو شکر کنیم لااقل جایی امتحان میدیم که توش تقلب رخ نمی ده...یا اگه میده صداش درنمیاد...(مثل پزشکی های بدبخت برا تخصصشون نیستیم لااقل...)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، haydariyan ، farza
من که از روز چهارشنبه آنلاینم و هر 20 دقیقه به روز می کنم ولی خبری نیست........
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، abcdefghijklm ، ایلیا ، haydariyan ، farza ، kasrak
من یک روزه که نرفتم سازمان سنجش ! چون قول دادم که نرم تا شنبه !41024102 خیلی هم قولش سخته 2
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، abcdefghijklm ، Shahrsaz67 ، haydariyan ، farza ، kasrak
سلام

من اصلا نمی تونم از پای لپ تاپ بلند شم ، همه ش پای اینترنتم از 4شنبه تا حالا ، 2 دقیقه کارامو انجام میدم ، میام سنجش رو رفرش می کنم و میرم ، فک کنم ترافیک این ماهم تموم شد بسکه به این سنجش سر زدم 102

من نمیدونم چرا اینجوری می کنن ؟ یعنی سازمان سنجش یه کشور نمی تونه یه خبر درست بده ؟ نمیتونه مشخص کنه دقیقا چه روزی میاد نتیجه ها ؟ 20

واقعا قشری بیچاره تر از پشت کنکوری تو جامعه ما پیدا می شه ؟!!!46
آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، Shahrsaz67 ، ایلیا ، haydariyan ، farza
خب آره
چرا که نه
فارغ التحصیان احساسی بهتر از پشت کنکوری ها فکر نکنم داشته باشن :D
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M ، .Utopia ، haydariyan ، abcdefghijklm ، farza ، kasrak

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هدف ایران شهرساز چیست؟؟؟؟؟ 0RKIDEH 6 4,404 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: leila
  "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,686 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,930 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
آخرین ارسال: mona323
  گفتگوی یک شهرساز با شهردار زمردیان 0 1,897 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۳ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 964 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 8,659 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mehdime007
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,326 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
  تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,734 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,737 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شهرساز كيست ؟ ماراویا 0 1,467 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۲:۰۴ صبح
آخرین ارسال: ماراویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان