امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بینه دو راهی انتخاب؟؟
سلام،
دوستان عزیز میخواستم نظرتونو درباره ی انتخاب بینه گزینه های زیر بدونم؟
1- انتخاب بینه روزانه برنامه ریزی منطقه ای ( که من علا قه ای بهش ندارم ) و شبانه برنامه ریزی دانشگاه های تهران( که بحثه هزینش مطرحه)
2- انتخاب بینه روزانه دانشگاه های یزد، ارومیه( بعد مسافت، عدم اعتبار علمیه بالا و در عوض دولتی بودن) و شبانه دانشگاه های تهران( که بحثه هزینش مطرحه)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
man basham shabane daneshgah tehrano mizadam.tanha mozo faghat hazinashe miarze be baghye daneshgaha

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط urbanplanner
Rainbow 
shabane tehran,shoma age tehran ghabool shid rahatar mitoonid kar paida konid va komak hazine tahsiletoon she.movafaghh bashid
آخرین ارسال های من :

يا چنان نمای که هستی، يا چنان باش که می‌نمايی

«بايزيد بسطامی»

پاسخ
من باشم علاقه ام در شبانه تهران رو ترجیح میدم به چیزی که دوست ندارم ولی روزانه است
شبانه و روزانه که فرقی نداره فقط می مونه هزینه که اونم شما خودتون میدونید که میخواهید بپردازید یا نه
در هر حال اگه رشته تونو دوست نداشته باشید اوضاع سخت میشه. البته تفاوت چندانی هم با هم ندارن! شهری و منطقه ای . در کل شبیهن

بین یزد و ارومیه و شبانه تهران خوب مسلما تهران ارجحیت داره بخصوص اگه ساکن تهران باشید
اگه ساکن تهرانید و بحث بین هزینه شبانه تهرانه و رفت وامد شهرستان، خوب هزینه اقامت و رفت و امد و دوری از خانواده و اینا هم حساب کنید اگر شاغل باشید که دیگه هیچ

موفق باشید
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، urbanplanner
منم کاملا با نظر مهندس ارکیده موافقم
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
من نمیدونم چرا مسولان وزارت علوم تو حرف یه چیزی میگن در عمل بر عکس اون رو اجرا میکنن،
خودشون اعلام کردن که میخوان سیاست افزایش ظرفیتها پذیرش در مقاطع تحصیلا ت تکمیلی تو شهرها بزرگ و خصوصا تهران رو داشته باشن، ولی در عمل میبینیم که امسال میان از ظرفیت اکثر دانشگاه های تهران کم میکنند و در عوض تو دانشگاه یزد و ارومیه دانشجو جذب میکنند!!

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان