ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
فرصتی طلایی در ایران شهرساز==>>رتبه 1 طراحی شهری 1391 جواب سوالات شما را می دهد
سلام

شما میتونید سوالات خود را از آقای مهندس همتی رتبه 1 کشور در گرایش طراحی شهری که در کنکور سراسری 1391 موفق به کسب این رتبه شده اند بپرسید.

تشکر و سپاس

لطفا از پرسیدن سوالات تکراری خودداری کنید.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، arvik ، Lx_2395 ، sardarekord ، kasrak ، bahareh. ، @uror@ ، godonly. ، urban_my ، mehman ، روجا ، mehdime007 ، somita
2
RE: فرصتی طلایی در ایران شهرساز==>>رتبه 1 طراحی شهری 1391 جواب سوالات شما را می دهد
سلام
خسته نباشید
می خواستم نحوه ی درس خواندن و نوع برنامه ریزی و منابعی رو که مطالعه کردید بفرمائید
با تشکر

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: kasrak ، Lx_2395
    3
    RE: فرصتی طلایی در ایران شهرساز==>>رتبه 1 طراحی شهری 1391 جواب سوالات شما را می دهد
    سلام وقتتون بخیر من رشتم کلا غیر مرتبطه منتها امسال 900 شدم ممنون میشم راهنمایی کنین ایا به نطرتون من میتونم تو مرحله دوم خودمو بالا بکشم که حداقل شبانه یکی از دانشگاه ها قبول بشم و واسه مرحله دوم شما چه موضوعی و په منابعی سفارش میکنین بخونم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: kasrak ، Lx_2395 ، pedram_ab
    4
    شلام و تبریک به شما ایشال... مرحله دوم هم اول بشید. خواهشا تمامی منابعی که مطالعه کردید رو بگید و اینکه از چه زمانی خوندنتون رو شروع کردید برای ارشد؟ تابستون ترم 4 به 5 مطالعه می کردید؟
    آخرین ارسال های من :

زندگی شهرسازانه در شهر و دیگر هیچ...!
    خداوند روستا را آفرید
      و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
    که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

سپاس شده توسط: Lx_2395 ، bahareh.
    5
    آقای همتی رشتشون معماری بوده دوستان خواستین بیشتر بدونین بپرسین ازشون چی شد چجور شد اصلا چطور شد:).
    آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
    احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
     سپاس شده توسط: kasrak ، ایلیا ، moein2003glx ، bahareh.
    6
    با عرض تبریک
    منابعی ک برای مرحله دوم پیشنهاد میکنید چیه؟

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: kasrak ، Lx_2395 ، bahareh.
    7
    سلام و تبريك
    ميخواستم بدونم برنامه تون برا مرحله دوم چيه؟چه كتابايي ميخونيد؟چند ساعت تمرين ميكنيد؟كلاس هم ميريد؟

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: kasrak ، Lx_2395 ، pedram_ab
    8
    سلام
    رتبه ی من 211 هست اگه بخوام رتبه م زیر 50 بشه باید اسکیسمو چند بزنم؟

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: kasrak ، moein2003glx
    9
    سلام اولا تبریک می گم بعد ازتون کمک می خوام من رشته ام عمرانه برنامه ریزی شهری امتحان دادم رتبه ام 800 شده به نظرتون چیکار کنم احتمال قببولی هست؟من از این به بعدو نمی دونم باید چیکار کنم اگه وقت داری کمکم کنید

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: kasrak
      10
      سلام میخواستم بدونم روی کدوم یک از درسها وقت بیشتری گذاشتین که فکر میکردید اگه این کارو انچام بدید به نفعتونه؟نه رها کردن یک درس تمرکز بیشتر توکدوم درس؟

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: kasrak
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 38 دیروز، 02:46 عصر
      آخرین ارسال: AliReza
        اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) AliReza 354 1395-8-15، 12:43 صبح
        پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر AliReza 262 1395-8-7، 02:19 صبح
        سبک های شهرسازی ایران AliReza 278 1395-8-7، 02:18 صبح
        جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 AliReza 2,179 1395-6-10، 02:55 صبح
      آخرین ارسال: mahbub1993
        شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 AliReza 622 1395-6-9، 03:48 صبح
        سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 521 1395-5-8، 03:34 عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 489 1395-4-30، 07:54 عصر
      آخرین ارسال: f.e
        کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 AliReza 2,757 1395-4-30، 07:06 عصر
        شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 663 1395-4-16، 03:10 صبح
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      [-]
      جستجو
      جستجوی گوگل