امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ داغ=>مصاحبه اختصاصی با رتبه 1 کنکور سراسری 1391 طراحی شهری
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 1 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1391 میباشدو در اولین فصلنامه ایران شهرساز که در دست تهیه است درج خواهد شد.

درود آقای مهندس همتی

تبریک به شما که توانستید رتبه 1 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 1 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخواهم که به این سوالات جواب دهید و میدانم که برای کمک به اعضای ایران شهرساز این کار را خواهید کرد.

1- لطفا خودتان را معرفی کنید؟

2- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟

3- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟

4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟

5- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)

6-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 1 بیاورید؟

7-برنامه ریزی شما برای آزمون بعدی چیست؟

8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1392 شرکت کنند دارید؟

9- ارزیابی شما از فعالیت 15 ماهه ایران شهرساز

10- به عنوان حسن ختام آینده سایت ایران شهرساز را چگونه میبینید؟و نقاط ضعف و مثبت این سایت را بیان کنید؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم

درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط arvik ، kasrak ، JAVAD4050
بدلیل نداشتن فونت فارسی جواب مصاحبه و پرسش و پاسخ در روز چهارشنبه در سایت درج میشود

پاسخ
 سپاس شده توسط arvik ، kasrak ، JAVAD4050
1_الو الو صدا میاد؟ 1 2 3 امتحان میشه

سلام شنوندگان عزیز رادیو ایران شهرساز.

معین همتی

هستم از شهرستون رشت متولد 1367

امسال سایت سنجش لطف کرد ، حال داد عدد 1 رو زد رو کارنامم

2 _ یکی از شانسایی که آوردم تو زندگیم این بود که دوران کارشناسی مو تو دانشگاه گیلان خوندم با دوستای خیلی خوبی آشنا شدم که همیشه از این حیث شادم .کلا جو دوستانس . میشه از معدلم نگم؟

(این معدل آبرو نذاشت واسمون ).

3 _واسه من که 1_ شانس 2_تیمه 3 نفری که با هم شروع کردیم به خوندن واسه ارشد. 3_ گزینه 1 و 2

4_کلن 3 ماه تقریبا

ولی کوبش قضیه مهمه.

5_ کلاسهای حضوری نههههههه ولی آزمون آری

6_1_ تیمه 3 نفری که با هم شروع کردیم به خوندن واسه ارشد.(خواهرم محبوبه همتی و خانوم مهدیه طالبی) 2_شانس

3_نبوغ ذاتی خودم

(نخند )

7_عمرن بگم . رقیبا بفهمن بد میشه

8_اول اینکه از ماژیک هایلایتر حتما استفاده کنید

دوم اینکه حتما 1 نفر دیگرو با خودتون همراه کنید .

چون تعداد کتب زیااااااااااده

حتما از جزوه کمک بگیرید و با برنامه پیش برید .4_همتونم آزمون آزمایشی شرکت کنید

این یه دستوره از طرف رتبه 1 (واقعا موثره خصوصا اگه بد بدی شک خوبی میشه .خود من آزمون همین سایت رو

12 شدم واقعا شک زده شدم . گفتم من باید از اون 11

نفربرتر انتقام بگیرم.)

9_خیلی خوبه که یه جا باشه که بشه توش بحث تخصصی کرد و توش از نفررتبه 1 تمجید بشه، ایران شهرساز تخصصی یه ، خوبه

10_ایران شهرساز رو دوست دارم وخودم خیلی از منابع رو از این سایت گرفتم .مرجع خوبی هستش و واقعا

جامه شهر سازان به یه همچنین فضایی نیازمند بود .از نظر فنی بسیار عالی

اما از نظر طراحی سایت و گرافیک

به شدت با هاش مشکل دارم . از نظر مالی هم انشاالله روزی برسه

که همه کاربرا با هم مساوی بشن و و کاربر ویژه(پولی) نداشته باشیم

(شاید بشه سایت از یه طرق دیگه اسپانسر بگیره )امیدوارم که مسولین سایت ازم ناراحت نشن .واقعا از همه مسولین سایت که این پاتوق مجازی رو

شکل دادن و همه شما کاربرا که با حضورتون این پاتوق رو گرم وبا صفا نگه میدارید سپاس گزارم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، shahryar ، alireza ، arvik ، FaTyJo0oN ، Shahrsaz67 ، deldar ، هانیه 70 ، century21 ، mina91 ، U.D.SG
    مصاحبه خیلی خوبی بود آقای همتی... امیدوارم همیشه همینطور شاد و با انرژی باشید...

113

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط moein2003glx ، century21
    سلام . ممنون میشم به جای بحثای حاشیه ای منابع معرفی کنید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      jooonam be in akhlaghe khoshet.rotbeye yeket nooshe jonet,
      mamnooon az rahnamaiaton

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,867 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
        آخرین ارسال: mamamama
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,207 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
        آخرین ارسال: mtr6510
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,328 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,275 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
          دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,148 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,499 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,688 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,534 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان