امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از شما=>جواب از رتبه 2 کنکور 1391 طراحی شهری
سلام

شما میتونید سوالات خود را از خانم مهندس الله وردی رتبه 4 کشور در مرحله 1 و رتبه 2 در کارنامه نهایی مرحله دوم که در کنکور سراسری 1391 موفق به کسب این رتبه شده اند بپرسید.

تشکر و سپاس

لطفا از پرسیدن سوالات تکراری خودداری کنید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، arvik ، فاطمه زهرا ، kasrak
اولین سوال را خودم برای شروع میپرسم:

با تشکر از مهندس

لطفا منابع مهمی که نقش بالایی در کسب این رتبه داشتند را معرفی کنید؟

پاسخ
 سپاس شده توسط arvik ، kasrak
سلام
به ترتیب اولویت:
1.تاریخ شکل شهر
2. از شار تا شهر
3.مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب
4. زیبایی شناسی در معماری
5. محیطهای پاسخده
6. مبانی نظری و فرایند طراحی شهری(پاکزاد)
7. فرایند طراحی شهری (بحرینی)
8. مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری (شیعه)
9. سیر اندیشه ها در شهرسازی
10. آفرینش نظریه معماری(یک تست، اما کلیدی)
برای زبان هم 504 خیلی مهمه . من کتابهای دیگه ای هم خوندم اما به نظرم اینا از هم ضروری ترند

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، arvik ، kasrak ، فاطمه زهرا ، rahil ، shahabsaa
    سلام. امسال رتبه طراحی شهری من 854 شده.آیا امیدی به قبول شدنم هست؟اگه بخوام با این رتبه قبول بشم اسکیس باید چند بزنم.ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      خیلی ممنون.
      اول باید این کتابها رو بخونیم بعد بریم سراغ جزوه های موسسه ها و تست و اینجور چیزا؟!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      با سلام
      من سال آخر رشته معماری هستم و می خوام در کنکور ارشد طراحی شهری شرکت کنم.اولا می خواستم راجع به بازار کار طراحی شهری بپرسم و آیا به نظر شما تغییر گرایش از معماری به طراحی شهری ارزشش رو داره یا نه؟
      و اینکه اگه کتابهایی که برای اسکیس طراحی شهری لازم هست رو معرفی کنید ممنون میشم.
      من امسال فقط یرای آشنایی با کنکور طراحی شهری آزمون دادم و با رتبه 900 مجاز شدم.میخواستم ببینم آیا امیدی هست که با این رتبه اسکیس تمرین کنم و وقتم رو بذارم برای اسکیس یا انرژیم رو بذارم برای سال بعد؟
      با تشکر.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط kasrak
        با سلام و عرض تبریک
        اگه ممکنه برنامتونو برای مرحله دوم توضیح بدید
        ممنون

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۱-۳-۸، ۰۸:۰۸ صبح)OMIDAMIRRASOOLY نوشته است: سلام. امسال رتبه طراحی شهری من 854 شده.آیا امیدی به قبول شدنم هست؟اگه بخوام با این رتبه قبول بشم اسکیس باید چند بزنم.ممنون

سلام
          اگه اسکیستون رو بالای 90 بزنید احتمالاً شهرستان قبول می شید. البته فکر کنم، چون اطلاعاتم در این زمینه کامل نیست
          (۱۳۹۱-۳-۸، ۰۹:۳۲ صبح)arvik نوشته است: خیلی ممنون.
          اول باید این کتابها رو بخونیم بعد بریم سراغ جزوه های موسسه ها و تست و اینجور چیزا؟!

بله، کتاب از همه منابع دیگه مهمتره
          منم اول کتابها رو دو دور خوندم بعد جزوه موسسات رو خوندم. البته جزوه ها رو هم 2،3 بار دوره کردم. تست هم فکر کنم یه ماه به کنکور تست کنکورهای سال قبل رو بزنید کافی باشه
          موفق باشید:-)
          (۱۳۹۱-۳-۸، ۱۰:۲۲ صبح)my.architecture نوشته است: با سلام
          من سال آخر رشته معماری هستم و می خوام در کنکور ارشد طراحی شهری شرکت کنم.اولا می خواستم راجع به بازار کار طراحی شهری بپرسم و آیا به نظر شما تغییر گرایش از معماری به طراحی شهری ارزشش رو داره یا نه؟
          و اینکه اگه کتابهایی که برای اسکیس طراحی شهری لازم هست رو معرفی کنید ممنون میشم.
          من امسال فقط یرای آشنایی با کنکور طراحی شهری آزمون دادم و با رتبه 900 مجاز شدم.میخواستم ببینم آیا امیدی هست که با این رتبه اسکیس تمرین کنم و وقتم رو بذارم برای اسکیس یا انرژیم رو بذارم برای سال بعد؟
          با تشکر.

راستش از بازار کار خیلی دقیق خبر ندارم ولی کلیتی که می دونم اینه که اوضاعش خوبه. الانم بیشتر کسایی که تو کلاس کنکور اسکیس می بینم رشته معماری اند.
          برای اسکیس طراحی شهری منبع خیلی زیاده. کتابهای چینگ، شهرسازی شهروند گرا ، محیط های پاسخده و کتابهای آقای توسلی فکر کنم خیلی کمک کنن.
          راستش به نظرم اگه امسال برای اسکیس کار کنید در هر حال ضرر نمی کنید. ضمن اینکه تجربه کنکور اسکیس امسال برای سال بعد هم بهتون خیلی کمک می کنه. به نظرم این مدت که مونده رو تمرین کنید. اسکیستون باید بالای 90 بشه تا امیدی باشه، البته فکر کنم برای شهرستان. ولی به نظرم اگه برای سال دیگه برنامه ریزی کنید حتماً راحتتر نتیجه می گیرید. در هر حال موفق باشید:-)
          (۱۳۹۱-۳-۸، ۱۰:۳۸ صبح)shahrsaz1390 نوشته است: با سلام و عرض تبریک
          اگه ممکنه برنامتونو برای مرحله دوم توضیح بدید
          ممنون

سلام
          خیلی ممنون
          برای مرحله دوم از اسفند شروع کردم. البته کم کم تمرینمو بیشتر کردم. الان روزی حدود 6 ساعت تمرین می کنم و سعی می کنم بیشترش هم بکنم. کلیت برنامه ام اینه. اگه جزئیات بیشتری خواستید ، دقیق تر جواب می دم
          موفق باشید:-)

پاسخ
           سپاس شده توسط alireza ، NeGaRiii ، JAVAD4050 ، kasrak ، **urban designer
          سلام

اولین سوالم اینه که از کتابایی که تازه چاپ شده بودن پارسال چه کتابایی نقش تعیین کننده ای توی کنکور 91 داشتن و ازشون سوال اومده بود؟؟؟؟

دوم اینکه من منابعی که شما فرموده بودید مطالعه کردم این کتابایی که فرمودید همه داوطلبا مطالعه می کنن

می خواستم اگه لطف کنید برای درس مبانی نظری تون که 80 درصد زدید منابعی رو که مطالعه کردید به صورت دقیقتر معرفی کنید ؟؟؟؟

ممنون 3

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط arvik
          سلام
          تبریک می گم. برای مرحله دوم کتابهای توسلی یا هر کتاب دیگه رو می خونید؟

آخرین ارسال های من :
            پاسخ

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,910 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
            آخرین ارسال: mamamama
              چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,228 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
            آخرین ارسال: mtr6510
              سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,284 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
              دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,153 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,505 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
            آخرین ارسال: shivashf
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,701 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
            آخرین ارسال: udesigner
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,547 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
            آخرین ارسال: payam_km
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,581 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
            آخرین ارسال: rikhtehgaran
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,556 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
            آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان