ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
اطلاعیه مهم - ارسال فایلهای ویژه به اعضای فعال در کارگروه
همونطور که وعده داده بودیم ، کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی شهری برای اعضایی که فایلهای خودشونو بفرستن ، فایلهای ویژه و مهم رو می فرسته .
تعدادی از اعضای فعال به ایمیل و چیمیل کارگروه فایلاشونو فرستادن ، بزودی لیستی از این عزیزان تهیه خواهد شد . برای مثال کارگروه به این افراد فایل های ویژه رو ارسال کرده است :

zahra-artist

[b]هر چه زودتر مطالب و فایلهای خودتونو برای ما بفرستید ، فایلهای ویژه رو سریعتر دریافت خواهید کرد . وقــــــت طـــلاست .
آخرین ارسال های من :

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه نظرات و پیشنهادات خود به این تاپیک مراجعه کنید:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=15935&pid=44246#pid44246
 سپاس شده توسط: alireza ، .Utopia ، haydariyan ، ایلیا ، Maryam M ، bahareh. ، روجا
2
RE: اطلاعیه مهم - ارسال فایلهای ویژه به اعضای فعال در کارگروه
7منم میخوام عضو شم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟7

آخرین ارسال های من :
    3
    بچه ها قضیه ی این ارسال فایل های ویژه چیه؟
    اگه فایل نداشتیم اون خلاصه مقاله قبوله؟7
    تو رو خدا راهنمایی کنین، من چون رشتم غیرمرتبطه حس می کنم خیلی از ماجرا عقبم42

آخرین ارسال های من :
    4
    (2012-06-04، 11:10 PM)کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی نوشته است: همونطور که وعده داده بودیم ، کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی شهری برای اعضایی که فایلهای خودشونو بفرستن ، فایلهای ویژه و مهم رو می فرسته .
    تعدادی از اعضای فعال به ایمیل و چیمیل کارگروه فایلاشونو فرستادن ، بزودی لیستی از این عزیزان تهیه خواهد شد . برای مثال کارگروه به این افراد فایل های ویژه رو ارسال کرده است :

zahra-artist

[b]هر چه زودتر مطالب و فایلهای خودتونو برای ما بفرستید ، فایلهای ویژه رو سریعتر دریافت خواهید کرد . وقــــــت طـــلاست .

من میخواستم یه سری فایل بفرستم ولی sendنمیشه......

5
    سلام

نقل قول: 7منم میخوام عضو شم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟7

دوست عزیز با فرستادن فایل های با ارزش خودتون در زمینه های مورد بحث به ایمیل کارگروه ، می تونید از سایر فایل های با ارزش اون مبحث استفاده کنید

نقل قول: چه ها قضیه ی این ارسال فایل های ویژه چیه؟
    اگه فایل نداشتیم اون خلاصه مقاله قبوله؟[تصویر:  7.gif]
    تو رو خدا راهنمایی کنین، من چون رشتم غیرمرتبطه حس می کنم خیلی از ماجرا عقبم[تصویر:  42.gif]

لطفا

نقل قول: من میخواستم یه سری فایل بفرستم ولی sendنمیشه......

دو آیدی وجود داره ، می تونید فایلتون رو برای یکی دیگه از آیدی ها ارسال کنید تا بتویند از سایر فایل های با ارزش استفاده کنید

planning_second_exam_group@yahoo.com
    planning.second.exam.group@chmail.ir

سپاس شده توسط: .Utopia ، sharmin
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      نتیجه نظر سنجی:گذاشتن فایلهای غیر رایگان در سایت را می پسندید؟ alireza 1,647 2015-01-13، 10:46 PM
    آخرین ارسال: alireza
      اطلاعیه مهم ایران شهرساز و سلب مسئولیت و مشکلات قضایی برای عدم رعایت کپی رایت کتاب alireza 2,181 2014-12-13، 10:35 PM
      نظرسنجی در مورد فعالیت های مهندسین فعال سایت در بخش های مختلف leila 1,204 2014-09-12، 02:29 PM
    آخرین ارسال: atelieahjam
      اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 11,860 2014-06-04، 11:02 AM
      موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1,593 2014-05-25، 11:12 PM
      hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 5,521 2014-02-25، 04:31 PM
      [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز alireza 160,922 2013-06-26، 04:43 PM
      عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه برنامه ریزی مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 2,059 2013-06-23، 01:09 PM
      [اطلاعیه2]ارسال 2 تا از منابع آزمون تشریحی 1391+فایل یکی از منابع +سوالات تشریحی 90 alireza 106,839 2013-02-17، 03:36 PM
      ارسال فایل pdf منابع-آزمون تشریحی تحلیلی برنامه ریزی شهری 1390 greenraha 21,121 2013-02-09، 05:15 PM
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      درخواست کتاب حقوق و قوانین شهری دکتر کامیار 02-16 gasemij dariushbabri پرسش و پاسخ
      دانلود ارزشمند خلاصه فصل به فصل مباحث عمومی طراحی شهری 02-16 ریحانه dariushbabri مشاوره کنکور
      چگونه هوای پاکیزه داشته باشیم؟ 02-06 kazem kazem مدیریت شهری
      شهر شناور روی آب به نام لی لی پد 01-27 somita asmasaleh اخبار طراحی شهری
      طرح جامع اهواز 01-21 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید 01-21 s1s2s3 fantomn تالار گفتمان طراحی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 01-21 alireza fantomn تالار گفتمان طراحی شهری
      [خبر شهرسازی]  طرح های آمایش 01-20 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      شهر سازی 01-20 mahroo456 mahroo456 میز گرد
      آموزش و مشاوره تخصصی با نرم افزار PLS 01-19 amindatcom alireza سایر نرم افزارها
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 01-16 mahshid -jm tornado26 مشاوره کنکور
      کتاب های آمادگی کارشناسی ارشد خانه شهرسازان 01-16 davd alireza کتابخانه شهرسازی(2)
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 01-14 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      خبر ویژه  لغو مصوبه کمسیون هم ارزی توسط هییت عمومی دیوان عدالت 01-12 maravia1979 omid623 سوالات
      طرح تفصيلي و بازنگري منطقه 6 اصفهان 12-25 niloofarny zahrash68 درخواست طرح جامع
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل