امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صد و ششمین گفتمان نقد معماری و شهرسازی با موضوع:بحران در حرفه معماری و شهرسازی
البته این نشست در 1 خرداد بنا بود برگزار بشه ولی به خاطر انتخابات اعضای مهندسان مشاور معمار و شهرساز این نشست در تاریخ 22 خرداد در خانه هنرمندان ایران تالار شهناز برگزار خواهد شد در ساعت17.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، .Utopia ، aramo ، haydariyan ، farza ، ایلیا ، Shahrsaz67
من نمیدونم دیگه چه جوری بگم فقط میتونم بگم ای کسایی که تو تهران و نزدیک تهران هستید اینجور نشستها رو از دست ندید این نشستها بار علمی بالایی داره مخصوصا اونایی که آزمون مرحله 2 دارن.این نشستها رو خود جامعه مهندسان معمار و شهرساز برام ایمیل میکنه چون خودم تو نشست برای سایت به نوعی ظرفیت گرفتم پس بزارید اونا فکر نکنم که یک سایت بی خودی هستیم که از نظر علمی پایین هستیم و تو این نشستها شرکت نمیکنیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، .Utopia ، haydariyan
با تشکر از شما آیا برای شرکت باید ثبت نام کنیم یا نه هر کسی میتونه بره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۹، ۰۸:۱۶ صبح)farza نوشته است: با تشکر از شما آیا برای شرکت باید ثبت نام کنیم یا نه هر کسی میتونه بره؟

هر کسی می تونه شرکت کنه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط farza ، haydariyan
همون طور که دوستمون گفتن هر کسی میتونه شرکت کنه.فقط خواهشا هر کی میتونه و واقعا به رشته ی تحصیلیش علاقه داره بیاد چون من تو این نشستها از سایت خیلی تعریف کردم ودبیر همایش واسه همین تو این نشستها که در ماه 2 بار برگزار میشه همیشه به من پوستر و موضوع و زمان نشست رو ایمیل میکنه.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، farza ، haydariyan
پوستر این نشست و گفتمان رو هم گذاشتم ولی همون جور که توضیح دادم این نشست بنا بود 1 خرداد برگزار بشه ولی افتاد به 22 خرداد ولی تو پوستر همین 1 خرداد چاپ شده ولی 22 خرداد برگزار میشه.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
خواستم یکبار دیگه خبر این نشست رو بدم که شاید بعضیها اینو تو تابلو اعلانات ندیده باشن.این همایش و نشست در تاریخ 22 خرداد برگزار میشه و آمدن شما به خود شما کمک کرد و از نظر علمی شما رو خیلی بالا خواهد برد.

پاسخ
بچه ها یکبار دیگه خواستم بگم که فردا این نشست برگزار میشه که اگه بعضی از بچه ها این اطلاعیه رو ندیدی امروز روز آخر واسه همین یکبار دیگه در تابلو قرار گرفت.

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، haydariyan ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,269 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 640 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 956 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,247 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,819 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,260 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,361 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,117 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,919 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,092 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان