امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارشدشهرسازی
63سلام خسته نباشید.من میخوام امسال کنکورارشد معماری شهرسازی شرکت کنم ولی نه منابشودارم ونه اطلاعاتی از نحوه کنکورش میشه راهنماییم کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۵، ۱۱:۵۴ عصر)mobin nazari نوشته است: 63سلام خسته نباشید.من میخوام امسال کنکورارشد معماری شهرسازی شرکت کنم ولی نه منابشودارم ونه اطلاعاتی از نحوه کنکورش میشه راهنماییم کنید

مهندس جان خوب موقعی اومدین الان جمع همه جمع سریعا به شما کمک میرسه نکته اول اینکه شما میخواین ارشد معماری شرکت کنین یا برنامه ریزی شهری یا طراحی شهری یا اینکه کلا میخواین بدونین هر کدوم از اینها چه جورین بعد انتخاب کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، فاطمه زهرا
(۱۳۹۱-۳-۶، ۱۲:۰۱ صبح)farza نوشته است:
(۱۳۹۱-۳-۵، ۱۱:۵۴ عصر)mobin nazari نوشته است: 63سلام خسته نباشید.من میخوام امسال کنکورارشد معماری شهرسازی شرکت کنم ولی نه منابشودارم ونه اطلاعاتی از نحوه کنکورش میشه راهنماییم کنید

مهندس جان خوب موقعی اومدین الان جمع همه جمع سریعا به شما کمک میرسه نکته اول اینکه شما میخواین ارشد معماری شرکت کنین یا برنامه ریزی شهری یا طراحی شهری یا اینکه کلا میخواین بدونین هر کدوم از اینها چه جورین بعد انتخاب کنید

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
درود نميدونم چرا كسي جوابمو نميده چرا كسي كمكم نميكنه چند تا سوال پرسيدم همه بي جواب....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوست عزیز
خوب مشخص کنید میخواید معماری شرکت کنید یا برنامه ریزی شهری یا طراحی شهری؟
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
سلام
من می خوام ارشد برنامه ریزی شهری شرکت کنم.منابع مطالعاتیش چیا هستن؟
بعدشم میگن اسکیس و تحلیلش خیلی سخته.به نظر شما در توان یه لیسانس معماری هست یا نه؟
ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    خسته نباشین
    من دانشجوی ترم 4 شهرسازی هستم
    میخواستم از این ترم واسه ارشد طراحی شهری بخونم
    اما نمیییدووونم از کجا شرو کنم
    چه کتابایی بخونم..کلاس اسکیس برم؟حتما هم باید تهران قبول شم و سراسری....
    لطفاراهنمایی کنیین

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان