امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در باره ی انتخابه رشته
در بهترین حالت ازمون تشریحی چقدر رتبه میتونه جابجا بشه؟چقئر میشه واقعا امیدوار بود اصلا بخونیم
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
مرسی محمدجان ولی با وجود این دیگه سنجشم هیچ کاری نمیتونه بکنه3با کیفیتش save کردم ببینید دوستان.اون سوال دوستمون planner در مورد اینکه هردو جوایش میاد اطلاع خاصی ندارم ولی چه نیازه هردو بیاد؟!هرکی خواست انتخابای پایینشو میره دیگه تو تکمیل ظرفیته چیه از این صحبتا4    
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
خیلییییییییییییییییییییییییییی
از رتبه های پارسال بپرسید که مثلا 292 شده 92!!!
ای بابا
عجب بحثی شده ها! از بس سنجش نامشخص کار میکنه
این احتمال وجود داره که اونموقع که این جدول رو تهیه کردن این دو دانشگاه رو قطعی نبوده که تو لیست بیارن یا نه، مثل سال گذشته
من فقط میگم اینا غیرانتفاعین و باید کارت علاقه مندی میخریدید سال قبل، امسالو نمیدونم
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۷، ۱۰:۱۷ صبح)Vasta نوشته است:
(۱۳۹۱-۳-۷، ۰۹:۵۸ صبح)محمد مهربون نوشته است: طبق بررسی هایی که انجام شده نمره آزمون تشریحی که از صد گرفته میشه، اگه 32 باشه میانگینه، یعنی شما با زدن نمره سی و دو در سال گذشته رتبتون تقریبا تغییر نمیکرد. هرچی بیشتر میزدید رتبتون بهتر میشدو هرچیم کمتر ، کمتر(این برسی ها شخصی بوده :D)

مطمئنید؟
میانگین 32 چه کسی تعیین میکنه؟
پارسال من کمتر از 32 زدم ولی رتبم بالا اومد.
درباره دانشگاههای روزانه ای که اموزش محورند کسی اطلاعی نداره که چه جوریه؟

خوب قطعا اموزش محور اون اعتبار و ارزش پژوهش محور رو نداره(پایان نامه نداره، و برخی از اساتید هم زیاد قبولش ندارن)ولی بحث اینکه با این ظرفیت کم پذیرش، اگه تهی محور هم باشه باید بزنیم بریم ، چاره ای جز این ندایم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظریه در برنامه ریزی شهر nazanin mostafavi esfahani 0 1,438 ۱۳۹۲-۱۰-۲، ۱۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: nazanin mostafavi esfahani
  کمک....پایان نامم در ارتباط با برنامه ریزی شهری در شهر تهران هستش jomakintash 2 2,392 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: jomakintash
  انتخابه رشته های تحصیلی موسسا غیر انتفاعی urbanplanner 7 5,036 ۱۳۹۱-۳-۷، ۱۱:۲۱ صبح
آخرین ارسال: Shahrsaz67

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان