امتیاز موضوع:
  • 73 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اومد>معماری=>>نتایج کارشناسی ارشد سراسری =>کارنامه و رتبه شما در آزمون 1391
سلام بر شما داوطلب گرامی

لطفا تصویر کارنامه و رتبه خود را در این تاپیک بزارید تا بتوانیم بررسی ها لازم را برای مرحله دوم با توجه به آزمون سال قبل و قبولی ها داشته باشیم.

این تاپیک فقط گرایش معماری

برای ارسال تصویر کارنامه خود کافی است بعد از دیدن نتیجه خود با زدن دکمه پرینت اسکرین یا برنامه هایی که عکس میگیرند تصویر را ذخیره کنید و سپس با برنامه paint در سیستم خود قسمت های شخصی را پاک و ذخیره کنید و در آخر هم با زدن دکمه ارسال پاسخ در همین تاپیک و سپس افزودن پیوست عکس را پیوست و ارسال کنید.

از همکاری شما سپاسگزاریم

برای رفاه شما این تاپیک در مهمترین های سایت در بالای سایت قرار میگیرد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، century21
نتایج آمد منتظر کارنامه و رتبه شما هستیم.....

پاسخ
سلام من رتبه 140مطالعات معماری و 57 طراحی شهری رو آوردم به نظرتون به مطالعات امیدی هست؟کسی از مححتوای آزمون عملیش اطلاعی داره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام به همه اینم از کارنامه من لطفا هر چی میتونین کمکم کنیدراجع به اسکیس و ...........
در ضمن کلاس اسکیس خوب سراغ دارید اصن چه قدر امید دارم
ای بابا عکس آپ نمیشه اگه نشد اخر هم
رتبه من 540 تو معماری ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط زیباشهر
    سلام.کارنامم اتچ نمیشه سعیمو میکنم اگه نشد بدونید رتبه معماریم500 شده بنظرتون با اسکیس جند درصد شانس قبولیم هست؟مرسی

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۳-۵، ۱۰:۴۲ عصر)AliReza نوشته است: سلام بر شما داوطلب گرامی

لطفا تصویر کارنامه و رتبه خود را در این تاپیک بزارید تا بتوانیم بررسی ها لازم را برای مرحله دوم با توجه به آزمون سال قبل و قبولی ها داشته باشیم.

برای ارسال تصویر کارنامه خود کافی است بعد از دیدن نتیجه خود با زدن دکمه پرینت اسکرین یا برنامه هایی که عکس میگیرند تصویر را ذخیره کنید و سپس با برنامه paint در سیستم خود قسمت های شخصی را پاک و ذخیره کنید و در آخر هم با زدن دکمه ارسال پاسخ در همین تاپیک و سپس افزودن پیوست عکس را پیوست و ارسال کنید.

از همکاری شما سپاسگزاریم

از همکاری شما سپاسگزاریم

slm doostan khubam... in karname mane .. mikhastam mano rahnamaie kunin aya shanse ghabooli dar takmil zarfiyat daram ya na?
      va rahnamaie kunin kodum shahrha entekhab kunam ..
      merciiiiiii

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط URBAN 98
        (۱۳۹۱-۶-۲۴، ۰۶:۴۲ عصر)sara.m نوشته است:

از همکاری شما سپاسگزاریم

از همکاری شما سپاسگزاریم

slm doostan khubam... in karname mane .. mikhastam mano rahnamaie kunin aya shanse ghabooli dar takmil zarfiyat daram ya na?
        va rahnamaie kunin kodum shahrha entekhab kunam ..
        merciiiiiii

سلام

لطفا نه اینجا بلکه در هر سایتی اطلاعات شخصی خود را از کارنامه پاک کنید و این کار توسط ساده ترین برنامه ها همانند paint هم امکان پذیر است.

تصویر کارنامه ای که گذاشته بودید حذف و ویرایش شد.

پاسخ
         سپاس شده توسط taregh1400 ، shideh.sh
        اقا یه لطفی بکنید اگه کسی در توانش هست تصویر کارنامش رو واسم mileکنه متشکرم
        taregh1400@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام بچه لظفا کارنامه معماریتونو بزارید ماهم ببینیم ممنون از همه مهندسین
          آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
          اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            رشته معماری sara515 2 1,499 ۱۳۹۵-۱۲-۱۰، ۰۱:۲۳ عصر
          آخرین ارسال: pari32184
            اهمیت صرفه جویی در مصرف انرژی liyaoo 0 680 ۱۳۹۵-۵-۲۵، ۰۶:۲۸ عصر
          آخرین ارسال: liyaoo
            دانلود دفترچه سوالات کنکور هنرهای ساخت و معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 946 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۸ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            دانلود دفترچه سوالات کنکور معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 952 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۷ عصر
            دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق memar1394 0 1,910 ۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۴:۱۵ عصر
          آخرین ارسال: memar1394
            مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,613 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            برای کنکور ارشد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ soheylnn 0 1,353 ۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۰:۰۶ عصر
          آخرین ارسال: soheylnn
            دانلود کنید 10 کارنامه رشته معماری دانشگاه ازاد s1s2s3 7 21,242 ۱۳۹۴-۳-۱۱، ۰۵:۴۱ عصر
          آخرین ارسال: ham1371
            اسکیس کارشناسی ارشد در زمینه معماری و معماری داخلی با استاد مهدی صدیق، و در زمینه معم alireza 0 2,628 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۴۴ عصر
            بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94 MHAKBARI 3 7,079 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۰۱:۵۳ عصر
          آخرین ارسال: marzirjb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان