امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تست سیستم بانک
منابع مرحله دوم:

[payment=100]1- کارگاه برنامه ریزی اسماعیل شیعه 2- آیین شهرسازی پایدار دکتر بهزاد فر 3-سرانه شهری حبیبی 4-برنامه ریزی کاربری اراضی کرامت ا.. زیاری[/payment]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Sadeghpour ، Shahrsaz67 ، aramo ، godonly.
الان مهندس این چه کاربردی داره یا بهتر بگم
اینا کلا یعنی چی!؟ :D
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Sadeghpour
این چیــــــــــــــــــــــست؟! 77
فکر کنم خوبه ها ! حسم میگه اقتصادی و مفـــــــیده ! ولی help نداره ها !65
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour
من هر دو رو زدم1.يه گزينه به اطلاعات اضافه شده.موجودي 0.
ولي هنوز نفهميدم يعني چي؟7

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، .Utopia
فکر کنم موجودی حساب افراد رو لو می ده ظاهرا که اینطوره78

آخرین ارسال های من :
پاسخ
21نه بابا فكر نكنم.حساب چي27

پاسخ
خب خب خب
اگه اشتباه نکنم65 اینجوری که شواهد نشون میده این یه سیستم برا اعضاست که بر مبنای میزان فعالیتشون بتونن از خدمات سایت استفاده کنن که به نظرم سیستم خوبیه و اینجوری هر کسی که بیشتر فعالیت کنه ....بیشتر سود میبره ......پس هرکسی که زحمت بیشتری بکشه ...نتیجه بهتری میبینه و این میشه عدالت ......در نوع ایران شهرسازی4141
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 0RKIDEH
من که نتیجه ای نگرفتم شاید هم یک گاو صندوق پر از خیر و برکت باشه که رمزش رو فقط مهندس دهقان می دونه حالا یک تلاش می کنم شاید رمزش رو پیدا کردم16 خبرتون می کنم

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۱-۳-۱۲، ۱۱:۳۵ عصر)Sadeghpour نوشته است: خب خب خب
اگه اشتباه نکنم65 اینجوری که شواهد نشون میده این یه سیستم برا اعضاست که بر مبنای میزان فعالیتشون بتونن از خدمات سایت استفاده کنن که به نظرم سیستم خوبیه و اینجوری هر کسی که بیشتر فعالیت کنه ....بیشتر سود میبره ......پس هرکسی که زحمت بیشتری بکشه ...نتیجه بهتری میبینه و این میشه عدالت ......در نوع ایران شهرسازی4141

دیدید گفتم اقتصادیه و مفــــــــــــــید 16 کشفش کردیم 65 دستتون درد نکنه مهندس دهقان بابت این حرکت بسیــــــــــــــــــــار زیبا 1

پاسخ
درود

این سیستم در حال پیاده سازی می باشد و بعد از اتمام کار اطلاع رسانی و با مشورت مدیران تصمیم گیری خواهد شد.

هدف اصلی از این سیستم برقراری عدالت و خدمتی به مدیران و اعضای بسیار فعال میباشد تا با وقت گذاشتن بیشتر زحمت آنها را جبران کنیم.

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، asma ، 0RKIDEH ، aramo ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، MHAKBARI ، godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان