امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قبول شدگان مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای 4 استان کشور (مهر 90) الان سرکارند؟
Star 
اونایی که تو مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای 4 استان کشور (مهر ماه 90) قبول شدند الان در چه مرحله ایی هستند؟کسی هست که الان سرکار باشه؟17
آخرین ارسال های من :

:heart: در سقوط هم می توان با صلابت بود

این را آبشار گفت:heart:[font=Verdana] [/font]
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Sadeghpour ، elham90
(۱۳۹۱-۳-۱۰، ۰۸:۵۷ عصر)niloofar83 نوشته است: اونایی که تو مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای 4 استان کشور (مهر ماه 90) قبول شدند الان در چه مرحله ایی هستند؟کسی هست که الان سرکار باشه؟17
سلام و خسته نباشید
این جواب شما رو خانم مهندس قلی زاده می تونن جواب بدن که فعلا چند وقته که به سایت سر نمیزنن
ایشون ظاهرا توی ازمون قبول شده بودند
از مهندس دهقان عزیز خواهش می کنم که اگه از مهندس قلی زاده خبر دارن ....جواب این سوال رو که ممکنه برا دوستانه دیگه هم پیش اومده باشه بدن ......65
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط niloofar83 ، .Utopia ، shahryar ، godonly.
(۱۳۹۱-۳-۱۰، ۰۸:۵۷ عصر)niloofar83 نوشته است: اونایی که تو مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای 4 استان کشور (مهر ماه 90) قبول شدند الان در چه مرحله ایی هستند؟کسی هست که الان سرکار باشه؟17

سوالتون عالی بود . این بندگان خدا رفتند برای مرحله 2 که شبیه مصاحبه بود! ولی معلوم نیست چه بلایی سرشون اومده !!!21 و نتایجشون چی شده ؟65
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط niloofar83 ، shahryar ، aramo ، godonly.
(۱۳۹۱-۳-۱۰، ۰۹:۲۱ عصر)Sadeghpour نوشته است:
سلام و خسته نباشید
این جواب شما رو خانم مهندس قلی زاده می تونن جواب بدن که فعلا چند وقته که به سایت سر نمیزنن
ایشون ظاهرا توی ازمون قبول شده بودند
از مهندس دهقان عزیز خواهش می کنم که اگه از مهندس قلی زاده خبر دارن ....جواب این سوال رو که ممکنه برا دوستانه دیگه هم پیش اومده باشه بدن ......65

سلام
متاسفانه من هم خبری ندارم

شما و تعدادی دیگه از مدیران وقتی که نیستید خبر می دهید ولی یکی دو نفر خبر نمیدهند و ما را بی خبر میزارند تا در این جور مواقع جوابی داشته باشیم.

ممنون از شما

امیدوارم ایشون قبول شده باشند و از مهر هم سر کار جدید باشند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، elham90 ، aramo ، niloofar83 ، godonly.
با عرض سلام

مدتی بود که به سایت سر نزده بودم

یکی از قبول شدگان آزمون شهرداری در دور اول هستم اگه خاطرتون باشه

مدارک رو گرفتند و تا همین یک ماه پیش هم مهلت دریافت اصل مدارک بود

قرار بود تا خرداد دعوت به گزینش بشیم

ولی فعلاً که خبری نیست

مثل اینکه دولت خدمتگزار! در استخدام و آزمونهای استخدامی تعجیل کرده حالا توش مونده! می ترسم اسامی قبول شدگان آزمونهای اخیر استخدامی (استانداری، شهرداری، ...)، استخدام نشده تحویل دولت بعدی بشن، بعدش هم کی بود کی بود من نبودم...

شاد باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط niloofar83 ، aramo ، elham90 ، godonly.

5امیدوار باشید انگار یه خبرایی هست؟؟؟!!!5

پاسخ
سلام.
شرمنده شرمنده
مهندس دهقان هرچی بگید حق دارید خوب.
راستش اوایل اسفند ماه بود که به ما زنگ زدن و گفتن که مدارکتون رو بیارید استانداری. ما هم بردیم و تا اردیبهشت هرچه قدر پی گیری کردیم ما رو دووندن.
آخر اردیبهشت یه عده رو دعوت به مصاحبه کردن، مصاحبه که نه دعوت به گزینش برای تکمیل فرم معرف و تحقیقات و از این حرفا.
ولی من جزو این دسته نبودم. هرچی پیگیری کردم جوابی بهم ندادند، تا اینکه بهم گفتن اونا نفرات اصلی بودند و من جزو نفرات ذخیره!!!!!!!!!!!!!
و اما بشنوید بقیه شاهکار این استانداری ها رو.
طبق نمراتی که سازمان سنجش داده بود و اگر خاطرتون باشه من کارناممو هم در سایت گذاشته بودم، هرچه قدر نمره داوطلب بالاتر می بوده به منزله نفر اصلی تره، اما در استانداری عده ای دور هم جمع شدن، و اونایی که نمرشون پایین تر بوده رو به عنوان نفر اصلی انتخاب کرده بودند و به گزینش لیست داده بودند.
اما خدا خیر بده یکی از همین کارمندای استانداری خراسان شمالی رو که بعد از چند وقت به نمرات شک می کنه و زنگ می زنه سازمان سنجش و متوجه می شه که چه اشتباه بزرگی کردن و جای نفرات اصلی و ذخیره عوض شده. از اون طرف هم که گزینش نفرات دخیره رو به جای اصلی ها دعوت کرده بوده می مونه چیکار کنه.......
خلاصه این کشمکش ادامه داشته، تا اینکه هفته گدشته 4 شنبه به من زنگ زدن که بیا استانداری. منم از همه جا بی خبر رفتم و اونجا همه نفرات اصلی اومده بودند و یه آقایی اومدو از ما عذر خواهی کرد. و چیزی که به ما گفتن این بود که خیلی شانس آوردین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خلاصه ما هم فرم های گزینش و تحقیق و معرف رو پر کردیم و گفتن تا یه ماه دیگه برای مصاحبه دعوتتون می کنیم. مصاحبه هم فقط دینی و عقیدتی و سیاسیه.
ما سرکار نرفتیم، اما حسابی سر کاریم.
معلوم نیست دوباره چه اشتباهی بکنن.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، elham90 ، Sadeghpour ، godonly. ، shokri
من به شما تبریک می گم کسی که با سماجت و تلاش زیاد دنبال حقش بره حتما نتیجه می گیره از این حق خوری ها پیش می یاد اما اون چیزی که مهمه طرف نزاره حقش پایمال بشه پیگیر کار استخدام شهرداری باشید حتما نتیجه می گیرید با آرزوی موفقیت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، parasto_gh

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه کامل از نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها همراه با پاسخ و جزوات مربوطه MHAKBARI 14 17,239 ۱۳۹۴-۱۱-۲، ۰۵:۲۹ عصر
آخرین ارسال: jamill
Rainbow نتايج آزمون استخدامي تيرماه 92 شهرداريهاي 8 استان اعلام شد .Utopia 0 14,538 ۱۳۹۲-۷-۲۰، ۰۴:۰۱ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  اطلاعیه جدید درباره آزمون استخدامی شهرداری ها .Utopia 30 15,906 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۰۰ صبح
آخرین ارسال: deltaban
  دو کتاب خوب احکام برای مصاحبه و آزمون استخدامی aramo 0 20,210 ۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: aramo
  پس از یک سال انتظار ، شهرداری های خراسان شمالی نیروهای آزمون استخدامی رو پذیرفتند parasto_gh 14 9,257 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۹:۰۲ عصر
آخرین ارسال: parasto_gh
  **جزوه مهم قانون شهرداری برای آزمون شهرداری ها** aramo 0 3,564 ۱۳۹۱-۷-۲۳، ۰۸:۱۷ عصر
  شروع ثبت نام استخدام شهرداری کشور سال ۹۱ FaTyJo0oN 5 4,184 ۱۳۹۱-۶-۴، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  کیا آزمون استانداری شرکت کردند؟ aramo 11 7,622 ۱۳۹۱-۵-۳، ۰۷:۳۱ عصر
Rainbow سامانه شکایت به نتایج آزمون استخدامی شهرداریها niloofar83 6 5,708 ۱۳۹۱-۴-۲، ۱۰:۳۵ صبح
آخرین ارسال: niloofar83
Star اطلاعيه ستاد مركزي آزمون استخدامي شهرداري ها در زمينه پذيرفته شدگان آزمون 22 دي 90 niloofar83 0 2,384 ۱۳۹۱-۳-۲۱، ۱۰:۱۹ عصر
آخرین ارسال: niloofar83

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان