امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی با رتبه 11 کنکور سراسری 1391 طراحی شهری
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 11 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1391 میباشدو در اولین فصلنامه ایران شهرساز که در دست تهیه است درج خواهد شد.

سلام مهندس deldar

تبریک به شما که توانستید رتبه 11 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 11 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخواهم که به این سوالات جواب دهید و میدانم که برای کمک به مهندسان همکارتون این کار را خواهید کرد.

1- لطفا خودتان را معرفی کنید؟

2- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟

3- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟

4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟

5- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)

6-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 11 بیاورید؟

7-برنامه ریزی شما برای آزمون بعدی چیست؟

8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1392 شرکت کنند دارید؟

9- ارزیابی شما از فعالیت 15 ماهه ایران شهرساز

10- به عنوان حسن ختام آینده سایت ایران شهرساز را چگونه میبینید؟و نقاط ضعف و مثبت این سایت را بیان کنید؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم

درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، farza ، JAVAD4050 ، arvik ، asma ، elham90 ، century21 ، godonly. ، moein2003glx
درود دوستان

به ایشون پیام داده شده و منتظر آنلاین شدن هستیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط arvik
تو كنكور امسال با اين كه به نظرم كنكور بدي بود ولي تسلط به معماري معاصر ايران - مباحث و تسلط به زبان ( كه البته من به هيچ وجه نداشتم ) خيلي موثر بود و كساني هم كه تحليل رو خوب خونده بودن موفق مي شدن (چون اكثراً تحليل رو بالا زدن ) در كل تاريخ و مباني نظري منو خيلي كمك كرد
به طور نا هماهنگ و غير منسجم از شهريور ماه ولي از آبان ماه به طور منسجم شروع به درس خوندن كردم.
بلي از موسسات و جزوات استفاده كردم ولي حتي يه آزمون آزمايشي هم تا قبل كنكور ندادم.
عاملي به جز لطف خدا نبود، واقعاً بعضي وقت ها از درس خوندن بدم مي اومد ولي خدا كمكم كرد كه تا آخرش تونستم بيام! و نا اميد نشم ! البته نقش خانواده هم بسيار پر رنگ بود(بسيار بسيار) , البته دوستان خوب هم كمك وافري به من كرد و خدا رو شكر رتبه ها شون عالي شد!!!
من از بعد آزمون باز هم به طور غير منسجم شروع به اسكيس زدن كردم اما به طور منسجم، از بعد عيد شروع كردم
اون هايي كه مي خوان براي سال آينده كنكور بدن به نظرم نياز نيست خيلي به خودشون فشار بيارن همين كه بتون آروم آروم ، ولي منسجم درس بخونن به نظرم كافيه ، البته زبانو جدي بگيرن!!!! و مهمتر از همه اين كه به هيچ وجه نا اميد نشن و حتي يه روز رو هم از دست ندن حتي اگه شده 15 دقيقه درس بخونن!!!!
آينده اي بسيار روشن در انتظار سايت دوست داشتني ايران شهرسازه بهتون تبريك ميگم مهندس دهقان همين كه نفر اول برنامه ريزي اينجا عضوه خودش خيليه !!!!!!!
از اين كه دير آنلاين شدم عذر مي خوام3
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، asma ، shahryar ، Saeedm ، JAVAD4050 ، elham90 ، arvik ، atoosa.marzban ، farza ، **urban designer ، mohseni ، sardarekord ، godonly. ، allahverdi68
omidvaram hamishe movafagh bashid.................

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط deldar
برنامه ی مطالعتون به شکل بود؟برای برنامه ریزی مشاور داشتید؟
روزانه تعیین می کردید یا هفتگی برنامه مریختید؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط arvik
سلام
مصاحبه خوبی بود. با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام و تبریک
لطف میکنید بفرمایید درصد دروستون در چه وضعیتی بود؟
اگه ممنکنه ار نحوه برنامه ریزیتونم برای ما توضیح بدید.
ممنون
راستی آیا شما از وضعیت اسکیس دانشگاه آزاد مطلع هستید؟اینکه کسب چه نمره ای لازمه تا در (آزاد واحدهای تهران ) قبول بشیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۱۷، ۱۰:۰۲ صبح)anahita.ajlo@gmail.com نوشته است: سلام و تبریک
لطف میکنید بفرمایید درصد دروستون در چه وضعیتی بود؟
اگه ممنکنه ار نحوه برنامه ریزیتونم برای ما توضیح بدید.
ممنون
راستی آیا شما از وضعیت اسکیس دانشگاه آزاد مطلع هستید؟اینکه کسب چه نمره ای لازمه تا در (آزاد واحدهای تهران ) قبول بشیم
سلام
زبان 8
مباحث 50
تاریخ 68
مبانی نظری 68
تحلیل 45
زبانمو افتضاح زدم نه؟؟2
راستش از آزاد هم هیچی نمی دونم
در مورد برنامه ریزی هم من از تقریباً آبان ماه شروع کردم زبان رو هم هر شب 2 ساعت به بالا میخوندم (البته زبانو از شهریور شروع کردم) ولی اخرش نمی دونم چرا افتضاح شد و تعداد زیادی هم کتاب خوندم(منابع) برنامه ام هم این طور بود هر روز چند تا کتاب رو با هم جلو می بردم.

پاسخ
 سپاس شده توسط sardarekord ، mohseni ، arvik ، mah.sa
zaban ro valla chy begam :D:D:D:D
mohem ineke rotbe b in khubi gereftid.
tabrik migam
migam b nazaretun aya shoma class raftano pishnahad mikonid.age are. kodum mabahes ro??

پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۲۶، ۰۹:۰۱ عصر)anahita.ajlo@gmail.com نوشته است: zaban ro valla chy begam :D:D:D:D
mohem ineke rotbe b in khubi gereftid.
tabrik migam
migam b nazaretun aya shoma class raftano pishnahad mikonid.age are. kodum mabahes ro??

سلام به نظر من بستگی به خودتون داره ، کلاس ها می تونه کمک کنه ولی مطمئناً انگیزه خودتون مهم تره اگه می خواید کلاس برید باید به وقتی که ازتون می گیره هم توجه کنید!
در مورد نظر من هم به نظرم اگه زبان ضعیف هستید بهتره ،زبانتو نو قوی کنید ، کلاس هم مطمئناً برای زبان می تونه کمکتون کنه! من چون زبان بد زدم مطمئناً اگه می دونستم زبانمو قوی می کردم (البته زبانم ضعیف نبود پارسال تو معماری 61 درصد زده بودم ولی طراحی شهری با معماری متفاوته)

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، JAVAD4050 ، mah.sa ، NeGaRiii

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,938 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,237 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,337 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,289 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,156 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,507 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,703 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,562 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان