[-]

آدرس دفتر ایران شهرساز:کرج-بلوار موذن-ابتدای سه راه جهازیها-شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دفترچه انتخاب رشته ( شماره 2 ) کارشناسی ارشد
سلام
بالاخره اومد113

.pdf   fasle-2-Jadval-5-HONAR.pdf (اندازه: 130.38 KB / تعداد دفعات دریافت: 254)

آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: Shahrsaz67 ، haydariyan ، AliReza ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، shahryar
2
RE: دفترچه انتخاب رشته ( شماره 2 ) کارشناسی ارشد
كجا دانلودش كرديد؟
جالبه والا هر سال ظرفيت دانشگاه ها ميره بالا امسال اومده پايين
دانشگاه تهران پارسال 11 امسال 8
شهيد بهشتي پارسال 18 امسال 10

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: ایلیا
    3
    تو سایت سنجش! :D
    یه تحلیل مفصل ایشالا شب در این رابطه میریم و مقایسه بین سال گذشته و امسال که چه تفاوت هایی داشته
    از قبیل کاهش چشمگیر پذیرش در دانشگاه های تهران، اضافه شدن ارومیه و یزد و رشت و ...

سپاس شده توسط: AliReza
    4
    کجا توی سایت بود ؟

آخرین ارسال های من :
      5
      (1391-3-6، 09:01 عصر)baranam_1365 نوشته است: کجا توی سایت بود ؟

اینجا
      آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: ایلیا
      6
      Rainbow  RE: دفترچه انتخاب رشته ( شماره 2 ) کارشناسی ارشد
      الان مثلا اینکه دانشگاه بوعلی 1 نفر میگیره یعنی چی !؟طرف تک و تنها افسردگی میگیره که! 22

آخرین ارسال های من :
      7
      (1391-3-7، 12:29 عصر)arvik نوشته است: الان مثلا اینکه دانشگاه بوعلی 1 نفر میگیره یعنی چی !؟طرف تک و تنها افسردگی میگیره که! 22

آره واقعا خیلی جذابه این ظرفیتا

آخرین ارسال های من :
      8
      واسه بوعلی یه نفر نیست که 3 نفر (2 آقا و یه خانم) روزانه هست و یه نفر شبانه. که میشن 4 نفر...افسردگی هم نمی گیرن78
      آخرین ارسال های من :

خدایا:
      مرا ببخش ،  
      به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
      و خانه تو نبود....!!!!
      63
      9
      (1391-3-7، 01:25 عصر)FaTyJo0oN نوشته است: واسه بوعلی یه نفر نیست که 3 نفر (2 آقا و یه خانم) روزانه هست و یه نفر شبانه. که میشن 4 نفر...افسردگی هم نمی گیرن78

آره دقت کردم دیدم راست میگید اصلا خیلیم خوشحال میشن این همه امکانات آموزشی فقط برای 4نفر16

سپاس شده توسط: **urban designer
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        دانلود دفترچه راهنما کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1391 AliReza 31,313 1392-11-15، 12:49 عصر
      آخرین ارسال: AliReza
        دانلود دفترچه راهنما کارشناسی دانشگاه آزاد 1390 AliReza 22,101 1392-11-15، 12:49 عصر
        دانلود دفترچه راهنما کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1390 AliReza 62,372 1392-11-15، 12:49 عصر
        تاریخ اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد mahan 602 1392-6-9، 06:40 عصر
      آخرین ارسال: mahan
        تاریخ تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاههای دولتی mahan 508 1392-6-9، 11:05 صبح
      آخرین ارسال: mahan
        دريافت دفترچه راهنماي ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد سال 1392 MHAKBARI 4,910 1391-8-9، 09:20 صبح
      آخرین ارسال: astaheri
        دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1391 MHAKBARI 6,483 1391-6-4، 02:37 عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        دانلود دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1390{همه رشته AliReza 20,306 1391-3-27، 02:47 عصر
      آخرین ارسال: chubin2
        دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 1391 سراسری AliReza 2,171 1391-3-4، 01:28 صبح
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام وشرکت درآزمون ورودي دوره هاي كارداني نظام جديد سال 1391 AliReza 2,526 1391-3-3، 10:32 صبح
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آخرین ارسال های انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        مشاوره  دانشجویان علامه طباطبایی لطفا بخوانید 2 ساعت پیش E.Y.I E.Y.I تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول ن... 4 ساعت پیش AliReza meisam1360 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درص... 7 ساعت پیش AliReza barana تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        جابه جایی شبانه رجایی با شیراز یا همدان یا اصفهان 7 ساعت پیش AliReza moalyi مشاوره متفرقه
        جوابیه سازمان سنجش درباره ادعای لو رفتن سولات کنکور ارشد شهرسازی 8 ساعت پیش AliReza meisam1360 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        آیا حقی در مرحله دوم 94 گرفته شده است؟پیام رتبه 35 را بخوانید 9 ساعت پیش AliReza meisam1360 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مشاوره طراحی  تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 امروز Omid.Bz azadeh.arch مشاوره کنکور
        دانلود مقاله ی طراحی شهری دکتر گلکار امروز narsisa narsisa مقالات فارسی
        مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 امروز سمانه کاشی سمانه کاشی مشاوره کنکور
        دانلود مقاله ی طرح جامع سه بعدی دکتر گلکار امروز narsisa narsisa طراحی فضای شهری
        مشخصات کلی-برنامه درسی-سرفصل دروس ارشد برنامه ریزی شهری امروز AliReza AliReza اخبار برنامه ریزی شهری و منطقه ای
        فروش ویژه  نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی امروز پورشاهی AliReza طرح،پروژه،نقشه(فروشگاه)
        نتایج ارشد 94 اعلام شد-محل قبولی شما ... امروز AliReza کرمانشاه تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! دیروز AliReza baharr تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        خبر ویژه  جابجایی از دزفول با دانشگاههای یزد و شیراز و اصفهان با ارائه هزینه... دیروز moalyi کرمانشاه تالار گفتمان طراحی شهری
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
      [-]
      تبلیغات
      جستجو
      جستجوی گوگل