ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
تست سیستم بانک
منابع مرحله دوم:

[payment=100]1- کارگاه برنامه ریزی اسماعیل شیعه 2- آیین شهرسازی پایدار دکتر بهزاد فر 3-سرانه شهری حبیبی 4-برنامه ریزی کاربری اراضی کرامت ا.. زیاری[/payment]
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: .Utopia ، Sadeghpour ، Shahrsaz67 ، aramo ، godonly.
2
RE: تست سیستم بانک
الان مهندس این چه کاربردی داره یا بهتر بگم
اینا کلا یعنی چی!؟ :D
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: .Utopia ، Sadeghpour
3
این چیــــــــــــــــــــــست؟! 77
فکر کنم خوبه ها ! حسم میگه اقتصادی و مفـــــــیده ! ولی help نداره ها !65
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

سپاس شده توسط: Sadeghpour
4
من هر دو رو زدم1.يه گزينه به اطلاعات اضافه شده.موجودي 0.
ولي هنوز نفهميدم يعني چي؟7

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Sadeghpour ، .Utopia
5
فکر کنم موجودی حساب افراد رو لو می ده ظاهرا که اینطوره78

آخرین ارسال های من :
6
21نه بابا فكر نكنم.حساب چي27

7
خب خب خب
اگه اشتباه نکنم65 اینجوری که شواهد نشون میده این یه سیستم برا اعضاست که بر مبنای میزان فعالیتشون بتونن از خدمات سایت استفاده کنن که به نظرم سیستم خوبیه و اینجوری هر کسی که بیشتر فعالیت کنه ....بیشتر سود میبره ......پس هرکسی که زحمت بیشتری بکشه ...نتیجه بهتری میبینه و این میشه عدالت ......در نوع ایران شهرسازی4141
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
 سپاس شده توسط: .Utopia ، 0RKIDEH
8
من که نتیجه ای نگرفتم شاید هم یک گاو صندوق پر از خیر و برکت باشه که رمزش رو فقط مهندس دهقان می دونه حالا یک تلاش می کنم شاید رمزش رو پیدا کردم16 خبرتون می کنم

سپاس شده توسط: .Utopia
9
(1391-3-12، 11:35 عصر)Sadeghpour نوشته است:  خب خب خب
اگه اشتباه نکنم65 اینجوری که شواهد نشون میده این یه سیستم برا اعضاست که بر مبنای میزان فعالیتشون بتونن از خدمات سایت استفاده کنن که به نظرم سیستم خوبیه و اینجوری هر کسی که بیشتر فعالیت کنه ....بیشتر سود میبره ......پس هرکسی که زحمت بیشتری بکشه ...نتیجه بهتری میبینه و این میشه عدالت ......در نوع ایران شهرسازی4141

دیدید گفتم اقتصادیه و مفــــــــــــــید 16 کشفش کردیم 65 دستتون درد نکنه مهندس دهقان بابت این حرکت بسیــــــــــــــــــــار زیبا 1

10
درود

این سیستم در حال پیاده سازی می باشد و بعد از اتمام کار اطلاع رسانی و با مشورت مدیران تصمیم گیری خواهد شد.

هدف اصلی از این سیستم برقراری عدالت و خدمتی به مدیران و اعضای بسیار فعال میباشد تا با وقت گذاشتن بیشتر زحمت آنها را جبران کنیم.

سپاس

سپاس شده توسط: haydariyan ، asma ، 0RKIDEH ، aramo ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، MHAKBARI ، godonly.
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل