امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک و مقاله
سلام دوستان
من دنبال مقاله در مورد توسعه سنتی واحدهای همسایگی (TND )می گردم
می خوام مقاله ای در مورد طراحی محله با رویکرد تی ان دی بنوسم اگر کسی می تونه کمک کنه دریغ نکنه
با آرزوی موفقیت برای همه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، atelieahjam
نمیدونم به دردتون میخوره یا نه تو کتاب مکان های عمومی فضاهای شهری کارمونا راجع به این موضوع یه توضیح کمی داده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، city111
ممنون دوست عزیز
اگر در مورد نظریه پردازهای TND هم این اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید

پاسخ
ممنون دوست عزیز

پاسخ
دوست خوبم در این زمینه کتاب منشور نوشهر گرایی توضیحات خوبی داده که می توانه خیلی بهتون کمک بکنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط city111 ، 0RKIDEH
کتاب دیگه ای رو اسمشو نمی دونید که در این مورد توش باشه؟

پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۸، ۰۹:۴۳ صبح)city111 نوشته است: ممنون دوست عزیز

راستش متاسفانه اطلاعی ندارم در این زمینه کتاب کارمونارم چون قبلا خونده بودم یادم بود که یه توضیحاتی راجع به این قضیه داده
امیدوارم موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط city111
کتابی خاص که در این زمینه باشه یادم نمی آید. بیشتر به نظرم اگر خیلی موضوع مهمه به دنبال منابع انگلیسی باشید.اما شاید پایان نامه ها یی که در این زمینه کار شده باشند بتوانه بهتون کمک بکنه. 26به نظر من موضوع شمابه

new urbanism
خیلی مرتبط است. برای همین لینک مقالاتی رو که پیدا کردم براتون قرار میدهم.
اما اگر در زمینه خود جنبش نوشهرگرایی، نظریه پردازها و اصول اون و... کمک خواستید. شاید بتوانم کمک بیشتری بهتون بکنم.3

پاسخ
 سپاس شده توسط city111 ، 0RKIDEH
بله دقیقا من بیشتر دنبال نظریه پرداز هایی تو نیو اربنیسم هستم که در مورد TND یا توسعه سنتی واحدهای همسایگی نظر داده باشن

پاسخ
پس حتما کتابی که بهتون معرفی کردم (جنبش نوشهر گرایی) رو بخوانید چون اول هر فصل کامل در زمینه نظریه پردازها و بزرگان جنبش صحبت می کنه. می گردم در اولین فرصت اطلاعاتی که گفته بودم پیدا می کنم و در سایت قرار می دهم.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری lofra 3 5,488 ۱۳۹۶-۴-۱۴، ۰۳:۳۹ عصر
آخرین ارسال: امجدی
  مقاله تغییر کاربری اراضی saharava 0 1,692 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: saharava
  کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,137 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
آخرین ارسال: Ahadrpn
  درخواست فوری maryam.s 2 1,936 ۱۳۹۴-۱-۲۳، ۰۷:۰۷ عصر
آخرین ارسال: hero
  درخواست maryam.s 0 1,466 ۱۳۹۴-۱-۲۳، ۰۶:۰۸ عصر
آخرین ارسال: maryam.s
  مقاله ای در مورد انواع منظر و نگهداری و مدیریت آن ها alireza 0 2,382 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۴:۲۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من مقاله درباره زیبا شناسی شهری به لاتین میخواهم میتونید کمکم کنید؟ alireza 3 2,324 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست رایگان مقاله در ارتباط با بافت های تاریخی alireza 2 3,075 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۱ صبح
آخرین ارسال: faezeh1372
  درخواست رایگان مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده Brightness 0 1,735 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۹:۲۲ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  در مورد ابعاد کالبدی و زیست محیطی توسعه پایدار شهری مطالبی دارید ممنون میشم کمک کنید lofra 12 6,981 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۰۸:۰۷ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان