امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توضیح مهم در باره انتخاب رشته+ ویرایش نهایی انتخاب رشته
سلام
امروز 5شنبه روز آخر انتخاب رشته است. در انتخاب رشته حتما رو معدلتون دقت کنیدو امکان ویرایشش وجود داره.
اگه در انتخاباتون اشتباه کردید مشکلی نداره، یک بار پس از انتخاب رشته امکان ویرایش براتون فراهم شده. البته امکان ویرایش تا پایان امروزه. البته اطلاعیه جدید سنجش هم اومده که تا اونجایی که من مطالعه کردم برای رشته برنامه ریزی و طراحی مطلبی نداشت.
این هم لینکش
http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=363
درباره سهمیه فرهنگیان هم خب البته من برنامه ریزیم و گویا برای بچه های طراحی اومده، ولی خب فرهنگیان یعنی فرهنگیان! یعنی شمایی که دانشجو بودید و میخواید ارشد رو بخونید انتخاب ن ک ن ی د !!! (نکنید!) مثلا همین امسال دانشگاه امام رضا(ع) برای طراحی و برنامه ریزی فقط افراد شاغل در مراکز دولتی رو به آزمون درون دانشگاهی جهت پذیرش دعوت کرد.
یک قانون مهم در سنجش:::
هرگاه مشخص بشه که داوطلب اطلاعاتشو به عمد یا سهوا کتمان کرده، در هر مقطع و هر قسمت از تحصیل که باشه، از ادامه تحصیل محروم میشه و محرومیت های بعدی مثل عدم امکان شرکت در چند سال کنکور ارشد گریبان گیرش خواهد شد.
بنابراین توجه کافی رو بفرمایید تا مشکلی براتون پیش نیاد
فقط اون هایی رو که مطمئنید انتخاب کنید. ارشد با لیسانس بسیار متفاوته
باید خیلی چیزارو درنظر بگیرید
مثل
رفت و آمد(چون احتمالا دو روز بیشتر در هفته کلاس نداشته باشید)
کار و اشتغال
ازدواج!!65
و....
امیدوارم با دقت کافی انتخاب کنید و مثل خیلیای دیگه! پشیمون نشید که کاش اونجا نمیزدمو اینجا میزدمو از این حرفا21
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، پریسیما ، haydariyan ، Shahrsaz67 ، negin ، Maryam M ، kasrak ، 0RKIDEH ، atoosa.marzban
اون 5000 تومن رو کی باید بریزیم؟
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
کدومو؟ :D
منظورتون پول آزمون مرحله دومه!؟
نگران نباشید اصلا! اگه شما یادتون بره سازمان سنجش یادش نمیره!
اعلام میکنند ولی مطمئن باشید بدون واریزش امکان دریافت کارت ورود به جلسه مرحله دومو نخواهید داشت :D

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
(۱۳۹۱-۳-۱۱، ۰۲:۲۵ عصر)محمد مهربون نوشته است: کدومو؟ :D
منظورتون پول آزمون مرحله دومه!؟
نگران نباشید اصلا! اگه شما یادتون بره سازمان سنجش یادش نمیره!
اعلام میکنند ولی مطمئن باشید بدون واریزش امکان دریافت کارت ورود به جلسه مرحله دومو نخواهید داشت :D
اینو خوب اومدی،سال قبل پول رو ریختم،رفت و شماره ای چیزی بهم نداد...مجازم نشده بودم کلا پوله رفت تو حولقوم اینا،آخه سال قبل پولو قبل امتحان اول میگرفتن و روز آخری گفتن دیگه نمیخواد بعدا میگیریم:D

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، kasrak
(۱۳۹۱-۳-۱۱، ۰۱:۱۹ عصر)محمد مهربون نوشته است: سلام
امروز 5شنبه روز آخر انتخاب رشته است. در انتخاب رشته حتما رو معدلتون دقت کنیدو امکان ویرایشش وجود داره.
اگه در انتخاباتون اشتباه کردید مشکلی نداره، یک بار پس از انتخاب رشته امکان ویرایش براتون فراهم شده. البته امکان ویرایش تا پایان امروزه. البته اطلاعیه جدید سنجش هم اومده که تا اونجایی که من مطالعه کردم برای رشته برنامه ریزی و طراحی مطلبی نداشت.
این هم لینکش
http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=363
درباره سهمیه فرهنگیان هم خب البته من برنامه ریزیم و گویا برای بچه های طراحی اومده، ولی خب فرهنگیان یعنی فرهنگیان! یعنی شمایی که دانشجو بودید و میخواید ارشد رو بخونید انتخاب ن ک ن ی د !!! (نکنید!) مثلا همین امسال دانشگاه امام رضا(ع) برای طراحی و برنامه ریزی فقط افراد شاغل در مراکز دولتی رو به آزمون درون دانشگاهی جهت پذیرش دعوت کرد.
یک قانون مهم در سنجش:::
هرگاه مشخص بشه که داوطلب اطلاعاتشو به عمد یا سهوا کتمان کرده، در هر مقطع و هر قسمت از تحصیل که باشه، از ادامه تحصیل محروم میشه و محرومیت های بعدی مثل عدم امکان شرکت در چند سال کنکور ارشد گریبان گیرش خواهد شد.
بنابراین توجه کافی رو بفرمایید تا مشکلی براتون پیش نیاد
فقط اون هایی رو که مطمئنید انتخاب کنید. ارشد با لیسانس بسیار متفاوته
باید خیلی چیزارو درنظر بگیرید
مثل
رفت و آمد(چون احتمالا دو روز بیشتر در هفته کلاس نداشته باشید)
کار و اشتغال
ازدواج!!65
و....
امیدوارم با دقت کافی انتخاب کنید و مثل خیلیای دیگه! پشیمون نشید که کاش اونجا نمیزدمو اینجا میزدمو از این حرفا21
موفق باشید

اینکه گفتین دانشگاه امام رضا مال شاغلین مراکز دولتی..یعنی ماها که توی مراکز دولتی نیستیم نمی تونیم بزنیم؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، aramo ، kasrak
ببخشید کامل توضیح ندادم :D
نه این اون نیست!
یعنی اینکه بله شما میتونید انتخاب کنیدو ایشالا قبول هم بشید و بدون نگرانی برید
دانشگاه خودش فکر کنم تو فروردین ماه بود یا نه یادم نی! یه آزمون جدا برگزار کرد واسه کارمندان، کلا خارج از سنجش و وزارت علوم و همه چی
خدا آخر عاقبت هممونو بخیر کنه :p

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، nazanin.gh ، aramo ، kasrak
البته مهلت انتخاب رشته تا شنبه تمدید شده.پس ارامشتونو حفظ کنید
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، kasrak ، ایلیا ، 0RKIDEH ، .Utopia ، shahryar
كسي چيزي درباره دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي تهران چيزي ميدونه؟برا گرايش طراحي شهري روزانه شو نوشته ويژه فرهنگيان ولي برا شبانه چيزي ننوشته.يعني ميتونيم شبانه رو انتخاب كنيم؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان در خواست مقاله با فرمت amin.al1987 2 1,381 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۴:۳۳ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,686 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,788 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 964 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 8,659 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mehdime007
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,326 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
  بررسی بازار در شهر سازی ماراویا 0 1,150 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,734 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  بدون تعارف : معماران در لباس شهرسازان ماراویا 0 1,018 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۳:۵۷ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  ***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! Shahrsaz67 22 32,277 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: منصور91

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان