امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{اطلاعیه} اگر امروز سایت باز نشد چند دقیقه بعد امتحان کنید احتمال شیطونی افراد مخالف
سلام دوستان

متاسفانه در روزهای حساس مثل جلسات کارگروه که مجبور شدیم تغییر مکان دهیم و یا امشب تا دو سه روز آینده احتمال حمله به سایت و باز نشدن آن زیاد است لذا در صورتی که سایت باز نشد چند دقیقه بعد امتحان کنید.

ما به هیچکس مشکوک نیستیم و فقط این ارسال جهت اطلاع بود تا سایت روند روبه رشد خود را حفظ کند.
سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط urbanplanner ، nazanin.gh ، aramo ، Maryam M ، farza ، .Utopia ، elham90 ، aheste ، JAVAD4050
متاسفانه در حدود یک ساعت پیش 2 بار سایت از دسترس خارج شده

جوابی ندارم!

اینم مدرک:برای حداقل 200 کاربر آنلاین هست

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M ، .Utopia ، aheste
واسه من چند لحظه پیش این اتفاق افتاد الان دیگه فقط با اپرا سایت باز میشه واسم خیلی حالم گرفته شد واقعا که آخه این چه کار ناجوانمردانه ایه که میکنن بعضیها

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۱-۳-۵، ۱۱:۴۵ عصر)farza نوشته است: واسه من چند لحظه پیش این اتفاق افتاد الان دیگه فقط با اپرا سایت باز میشه واسم خیلی حالم گرفته شد واقعا که آخه این چه کار ناجوانمردانه ایه که میکنن بعضیها

جدا متاسفم و در ارسال قبل هم اشاره کردم واقعا حرفی ندارم که در جواب این جور افراد بزنم و به هیچ شخصی یا گروهی هم اتهام نمیزنم.

از همه شما بازدیدکنندگان عزیز در لحظاتی که سایت باز نمیشه عذر میخوام امیدوارم روزی برسه که هدف فقط ارتقای دانش و ایجاد فضایی سالم برای همنوعان خود باشیم.

سپاس از استقبال بی نظیرتون از ایران شهرساز که بیشترین ورودی کلمات در گوگل نام ایران شهرساز به فارسی و انگلیسی است.

پاسخ
 سپاس شده توسط farza ، shokri ، .Utopia
(۱۳۹۱-۳-۵، ۱۱:۵۱ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۱-۳-۵، ۱۱:۴۵ عصر)farza نوشته است: واسه من چند لحظه پیش این اتفاق افتاد الان دیگه فقط با اپرا سایت باز میشه واسم خیلی حالم گرفته شد واقعا که آخه این چه کار ناجوانمردانه ایه که میکنن بعضیها

جدا متاسفم و در ارسال قبل هم اشاره کردم واقعا حرفی ندارم که در جواب این جور افراد بزنم و به هیچ شخصی یا گروهی هم اتهام نمیزنم.

از همه شما بازدیدکنندگان عزیز در لحظاتی که سایت باز نمیشه عذر میخوام امیدوارم روزی برسه که هدف فقط ارتقای دانش و ایجاد فضایی سالم برای همنوعان خود باشیم.

سپاس از استقبال بی نظیرتون از ایران شهرساز که بیشترین ورودی کلمات در گوگل نام ایران شهرساز به فارسی و انگلیسی است.

شما چرا عذرخواهی کنید یه عده دیگه باید خجالت بکشن و عذرخواهی کنن

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Shahrsaz67
باز هم تکرار

ببینید:

این هم تعداد آنلاین در همین لحظه:

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH
حداقل 20 بار دیگر هم امروز این اتفاق افتاد مایه تاسف و خجالت برای عوامل آن

خودتان ببینید با اینکه حداقل 20 بار امروز سایت از دسترس خارج شده ولی رکورد بازدید هم داره شکسته میشه

http://www.persianstat.com/Results.aspx?...162&mode=1

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN
خودتون در این چند ساعت حتما یکبار با قطعی مواجه شدید

این قطعی فقط با حمله شدید صورت میگیره

برای عوامل آن متاسفم

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,806 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 965 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,333 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,912 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,418 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,245 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,878 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
  آمار اعضای سایت در هر استان و شهر alireza 10 4,134 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۵:۱۳ عصر
  فروش سایت ایران معمار alireza 0 1,318 ۱۳۹۳-۵-۷، ۰۱:۴۳ صبح
  تیجه نظر سنجی در سایت sadatmirmoradi 0 1,085 ۱۳۹۳-۴-۳۱، ۰۹:۲۳ عصر
آخرین ارسال: sadatmirmoradi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان