امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خدایا شکرت رتبم 8 ایران شد ...خدای شکرت
مهندس نوری از صمیم قلبم بهتون تبریک میگم، انشاالله تو تمام مراحل زندگیتون موفق باشین.
مهندس نوری از صمیم قلبم بهتون تبریک میگم، انشاالله تو تمام مراحل زندگیتون موفق باشین.
مهندس نوری از صمیم قلب بهتون تبریک میگم.
آخرین ارسال های من :

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است...
کسی که چنین می پندارد، به گام های خود نیز ایمان ندارد...
پاسخ
 سپاس شده توسط seywan_kurd
(۱۳۹۱-۳-۶، ۱۱:۴۰ صبح)orkideh_04 نوشته است:
مهندس نوری عزیز

خیلی خیلی خوشحال شدم

از صمیم قلب بهتون تبریک میگم

به امید موفقیت های روز افزون

مرثییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی واقعا

خیلی مچکرم به قول کرد ها زور سپاس
(۱۳۹۱-۳-۶، ۱۲:۳۸ عصر)sharmin نوشته است: مهندس نوری از صمیم قلبم بهتون تبریک میگم، انشاالله تو تمام مراحل زندگیتون موفق باشین.
مهندس نوری از صمیم قلب بهتون تبریک میگم.

خیلی خیلی خیلی مرثی مچکرم

واقعا لطف کردید

ایشالا شما هم موفق و موید باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
مجدداً تبریک میگم
شایستگی این رو داشتید که رتبه ی تک رقمی بیارید خیلی زحمت کشیده بودید:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۶، ۰۱:۰۵ عصر)ala sh نوشته است: مجدداً تبریک میگم

واقعا ممنونم خیلی لطف دارید به خدا قسم اگه هرکسی که بلای پارسال من سرش میومد به طور کلی از درس خوندن دست می کشید اما با کمک خدا و کمک خونوادم تلاش خودمو کردم تا بلاخره هم نتیجه زحمات خودمو دیدم

پاسخ
 سپاس شده توسط laramid ، kasrak
مهندس نوری واقعا از ته دل بهتون تبریک میگم،انشاالله مرحله دوم رو هم به همین خوبی ویا بهتر ازین بشید.واقعا اوه باعث افتخارن بو کورده کان.
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
آقای مهندس تبریک ولیمه یادتون نره :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
از صمیم قلب بهت تبریک می گم واقعا گل کاشتی امیدوارم تا دکترا تخت گاز113 بری با آرزوی موفقیت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اگه میشه کتابهایی که خوندی و منابعی که استفاده کردین رو بزارین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۳-۶، ۰۱:۰۹ عصر)seywan_kurd نوشته است:
    (۱۳۹۱-۳-۶، ۰۱:۰۵ عصر)ala sh نوشته است: مجدداً تبریک میگم

واقعا ممنونم خیلی لطف دارید به خدا قسم اگه هرکسی که بلای پارسال من سرش میومد به طور کلی از درس خوندن دست می کشید اما با کمک خدا و کمک خونوادم تلاش خودمو کردم تا بلاخره هم نتیجه زحمات خودمو دیدم

تبریک آقای نوری.. واقعا تبریک اما قضیه پارسال چیه؟ بگین شاید ما هم یه درسی ازش گرفتم:)
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak
    (۱۳۹۱-۳-۶، ۰۲:۲۸ عصر)helia66 نوشته است: مهندس نوری واقعا از ته دل بهتون تبریک میگم،انشاالله مرحله دوم رو هم به همین خوبی ویا بهتر ازین بشید.واقعا اوه باعث افتخارن بو کورده کان.

خیلی ممنون خیلی لطف کردید خیلی خیلی فره زحمتت کشا
    (۱۳۹۱-۳-۶، ۰۳:۰۳ عصر)saeedm نوشته است: آقای مهندس تبریک ولیمه یادتون نره :)

مهندس شما خیلی آغایی مچکرم
    (۱۳۹۱-۳-۶، ۰۳:۵۷ عصر)aramo نوشته است: از صمیم قلب بهت تبریک می گم واقعا گل کاشتی امیدوارم تا دکترا تخت گاز113 بری با آرزوی موفقیت

سلام مهندس خیلی خیلی لطف کردید مچکرم از اون زحماتی که در طرح کردن سوالات می کشیدی واقعا سپاسگزارم

پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، laramid

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,355 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,870 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,521 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,424 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 6 1,905 ۱۳۹۵-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,019 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
      پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
      سبک های شهرسازی ایران alireza 0 752 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۸ صبح
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 1 1,133 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: f.e
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 14 کشور در گرایش طراحی شهری 95 alireza 2 1,201 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۶:۱۹ صبح
    آخرین ارسال: sohrab koochak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان