امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چیزی نمانده...فصلنامه ایران شهرساز-شماره اول-بهار 1391
(۱۳۹۱-۳-۱۵، ۰۲:۳۶ عصر)meysam rezaei نوشته است: منم به نوبه ی خودم انتشار اولین فصلنامه رو تبریک میگم.سرم یه خورده شلوغ بود ولی سعی میکنم در فصلنامه ی بعدی تا اونجایی که بتونم کمکتون کنم.مثلا یه قسمت بزاریم برای همایش و نشستهایی که در اون فصل برگزار میشه و نتایج این همایش و نشستها رو در فصلنامه بیاریم و یک بخش هم برای ترجمه یک متن خارجی و سرگرمی.و یک بخش هم بزاریم برای معرفی اساتید بزرگ شهرسازی و معماری مثلا در هر فصلنامه یک استاد خارجی و یک استاد ایرانی رو معرفی کنیم.البته این نظرات منه ولی فکر کنم اینا رو هم در داخل فصلنامه بیاریم بهتر بشه.بازم از زحمات elli , shahrsaz برای این فصلنامه تشکر میکنم.
ممنونم مهندس هم از شما و هم دیگر دوستان،همه زحمت کشیدن،امروز دیگه روی سایت قرار میگیره،پیشنهاداتونم خیلی خوبن ایشالا مهندس الی روشون کار میکنن.
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۱۴، ۰۷:۰۸ عصر)AliReza نوشته است: درود و تشکر از همه همکاران این شماره
تشکری ویژه ویژه از مهندسین elii و shahrsaz67

دوستان هیچ قیمتی را نمیشه روی زحمات این دو عزیز گذاشت شبانه روزی زحمت کشیدند و میشه 50 درصد این شماره را به نام این دو مهندس گذاشت.

ای کاش میشد زحماتشون را جبران کرد.
خیلی ممنون ما هم از شما تشکر می کنیم
اگه درایت شما نبود نه سایت به اینجا می‌رسید
نه بدون حمایت شما فصلنامه ای وجود داشت
ما هم در قبال این همه لطف شما مستول بودیم و فقط انجام وظیفه کردیم
بازهم از لطفتون سپاسگذارم

(۱۳۹۱-۳-۱۴، ۰۷:۲۸ عصر)Sadeghpour نوشته است: منم از زحمات مهندس Elii و shahrsaz 67 و تمامی دوستانی که درتهیه فصلنامه ایران شهرساز همکاری کردند تشکر میکنم و انشالله که بتونم در شماره بعد با دوستان همکاری کنم
خواهش می‌کنم ما هم روی کمک شما خیلی حساب کردیماااا مهندس!

(۱۳۹۱-۳-۱۴، ۱۰:۲۶ عصر)afagh.haydariyan نوشته است: وای مهندس دهقان چه خبر خوبی من ازهمین حالا پیشاپیش این موفقیت رو به همگی تبریک میگم و از زحمات بی دریغ مهندس دهقان،Elii و shahrsaz 67 بی نهایت تشکر میکنم و امیدوارم که همیشه موفق باشید

آفاق جان ما هم از شما ممنونیم همین انرژی های مثبت شماست که باعث دلگرمیمون میشه. 1
(۱۳۹۱-۳-۱۴، ۰۷:۰۳ عصر)orkideh_04 نوشته است: از زحمات بی نهایت همه بخصوص مهندس Elii و shahrsaz67 عزیز برای اولین فصلنامه ایران شهرساز بی نهایت سپاسگزارم...

مرسی دوست عزیزم ، من هم از اینکه تو این مدت مارو تنها نذاشتی و همراهمون بودی ممنونم
امیدوارم نتیجش برای شما و همه‌ی دوستان راضی کننده باشه !
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، .Utopia ، 0RKIDEH
سلام

به همه شما مهندسین ایران شهرساز و جامعه شهرسازی کشور تبریک می گوییم.

اولین شماره را دانلود کنید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=10698

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A ، .Utopia ، elham-a ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  **دانلود فصلنامه ایران شهرساز -شماره اول-بهار 1391** فصلنامه 121 1,022,818 ۱۳۹۴-۱۲-۱، ۱۲:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  دانلود عکس های استفاده شده در فصلنامه ایران شهرساز-شماره1 فصلنامه 0 58,864 ۱۳۹۱-۳-۱۶، ۱۲:۵۲ صبح
آخرین ارسال: فصلنامه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان