امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چیزی نمانده...فصلنامه ایران شهرساز-شماره اول-بهار 1391
سلام دوستان-تا پرتاب اولین سفینه به سیاره فصلنامه ایران شهرساز چیزی نمانده...پیشاپیش برای این سیاره تازه تأسیس آرزوی موفقیت میکنیم و امیدواریم فرودی باشد از نوع فرودهای نیکوی خلقت...یا خیر المنزلین631
این فصلنامه در شماره اول با 11 همکار و تعدادی همکاران جانبی در 63 صفحه آماده شده است.به امید روزهایی بهتر...در شماره اول خواهید خواند:
مقاله ی شناسايي فرايندهاي ژئومورفولوژيکي تحديد کننده توسعه شهر خرم‌آباد
مصاحبه اختصاصی با رتبه 1 برنامه ریزی شهری 91
10 برج بلند دنیا
آرمان شهر در اندیشه ی ایرانی
[font=Arial]آموزش نرم افزار-GIS
[/font]
[font=Arial][font=B Nazanin]محله سیدخندان[/font][/font]
معرفی یک پایان نامه
بررسی یک کاربری
مصاحبه اختصاصی با رتبه 4 طراحی شهری 91
مصاحبه اختصاصی با رتبه 11 طراحی شهری 91
معرفی سازمان ملی زمین ومسکن
بکار گیری مجسمه های یخی در فصل زمستان
اعلام منابع ارشد از رتبه ی 4 طراحی شهری91
اعلام منابع ارشد از رتبه ی 8 برنامه ریزی شهری 91
طرح جامع شهری+معرفی طرح جامع رشت
طرح جامع شهری در رأس الخیمه
تصویرکارنامه رتبه 1 و 4 ارشد 1391
[font=Arial]حقوق و قوانین شهری-تفکیک اراضی شهری
[/font]
[font=B Zar]شهر من-مشهد
[/font]
[font=B Nazanin]همایش ها
[/font]
[font=B Nazanin]صفحه خبر
[/font]
و مسابقه و اهدای یک سال عضویت VIP به 5 نفر.
و همکاران این سری:
ساره ابدطلب،سید ابوذر بنی هاشمیان ،کیانا جاسم پور، آفاق حیدریان، جهان رستمی نیا ،سحر شکری ،الهام علی بیک ، آذین علی پور،محبوبه گودینی،فاطمه متولی
از همه آنها ممنونیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، alireza ، abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، Elham.A ، haydariyan ، seywan_kurd ، Saeedm
من که بیصبرانه منتظر شماره ی اول هستم!
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، Shahrsaz67 ، محروم ، haydariyan
از زحمات بی نهایت همه بخصوص مهندس Elii و shahrsaz67 عزیز برای اولین فصلنامه ایران شهرساز بی نهایت سپاسگزارم...
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، Shahrsaz67 ، Elham.A
درود و تشکر از همه همکاران این شماره
تشکری ویژه ویژه از مهندسین elii و shahrsaz67

دوستان هیچ قیمتی را نمیشه روی زحمات این دو عزیز گذاشت شبانه روزی زحمت کشیدند و میشه 50 درصد این شماره را به نام این دو مهندس گذاشت.

ای کاش میشد زحماتشون را جبران کرد.
در این شماره سوالات و جواب ویژه ایران شهرساز از رتبه 4 طراحی شهری و رتبه 8 برنامه ریزی شهری را خواهید خواند که منابع و راههای طلایی و ... را جوابگو بوده اند.
جوایز سایت هم به چند سوال در مسابقه ای ویژه به ارزش 175 هزار تومان که به صورت عضویت ویژه 1 ساله اهدا خواهد شد.

منتظر انتشار باشید تا فردا.....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، محروم ، haydariyan ، Elham.A
منم از زحمات مهندس Elii و shahrsaz 67 و تمامی دوستانی که درتهیه فصلنامه ایران شهرساز همکاری کردند تشکر میکنم و انشالله که بتونم در شماره بعد با دوستان همکاری کنم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN ، alireza ، Shahrsaz67 ، haydariyan ، ایلیا ، Elham.A
ان شالله فراخوان از فردا زده میشه و امیدواریم شماره دوم خیلی پربارتر از شماره اول باشد.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Sadeghpour ، Shahrsaz67 ، haydariyan ، FaTyJo0oN
درود
فردا همزمان با تولد امام علی(ع) و روز پدر اولین شماره فصل نامه -بهار 1391 در سایت برای دانلود قرار خواهد گرفت و اولین فصل نامه شهرسازی با نام ایران شهرساز دردنیای نت منتشر خواهد شد.

تبریک به 22 هزار عضو ایران شهرساز

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، haydariyan ، Shahrsaz67 ، 0RKIDEH
وای مهندس دهقان چه خبر خوبی من ازهمین حالا پیشاپیش این موفقیت رو به همگی تبریک میگم و از زحمات بی دریغ مهندس دهقان،Elii و shahrsaz 67 بی نهایت تشکر میکنم و امیدوارم که همیشه موفق باشید و از همین جا پیشاپیش این میلاد خجسته و روز مرد رو به همگی بخصوص آقایون تبریک میگم
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Shahrsaz67 ، Elham.A
درود
اصلاحات کمی مانده بود و به امید خدا امروز برای دانلود در سایت قرار خواهد گرفت.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
منم به نوبه ی خودم انتشار اولین فصلنامه رو تبریک میگم.سرم یه خورده شلوغ بود ولی سعی میکنم در فصلنامه ی بعدی تا اونجایی که بتونم کمکتون کنم.مثلا یه قسمت بزاریم برای همایش و نشستهایی که در اون فصل برگزار میشه و نتایج این همایش و نشستها رو در فصلنامه بیاریم و یک بخش هم برای ترجمه یک متن خارجی و سرگرمی.و یک بخش هم بزاریم برای معرفی اساتید بزرگ شهرسازی و معماری مثلا در هر فصلنامه یک استاد خارجی و یک استاد ایرانی رو معرفی کنیم.البته این نظرات منه ولی فکر کنم اینا رو هم در داخل فصلنامه بیاریم بهتر بشه.بازم از زحمات elli , shahrsaz برای این فصلنامه تشکر میکنم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  **دانلود فصلنامه ایران شهرساز -شماره اول-بهار 1391** فصلنامه 121 1,022,647 ۱۳۹۴-۱۲-۱، ۱۲:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  دانلود عکس های استفاده شده در فصلنامه ایران شهرساز-شماره1 فصلنامه 0 58,849 ۱۳۹۱-۳-۱۶، ۱۲:۵۲ صبح
آخرین ارسال: فصلنامه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان