ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
رتبه ارشد طراحی شهری
سلام. من تازه اینجا عضو شدم. امسال همین جوری کنکور دادم و هیچ تصویری از تعداد شرکت کننده ها و ظرفیت قبولی ندارم. رتبه م شده 620. به نظرتون رو اسکیس کار کنم؟ سرم شلوغه و اگه قراره واسه کنکور سال دیگه بخونم ترجیح می دم در شرایط فعلیم وقتمو صرف کلاس اسکیس نکنم
با اسکیس تا چه سقفی میشه رتبه رو بهتر کرد؟
تربیت مدرس شبانه ش چه رتبه ای میخواد؟
راستی انجمن خوبی دارین. به همه تون خسته نباشید میگم و خوشحالم که اینجام

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، elham90
2
RE: رتبه ارشد طراحی شهری
سلام

یکی از سوالاتتون را با توجه به مستندات جواب میدهم

سال قبل با اسکیس 85 درصد رتبه 240 به 44 کاهش یافت و شبانه تهران قبول شد.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: .Utopia ، elham90 ، atoosa.marzban ، Hamarz
3
Sad  RE: رتبه ارشد طراحی شهری
سلام
من رتبه ام 247 شده . نمی دونم اسکیس چند بزنم می تونم قیول بشم تهران.
البته طراحی شهری

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 1,353 1393-4-13، 03:02 عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 1,164 1393-3-9، 03:15 عصر
    آخرین ارسال: pishrurbanist
      رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 750 1392-11-29، 12:39 صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 864 1392-11-24، 09:38 عصر
      اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 2,514 1392-11-22، 03:04 عصر
    آخرین ارسال: century21
      تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 1,110 1392-11-16، 08:38 صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 996 1392-11-16، 12:07 صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 1,542 1392-11-15، 07:50 عصر
      برنامه ریزی منطقه ای بهتره یا پردیس برنامه ریزی شهری alireza 815 1392-11-15، 07:19 عصر
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1,005 1392-11-15، 05:23 عصر
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری شهرسازی آزاد 1396 1 ساعت پیش alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      نگاهی به شاخص های توسعه پایدار امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه دهم امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      15 شهر سبز امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      جهانی شدن امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      نوزایی شهری امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      161 اسکیس ،پلان و مقطع از پارک امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      پروزه احداث زیرگذر و تونل امیر کبیر امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      بافت فرسوده محله طردشت امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      توانمندسازی و ساماندهی اسکان غیررسمی مطالعه موردی : شهر تبریز امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      سیر تحولات باغ اعتمادیه همدان و پیشنهادات نوسازی امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      بازار تبریز امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل