امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استخدام شهرداری و داستان های پیرامون آن
استخدام شهرداری و داستان های پیرامون آن
سلام به همه.چند تا نکته:
۱-شهرداری و اعلام نتایجش بالاخره تموم شد.یه سری از بچه ها قبول شدن و یه سری خیر.برخی کاربرا اصلا نتونستن ببینن نتیجه هارو.برخی ذخیره شدن و برخی به آزمون بعدی دعوت شدن!برخی کاربرا هم درصدهای عجیب دیدن تو کارنامه مثل منفی ۲۰۰!به همه قبول شده ها تبریک میگم و امیدوارم تو مراحل بعدی راحت برن جلو و استخدام شن.اونایی که نشدن، هم اصلا ناراحت نباشند.چون آخر زندگیشون نیست!ذخیره ها، باید صبر کنن ببینیم در مراحل بعدی دعوت به کار میشن یا نه.منفی ۲۰۰ ها هم که اصلا منطقی نیستن!کسایی که دوباره به آزمون دعوت شدن،در واقع چوب اشتباهات شهرداری و خودشون رو میخورن.چرا؟چون سر جلسه باید اعتراض جدی میکردن و دفترچه ای که برای خودشون نبود رو امتحان نمیدادن و شهرداری هم نباید اینطوری بی نظم کار میکرد.به هر حال گذشته فعلا… .درباره کسانی که نمیتونن نتایج رو ببینن، باید بگم برنامه نویس سایت شهرداری واقعا انسان خارق العاده ای بوده که فیلدهارو اشتباه تعریف کرده.اروری که میبینید پس از ثبت مشخصاتتون،برای تعاریف اشتباه برنامه نویس سایت هست!من جاتون باشم پیگیری میکنم تا حلش کنن… .
۲-درباره تاخیر در نتایج و حرف و حدیث ها هم من زیاد موافق نبودم که پارتی گسترده ای وجود داشته!چون من همین الان میبینم خیلی ها از همین سایت قبول شدن.ممکنه برخی جاها،اتفاقاتی افتاده باشه.اما به این گستردگی نیست.حتی یکی از کاربرا از شهرداری عذرخواهی کرده بود که انقدر بهش فحش داده و حالا قبول شده… .به هر حال میخوام بگم، کسانی که قبول نشدن، فراموش کنن استخدام شهرداری رو و با جمع کردن ذهنشون، رو به جلو حرکت کنن.
در پایان سازمان سنجش هم که مسئول برگزاری آزمون بود مسئولیت آزمون را به عهده نگرفته و اعلام کرده هرکه شکایتی داره به استانداری مربوطه مراجعه کند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، .Utopia ، 0RKIDEH
یعنی پیدا کنید پرتقال فروش را!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه کامل از نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها همراه با پاسخ و جزوات مربوطه MHAKBARI 14 17,269 ۱۳۹۴-۱۱-۲، ۰۵:۲۹ عصر
آخرین ارسال: jamill
  استخدام استانداریها سال 91 (دستگاههای اجرایی استانها) aramo 22 13,540 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۰۵ صبح
آخرین ارسال: deltaban
  اطلاعیه جدید درباره آزمون استخدامی شهرداری ها .Utopia 30 15,931 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۰۰ صبح
آخرین ارسال: deltaban
  پس از یک سال انتظار ، شهرداری های خراسان شمالی نیروهای آزمون استخدامی رو پذیرفتند parasto_gh 14 9,279 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۹:۰۲ عصر
آخرین ارسال: parasto_gh
  **جزوه مهم قانون شهرداری برای آزمون شهرداری ها** aramo 0 3,568 ۱۳۹۱-۷-۲۳، ۰۸:۱۷ عصر
آخرین ارسال: aramo
  شروع ثبت نام استخدام شهرداری کشور سال ۹۱ FaTyJo0oN 5 4,194 ۱۳۹۱-۶-۴، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  اعلام زمان استخدام شهرداریها ، و تبادل منابع و اطلاعات urbanplanner 0 2,279 ۱۳۹۱-۵-۱۵، ۰۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: urbanplanner
  جدید>>>استخدام 40 نفر شهرساز در اداره راه و شهرسازی استان فارس =>خبری برای شهرسازان alireza 13 10,861 ۱۳۹۱-۳-۱۱، ۰۵:۲۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آگهی استخدام استانداری كرمانشاه aramo 0 1,789 ۱۳۹۱-۳-۱۱، ۰۴:۰۱ عصر
  آگهی استخدام استانداری اصفهان aramo 2 3,406 ۱۳۹۱-۳-۱۱، ۰۳:۴۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان