امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین رتبه تا الان 1>>نتایج اومد>برنامه ریزی شهری=>ارشد سراسری1391=>کارنامه و رتبه
سلام
بله درسته خانم معینی پارسال با رتبه 290 روزانه شیراز قبول شدن البته رتبه نهاییشون 92 شد و می تونستن جای بهتری هم قبول بشن (مثل شبانه تهران یا روزانه علامه ) تا جاییکه من می دونم ایشون یکی از موسسه کلاس رفته بودن و تاثیرش رو خیلی مثبت ارزیابی کردن

دلیل ویرایش: تبلیغ

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام. رتبم 317 شد2
    زبان 3.33
    مباحث: 42.67
    مبانی: 44
    تاریخ: 54.67
    آمار: 6.67
    چی بخونم تا شبانه قبول شم؟ لطفا راهنمایی کنید
    آخرین ارسال های من :

آرزومند آن مباش که چیزی غیر از آنچه هستی باشی،
    بکوش که کمال آنچه هستی باشی .
    پاسخ
    سلام من 351 شدم
    22

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      70 شدم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
          رتبه 80 برنامه ریزی شهری (با پیوست کارنامه)

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza
        رتبه منم 244 شده

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza
        salam. payman mehrnezhad hastam. rotbeye 7 konkore barnamerizi shahri mantaghei va modiriatam

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط arvik
          salam mohandes jan khaste nabashi manam rotbam 102 shode barnamerizi vali nazashtin tu site

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            (۱۳۹۱-۳-۷، ۰۳:۴۰ عصر)nimabashardoost نوشته است: salam mohandes jan khaste nabashi manam rotbam 102 shode barnamerizi vali nazashtin tu site

سلام

حتما قرار داده میشه معمولا هر 5 نفر را یکجا میزاریم و از همه 28 نفر تا الان که اسمشان در لیست هست تقاضا داریم کارنامه هایشان را به ایمیل سایت بفرستند تا در یک فایل تقدیم اعضا کنیم.

سپاس
            آخرین ارسال های من :

پاسخ
            سلام.

میشه لطفا یکی بهم بگه آزمون تشریحی برنامه ریزی شهری چطوره،یعنی سوالای پارسالش چی بود.
            واقعا ممنون میشم.

آخرین ارسال های من :
              پاسخ

موضوع‌های مشابه…
              موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,399 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
              آخرین ارسال: alireza
                مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,106 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
              آخرین ارسال: milad93
                جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,431 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
              آخرین ارسال: dhiver1
                سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,005 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
                سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,594 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
                دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,068 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,856 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
              آخرین ارسال: gholamirayan
                نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,674 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
              آخرین ارسال: nassi
                دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 968 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,510 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان