ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
اطلاعیه مهم - ارسال فایلهای ویژه به اعضای فعال در کارگروه
همونطور که وعده داده بودیم ، کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی شهری برای اعضایی که فایلهای خودشونو بفرستن ، فایلهای ویژه و مهم رو می فرسته .
تعدادی از اعضای فعال به ایمیل و چیمیل کارگروه فایلاشونو فرستادن ، بزودی لیستی از این عزیزان تهیه خواهد شد . برای مثال کارگروه به این افراد فایل های ویژه رو ارسال کرده است :

zahra-artist

[b]هر چه زودتر مطالب و فایلهای خودتونو برای ما بفرستید ، فایلهای ویژه رو سریعتر دریافت خواهید کرد . وقــــــت طـــلاست .
آخرین ارسال های من :

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه نظرات و پیشنهادات خود به این تاپیک مراجعه کنید:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=15935&pid=44246#pid44246
 سپاس شده توسط: AliReza ، .Utopia ، haydariyan ، ایلیا ، Maryam M ، bahareh. ، روجا
2
RE: اطلاعیه مهم - ارسال فایلهای ویژه به اعضای فعال در کارگروه
7منم میخوام عضو شم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟7

آخرین ارسال های من :
    3
    بچه ها قضیه ی این ارسال فایل های ویژه چیه؟
    اگه فایل نداشتیم اون خلاصه مقاله قبوله؟7
    تو رو خدا راهنمایی کنین، من چون رشتم غیرمرتبطه حس می کنم خیلی از ماجرا عقبم42

آخرین ارسال های من :
    4
    (1391-3-15، 11:10 عصر)کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی نوشته است:  همونطور که وعده داده بودیم ، کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی شهری برای اعضایی که فایلهای خودشونو بفرستن ، فایلهای ویژه و مهم رو می فرسته .
    تعدادی از اعضای فعال به ایمیل و چیمیل کارگروه فایلاشونو فرستادن ، بزودی لیستی از این عزیزان تهیه خواهد شد . برای مثال کارگروه به این افراد فایل های ویژه رو ارسال کرده است :

zahra-artist

[b]هر چه زودتر مطالب و فایلهای خودتونو برای ما بفرستید ، فایلهای ویژه رو سریعتر دریافت خواهید کرد . وقــــــت طـــلاست .

من میخواستم یه سری فایل بفرستم ولی sendنمیشه......

5
    سلام

نقل قول: 7منم میخوام عضو شم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟7

دوست عزیز با فرستادن فایل های با ارزش خودتون در زمینه های مورد بحث به ایمیل کارگروه ، می تونید از سایر فایل های با ارزش اون مبحث استفاده کنید

نقل قول: چه ها قضیه ی این ارسال فایل های ویژه چیه؟
    اگه فایل نداشتیم اون خلاصه مقاله قبوله؟[تصویر:  7.gif]
    تو رو خدا راهنمایی کنین، من چون رشتم غیرمرتبطه حس می کنم خیلی از ماجرا عقبم[تصویر:  42.gif]

لطفا کلیک کنید

نقل قول: من میخواستم یه سری فایل بفرستم ولی sendنمیشه......

دو آیدی وجود داره ، می تونید فایلتون رو برای یکی دیگه از آیدی ها ارسال کنید تا بتویند از سایر فایل های با ارزش استفاده کنید

planning_second_exam_group@yahoo.com
    planning.second.exam.group@chmail.ir

سپاس شده توسط: .Utopia ، sharmin
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      نتیجه نظر سنجی:گذاشتن فایلهای غیر رایگان در سایت را می پسندید؟ AliReza 1,315 1393-10-23، 10:46 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      اطلاعیه مهم ایران شهرساز و سلب مسئولیت و مشکلات قضایی برای عدم رعایت کپی رایت کتاب AliReza 1,816 1393-9-22، 10:35 عصر
      نظرسنجی در مورد فعالیت های مهندسین فعال سایت در بخش های مختلف leila 842 1393-6-21، 02:29 عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} AliReza 8,287 1393-3-14، 11:02 صبح
      موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی AliReza 1,013 1393-3-4، 11:12 عصر
      hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 AliReza 3,836 1392-12-6، 04:31 عصر
      [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز AliReza 115,960 1392-4-5، 04:43 عصر
      عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه برنامه ریزی مرحله اول با حضور رتبه1 AliReza 1,579 1392-4-2، 01:09 عصر
      [اطلاعیه2]ارسال 2 تا از منابع آزمون تشریحی 1391+فایل یکی از منابع +سوالات تشریحی 90 AliReza 73,393 1391-11-29، 03:36 عصر
      ارسال فایل pdf منابع-آزمون تشریحی تحلیلی برنامه ریزی شهری 1390 greenraha 15,688 1391-11-21، 05:15 عصر
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل