امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازار کار کدام گرایش بهتره؟1- برنامه ریزی شهری2- برنامه ریزی منطقه ای3-مدیریت شهری
سلام

بازار کار کدام گرایش بهتره؟1- برنامه ریزی شهری2- برنامه ریزی منطقه ای3-مدیریت شهری

لطفا جواب خود را با دلیل بزارید ممنون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط nazanin.gh ، ایلیا ، روجا
(۱۳۹۱-۳-۱۰، ۱۲:۴۸ صبح)AliReza نوشته است: سلام

لطفا جواب خود را با دلیل بزارید ممنون
سلام مهندس
ممنونم بابت این تاپیک .....اولین نظر رو من میدم16
فقط دیدگاه خودمه ها ...دوستان هم می تونن نظر خودشون رو بدن65
به نظر من فعلا برنامه ریزی شهری با توجه به بازار کار که فرمودید البته اگه دولتی رو در نظر بگیریم ...بهتره ...چون اکثر جاهایی که استخدامی بوده ...نوشته شده برنامه ریزی شهری ....و ننوشته برنامه ریزی منطقه ای یا مثلا مدیریت شهری ....البته بعضی جاها هم من دیدم که نوشتن برنامه ریزی شهری و منطقه ای ....که بازم منظور اصلیشون همون برنامه ریزی شهریه ...و با توجه به اینکه این دو گرایش جدیدا از همدیگه جدا شدن و قبلا یکی بودن ...پس یکم طول میکشه تا برنامه ریزی منطقه ای (تنها)جا بیفته..مخصوصا توی چارت استخدامی های دولت6565
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، haydariyan ، Saeedm ، alireza
با این وضعیت مشکله همه شاهد بودیم که تنها آزمونی که در استخدام شهرداریها دچار مشکل شد کارشناس شهرسازی بود البته بین این سه گرایش فعلا برنامه ریزی شهری موقعیت بهتری داره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,309 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه هشتم/مسکن و مرمت شهری-برنده مهندس farnoosh joon Brightness 63 11,628 ۱۳۹۲-۴-۱۶، ۱۰:۴۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مسابقه سایت ایرانشهرساز/مسابقه سوم/راهکار شهری- برنده مهندس dementor URBAN 98 53 13,978 ۱۳۹۲-۴-۱۱، ۰۹:۴۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 5 3,358 ۱۳۹۱-۹-۱، ۰۳:۴۸ عصر
آخرین ارسال: azadeh gh
  هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,510 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ali.falahatgar
  اهداف برنامه ریزی اجتماعی شهرها، کدام است؟ aramo 5 3,095 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۵:۳۶ عصر
آخرین ارسال: روجا
  برنامه ریزی حمل و نقل،جز کدامیک از سطوح برنامه ریزی ملی است؟ saeed nasiri majd 14 6,253 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۵:۳۳ عصر
آخرین ارسال: روجا
  مهمترین محور طرح کالبد ملی کدام است؟ aramo 8 4,744 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۵:۱۵ عصر
آخرین ارسال: قاصدک
  مدیریت شهری چیست aramo 3 4,543 ۱۳۹۱-۲-۱۳، ۱۰:۲۱ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  کار با تری دی مکس aramo 9 6,763 ۱۳۹۱-۱-۱۳، ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان