امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رتبه ارشد طراحی شهری
سلام. من تازه اینجا عضو شدم. امسال همین جوری کنکور دادم و هیچ تصویری از تعداد شرکت کننده ها و ظرفیت قبولی ندارم. رتبه م شده 620. به نظرتون رو اسکیس کار کنم؟ سرم شلوغه و اگه قراره واسه کنکور سال دیگه بخونم ترجیح می دم در شرایط فعلیم وقتمو صرف کلاس اسکیس نکنم
با اسکیس تا چه سقفی میشه رتبه رو بهتر کرد؟
تربیت مدرس شبانه ش چه رتبه ای میخواد؟
راستی انجمن خوبی دارین. به همه تون خسته نباشید میگم و خوشحالم که اینجام

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، elham90
سلام

یکی از سوالاتتون را با توجه به مستندات جواب میدهم

سال قبل با اسکیس 85 درصد رتبه 240 به 44 کاهش یافت و شبانه تهران قبول شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، elham90 ، atoosa.marzban ، Hamarz
Sad 
سلام
من رتبه ام 247 شده . نمی دونم اسکیس چند بزنم می تونم قیول بشم تهران.
البته طراحی شهری

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,208 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,023 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: pishrurbanist
      رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,022 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,161 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
      اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,490 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: century21
      تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,440 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,434 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,042 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
      برنامه ریزی منطقه ای بهتره یا پردیس برنامه ریزی شهری alireza 1 1,147 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,333 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان