ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
صد و ششمین گفتمان نقد معماری و شهرسازی با موضوع:بحران در حرفه معماری و شهرسازی
البته این نشست در 1 خرداد بنا بود برگزار بشه ولی به خاطر انتخابات اعضای مهندسان مشاور معمار و شهرساز این نشست در تاریخ 22 خرداد در خانه هنرمندان ایران تالار شهناز برگزار خواهد شد در ساعت17.

بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
 سپاس شده توسط: JAVAD4050 ، .Utopia ، aramo ، haydariyan ، farza ، ایلیا ، Shahrsaz67
2
RE: صد و ششمین گفتمان نقد معماری و شهرسازی با موضوع:بحران در حرفه معماری و شهرسازی
من نمیدونم دیگه چه جوری بگم فقط میتونم بگم ای کسایی که تو تهران و نزدیک تهران هستید اینجور نشستها رو از دست ندید این نشستها بار علمی بالایی داره مخصوصا اونایی که آزمون مرحله 2 دارن.این نشستها رو خود جامعه مهندسان معمار و شهرساز برام ایمیل میکنه چون خودم تو نشست برای سایت به نوعی ظرفیت گرفتم پس بزارید اونا فکر نکنم که یک سایت بی خودی هستیم که از نظر علمی پایین هستیم و تو این نشستها شرکت نمیکنیم.

سپاس شده توسط: aramo ، .Utopia ، haydariyan
3
RE: صد و ششمین گفتمان نقد معماری و شهرسازی با موضوع:بحران در حرفه معماری و شهرسازی
با تشکر از شما آیا برای شرکت باید ثبت نام کنیم یا نه هر کسی میتونه بره؟

آخرین ارسال های من :
4
(1391-3-9، 08:16 صبح)farza نوشته است:  با تشکر از شما آیا برای شرکت باید ثبت نام کنیم یا نه هر کسی میتونه بره؟

هر کسی می تونه شرکت کنه
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: farza ، haydariyan
5
همون طور که دوستمون گفتن هر کسی میتونه شرکت کنه.فقط خواهشا هر کی میتونه و واقعا به رشته ی تحصیلیش علاقه داره بیاد چون من تو این نشستها از سایت خیلی تعریف کردم ودبیر همایش واسه همین تو این نشستها که در ماه 2 بار برگزار میشه همیشه به من پوستر و موضوع و زمان نشست رو ایمیل میکنه.

سپاس شده توسط: .Utopia ، farza ، haydariyan
6
پوستر این نشست و گفتمان رو هم گذاشتم ولی همون جور که توضیح دادم این نشست بنا بود 1 خرداد برگزار بشه ولی افتاد به 22 خرداد ولی تو پوستر همین 1 خرداد چاپ شده ولی 22 خرداد برگزار میشه.

سپاس شده توسط: .Utopia
7
خواستم یکبار دیگه خبر این نشست رو بدم که شاید بعضیها اینو تو تابلو اعلانات ندیده باشن.این همایش و نشست در تاریخ 22 خرداد برگزار میشه و آمدن شما به خود شما کمک کرد و از نظر علمی شما رو خیلی بالا خواهد برد.

8
بچه ها یکبار دیگه خواستم بگم که فردا این نشست برگزار میشه که اگه بعضی از بچه ها این اطلاعیه رو ندیدی امروز روز آخر واسه همین یکبار دیگه در تابلو قرار گرفت.

سپاس شده توسط: elham90 ، haydariyan ، JAVAD4050
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید AliReza 754 1394-7-19، 02:31 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  ارائه آرشیو تخصصی مهندسی شهرسازی ،معماری،عمران در 31 حلقه DVD atelieahjam 18,676 1393-7-13، 03:06 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  به بزرگترین گروه شهرسازی LINE خوش آمدید شروع عضو گیری اعضای ایران شهرساز AliReza 5,049 1393-4-15، 10:44 صبح
  برای نخستین بار د رفروم های شهرسازی مرکز مشاوره و پرسش و پاسخ ایران شهرساز افتتاح شد AliReza 1,063 1392-11-27، 02:04 صبح
  راه اندازی آپلود سنتر ایران شهرساز-محلی امن و دائمی برای تصاویرو فایل شهرسازی ومعماری AliReza 2,381 1392-11-23، 11:35 عصر
  افتتاح اولین سایت اشتراک ویدئوهای شهرسازی در کشور در سایت ایران شهرساز AliReza 5,840 1392-11-23، 12:10 صبح
  شصت و پنج هزار عضو بیشترین عضو در بین سایت های تخصصی شهرسازی کشور یا شاید دنیا! AliReza 1,990 1392-11-15، 01:14 صبح
  ثبت نام دوره کاربرد مدل های کمی در شهرسازی توسط استاد دانشگاه تهران رتبه 1 دکتری AliReza 7,242 1392-9-7، 11:52 عصر
آخرین ارسال: هدیه.
  60 هزارمین عضو تا ساعتی دیگر...به بزرگترین جامعه شهرسازی کشور خوش آمدید AliReza 1,377 1392-9-3، 09:33 عصر
  اطلاعیه ویزه معماران و علاقمندان معماری armangostar 952 1392-7-20، 01:07 عصر
آخرین ارسال: mohsen0067
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل