امتیاز موضوع:
  • 79 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصتی طلایی در ایران شهرساز==>>رتبه 1 طراحی شهری 1391 جواب سوالات شما را می دهد
سلام

شما میتونید سوالات خود را از آقای مهندس همتی رتبه 1 کشور در گرایش طراحی شهری که در کنکور سراسری 1391 موفق به کسب این رتبه شده اند بپرسید.

تشکر و سپاس

لطفا از پرسیدن سوالات تکراری خودداری کنید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، arvik ، Lx_2395 ، sardarekord ، kasrak ، bahareh. ، @uror@ ، godonly. ، urban_my ، mehman ، روجا ، mehdime007 ، somita
سلام
خسته نباشید
می خواستم نحوه ی درس خواندن و نوع برنامه ریزی و منابعی رو که مطالعه کردید بفرمائید
با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak ، Lx_2395
    سلام وقتتون بخیر من رشتم کلا غیر مرتبطه منتها امسال 900 شدم ممنون میشم راهنمایی کنین ایا به نطرتون من میتونم تو مرحله دوم خودمو بالا بکشم که حداقل شبانه یکی از دانشگاه ها قبول بشم و واسه مرحله دوم شما چه موضوعی و په منابعی سفارش میکنین بخونم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak ، Lx_2395 ، pedram_ab
    شلام و تبریک به شما ایشال... مرحله دوم هم اول بشید. خواهشا تمامی منابعی که مطالعه کردید رو بگید و اینکه از چه زمانی خوندنتون رو شروع کردید برای ارشد؟ تابستون ترم 4 به 5 مطالعه می کردید؟
    آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
      و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
    که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
     سپاس شده توسط Lx_2395 ، bahareh.
    آقای همتی رشتشون معماری بوده دوستان خواستین بیشتر بدونین بپرسین ازشون چی شد چجور شد اصلا چطور شد:).
    آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
    احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
    پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak ، ایلیا ، moein2003glx ، bahareh.
    با عرض تبریک
    منابعی ک برای مرحله دوم پیشنهاد میکنید چیه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak ، Lx_2395 ، bahareh.
    سلام و تبريك
    ميخواستم بدونم برنامه تون برا مرحله دوم چيه؟چه كتابايي ميخونيد؟چند ساعت تمرين ميكنيد؟كلاس هم ميريد؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak ، Lx_2395 ، pedram_ab
    سلام
    رتبه ی من 211 هست اگه بخوام رتبه م زیر 50 بشه باید اسکیسمو چند بزنم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak ، moein2003glx
    سلام اولا تبریک می گم بعد ازتون کمک می خوام من رشته ام عمرانه برنامه ریزی شهری امتحان دادم رتبه ام 800 شده به نظرتون چیکار کنم احتمال قببولی هست؟من از این به بعدو نمی دونم باید چیکار کنم اگه وقت داری کمکم کنید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط kasrak
      سلام میخواستم بدونم روی کدوم یک از درسها وقت بیشتری گذاشتین که فکر میکردید اگه این کارو انچام بدید به نفعتونه؟نه رها کردن یک درس تمرکز بیشتر توکدوم درس؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط kasrak

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,225 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,946 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,962 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,556 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,819 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,640 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,480 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,384 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان