امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین رتبه تا الان 1>>نتایج اومد>برنامه ریزی شهری=>ارشد سراسری1391=>کارنامه و رتبه
(۱۳۹۱-۳-۷، ۰۴:۱۱ عصر)kavoosrahmani نوشته است: سلام.

میشه لطفا یکی بهم بگه آزمون تشریحی برنامه ریزی شهری چطوره،یعنی سوالای پارسالش چی بود.
واقعا ممنون میشم.

سلام دوستان

برای دانلود این فایل سوالات و فایلهای منابع حرحله دوم در کارگروه مرحله دوم عضو شوید (درخواست دهید)

در اینجا:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4142

و سپس فایل های مرحله دوم و سوالات کارگروه و بحثها را ا از اینجا به رایگان دانلود کنید:

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=561

موفق باشید از همه دوستان تقاضا دارم که تاپیک را با دقت بخوانند تا ارسال های تکراری کمتر شود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
رتبه من: 278

آیا امیدی هست؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
رتبه من در برنامه ریزی شهری 14 شده لطفا در انتخاب رشته وشرکت درمرحله تشریحی راهنمایم کنید باتشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۳-۷، ۰۶:۳۶ عصر)سهند نوشته است: سلام
    رتبه من در برنامه ریزی شهری 14 شده لطفا در انتخاب رشته وشرکت درمرحله تشریحی راهنمایم کنید باتشکر

سلام بهتون تبریک میگم و امسال اعضای فعال ایران شهرساز حسابی گل کاشتند.

رتبه 1 و 8 و 14 برنامه ریزی شهری

رتبه 11 و 25 و 32 طراحی شهری تا الان

ان شالله همه تون مایه افتخار اعضای ایران شهرساز در دانشگاه تهران باشید.

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    سلام رتبه من 82 شد ... امیدوارم بتونم آزمون عملی بالای 60 درصد بزنم و تغییر اساسی تو رتبه ام ایجاد شه ...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    رتبم 52- برنامه ریزی شهری

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۳-۷، ۰۸:۱۹ عصر)AliReza نوشته است:
      (۱۳۹۱-۳-۷، ۰۶:۳۶ عصر)سهند نوشته است: سلام

سلام بهتون تبریک میگم و امسال اعضای فعال ایران شهرساز حسابی گل کاشتند.

رتبه 1 و 8 و 14 برنامه ریزی شهری

رتبه 11 و 25 و 32 طراحی شهری تا الان

ان شالله همه تون مایه افتخار اعضای ایران شهرساز در دانشگاه تهران باشید.

خوشبختانه رتبه 4 طراحی شهری و رتبه 7 برنامه ریزی شهری هم به لیست اضافه شد.

پاسخ
      (۱۳۹۱-۳-۷، ۰۳:۳۱ عصر)payman_bora نوشته است: salam. payman mehrnezhad hastam. rotbeye 7 konkore barnamerizi shahri mantaghei va modiriatam
      چه بی سرو صدا:)
      تبریک میگم بهتون ...امیدوارم به خواست خدا و تلاش 2باره تون مرحله بعد رو هم بهترین باشید...

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      با سلام و خسته نباشید خدمت شما رتبه من 524 شده و درصدام زبان 4.44
      مباحث عمومی 36 مبانی نظری 17.33وتاریخ 42.67و امار 13.33 با این رتبه ایا احتمال قبولی هست برای مرحله دوم چکار باید بکنم و انتخاب رشته چطوری باید باشه و چه جاهایی احتمال قبولی هست

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام مهندس
        رتبه من 278 شده

امیدی هست به نظرتون؟
        باید برای مرحله دوم چکار کنم؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,844 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,560 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,450 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,036 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,622 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,081 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,890 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,706 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 980 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,537 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان