بالا
مهمان گرامی ، برای استفاده از امکانات سایت اقدام به عضویت کرده و یا وارد سایت شوید.

اشتراک در خبر نامه ایران شهرساز-ایمیل خود را صحیح وارد کنید-نمونه iranshahrsaz@yahoo.com سپس به روی لینک فعال سازی که برایتان ایمیل می شود کلیک کنید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
۱۳۹۱-۳-۱۶, ۰۱:۳۵ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱-۳-۱۶ ۰۳:۳۰ صبح، توسط sardarekord.)
ارسال: #1
دانلود کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد 2-احسان طایفه
این کتاب رو چند وقت پیش اسکن کردم,موقعیت شد که روی وب سایت قرار بدم.به دلیل اینکه نمیدونستم واقعا حق چنین کاری دارم که کتاب رو روی نت قرار بدم یا نه اینجا وفقط برای دسترسی اعضای ویژه قرار دادم.
کتاب خوبیه فکر میکنم برای طراحی شهری هم مفید باشه
با عرض معذرت کامل آپلود کردم ولی فایل نیومده بود نمیدونم چرا؟! در 5 قسمت کتابو قرار میدم

فایل‌(های) پیوست شده
.rar  چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد2.part1.rar (اندازه: 4.77 مگابایت / تعداد دفعات دریافت: 110)
.rar  چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد2.part2.rar (اندازه: 4.77 مگابایت / تعداد دفعات دریافت: 84)
.rar  چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد2.part3.rar (اندازه: 4.77 مگابایت / تعداد دفعات دریافت: 86)
.rar  چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد2.part6.rar (اندازه: 108.57 کیلوبایت / تعداد دفعات دریافت: 64)
.rar  چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد2.part5.rar (اندازه: 4.77 مگابایت / تعداد دفعات دریافت: 66)
.rar  چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد2.part4.rar (اندازه: 4.77 مگابایت / تعداد دفعات دریافت: 93)

آخرین ارسال های من :
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط AliReza ، MHAKBARI ، kasrak ، farshad_g ، saeid_ms ، afsanehh ، atelieahjam
۱۳۹۱-۸-۱۱, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #2
RE: دانلود کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد 2-احسان طایفه
آقا چه هزینه ی گزافی میگیری
این چه کاریه مردم لازم دارن خوب
مال شما نیست که میفروشی
بذار دانلود کنن ملٍت

آخرین ارسال های من :
    ۱۳۹۱-۸-۱۱, ۰۷:۴۸ عصر
    ارسال: #3
    (۱۳۹۱-۸-۱۱ ۰۷:۳۰ عصر)mah moud نوشته شده توسط:  آقا چه هزینه ی گزافی میگیری
    این چه کاریه مردم لازم دارن خوب
    مال شما نیست که میفروشی
    بذار دانلود کنن ملٍت
    شما ظاهرا تازه ثبت نام کردی!این فایلو برا فروش نگذاشتم این جزو فایلهای ویژه هستش چون اسکنش زحمت زیادی داشت تو قسمت فایلهای ویژه گذاشتم.شما هم اگه میخوای دانلود کنی باید عضو ویژه سایت بشی که البته دسترسیت به تمام فایلها باز میشه

۱۳۹۱-۹-۲۱, ۰۵:۲۹ عصر
    ارسال: #4
    (۱۳۹۱-۳-۱۶ ۰۱:۳۵ صبح)hamed66 نوشته شده توسط:  این کتاب رو چند وقت پیش اسکن کردم,موقعیت شد که روی وب سایت قرار بدم.به دلیل اینکه نمیدونستم واقعا حق چنین کاری دارم که کتاب رو روی نت قرار بدم یا نه اینجا وفقط برای دسترسی اعضای ویژه قرار دادم.
    کتاب خوبیه فکر میکنم برای طراحی شهری هم مفید باشه
    با عرض معذرت کامل آپلود کردم ولی فایل نیومده بود نمیدونم چرا؟! در 5 قسمت کتابو قرار میدم

salam man 3 jeldesho mikham downlod konam komakam konin

آخرین ارسال های من :
      ۱۳۹۲-۱۲-۲, ۰۹:۱۹ عصر
      ارسال: #5
      من عضو ویژه آنی شدم چرا نمی تونم کتاب دانلود کنم ؟!؟!؟

آخرین ارسال های من :
        ۱۳۹۲-۱۲-۲, ۱۱:۳۴ عصر
        ارسال: #6
        (۱۳۹۲-۱۲-۲ ۰۹:۱۹ عصر)elmira.elmira نوشته شده توسط:  من عضو ویژه آنی شدم چرا نمی تونم کتاب دانلود کنم ؟!؟!؟
        سلام اصلا نمی تونید دانلود کنید یا باز نمیشه
        اگر باز نمیشه باید همه پارت ها را در یک پوشه بزارید و شماره 1 را اجرا کنید.
        آخرین ارسال های من :

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
        ۱۳۹۲-۱۲-۳, ۱۲:۳۶ صبح
        ارسال: #7
        با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

من جلد 2 این کتاب رو در آرشیوم دارم که به حجم 45 مگابایت و در 77 صفحه در قالب پی دی اف هستش ، که خیلی وقت پیش ها از جایی دانلود کردم و در صفحه اولش شبیه به یک مهر به رنگ قرمز نوشته ( غیر قابل فروش نسخه رایگان تقدیم به معماران و دانشجویان معماری از طرف SEYYD ) و مربوط به چاپ پنجم سال 1389 هستش.، لطفا دوستانی که این کتاب را دانلود کردند و مشخصاتی که ارائه دادم با این کتاب تطبیق نداره به ما اطلاع بدهند تا دانلودش کنیم.

همچنین جلد اولش رو هم از همان منبع دانلود کرده بودم که حجمی برابر با 182 مگابایت و در 456 صفحه بود که در صفحه اولش همین مشخصاتی که گفتم رو داره و مربوط به چاپ پنجم سال 1388 هستش.

یک جلد دیگر هم از جلد اول دارم که بصورت عکسی هستش و فکر کنم از چاپ های قدیمی تر باشه چون تعداد صفحاتش در مجموع 359 تصویر هستش و با فایل پی دی افی فرق داره ، اصلا یادم نمیاد از کجا دانلودش کرده بودم.

با تشکر و موفق باشید
        آخرین ارسال های من :

۱۳۹۲-۱۲-۳, ۰۱:۴۶ صبح
        ارسال: #8
        چگونه معمارانه طراحی کنیم جلد 1 ، همین کتابی که گفتم منبع ش یادم رفت و عکسی هستش

دانلود

چگونه معمارانه طراحی کنیم جلد 2 ، همین کتابی که مشخصاتش رو گفته بودم 77 صفحه داره

دانلود

فقط کتاب جلد اول 182 مگابایتی منبع شو پیدا نکردم ، گویا در جایی که قبلا بود الان نیست.

موفق باشید

۱۳۹۲-۱۲-۳, ۰۱:۵۷ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲-۱۲-۳ ۰۱:۵۹ صبح، توسط sardarekord.)
        ارسال: #9
        (۱۳۹۲-۱۲-۳ ۰۱:۴۶ صبح)atelieahjam نوشته شده توسط:  چگونه معمارانه طراحی کنیم جلد 1 ، همین کتابی که گفتم منبع ش یادم رفت و عکسی هستش

دانلود

چگونه معمارانه طراحی کنیم جلد 2 ، همین کتابی که مشخصاتش رو گفته بودم 77 صفحه داره

دانلود

فقط کتاب جلد اول 182 مگابایتی منبع شو پیدا نکردم ، گویا در جایی که قبلا بود الان نیست.

موفق باشید
        مهندس جلد 1 رو نمیدونم ولی این جلد 2 رو خودم اسکن کردم تعداد صفحاتشم تا جایی که یادم میاد خیلی بیشتر بود.این اصل کتابه از سر و تهشم بریده نشده

سپاس شده توسط AliReza ، atelieahjam
        ۱۳۹۲-۱۲-۳, ۰۲:۴۲ صبح
        ارسال: #10
        با سلام خدمت دوست گرامی جناب مهندس sardarekord

از لطف شما ممنونم ، متن نوشته های شما رو خونده بودم که فرمودید خودتون اسکن کردید ، اما چون نمونه ی دیگرش در اینترنت موجود هست ، پیش خودم فکر کردم شاید شما همان نفر اولی باشید که کتاب رو در اینترنت گذاشتید و من هم قبلا دانلودش کردم و در آرشیوم دارمش و الان دوباره باید دانلودش کنم ، برای همین با مشخصات کامل کتاب رو معرفی کردم ، من هر دو جلد رو از فورشیرد دریافت کرده بودم ، الان در فورشیرد خیلی جستجو کردم که پیداشون کنم ولی متاسفانه پیداشون نکردم ، ولی دوباره جستجو کردم و بالاخره منبع اصلی رو پیدا کردم ، ضمنا یادآوری کنم جلد دومی که اینجا لینکشو گذاشتم همون کتابی هست که لینکشو در پست قبلی از یک منبع دیگر گذاشتم. با تشکر و موفق باشید

دانلود جلد اول

دانلود جلد دوم

ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
        موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
          دانلود کتاب کنکوری و بسیار مهم سبک شناسی معماری ایرانی - پیرنیا MHAKBARI 3 7,086 ۱۳۹۳-۴-۲۳ ۱۰:۰۲ صبح
        آخرین ارسال: Brightness
          خلاصه کتاب سبک شناسی معماری اسلامی- دکتر پیر نیا maryam taban 0 56 ۱۳۹۳-۴-۷ ۱۰:۴۷ صبح
        آخرین ارسال: maryam taban
          کتاب گرافیک در معماری / نوشته پرفسور دی. کی. چینگ / نشر خاک ehsan_de 3 4,368 ۱۳۹۲-۱۲-۱۷ ۱۲:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: AliReza
          خلاصه کتاب معماری غرب(ریشه ها و مفاهیم)-امیر بانی مسعود MHAKBARI 3 1,123 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳ ۰۷:۲۷ عصر
        آخرین ارسال: MHAKBARI
          جزوه خلاصه کتاب نانو فناوری در معماری و مهندسی ساختمان-احسان سروش نیا MHAKBARI 0 175 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹ ۱۱:۲۱ عصر
          خلاصه درس کتاب مبانی سازه برای معماران - دکتر گلابچی MHAKBARI 0 416 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶ ۰۷:۲۳ عصر
          خلاصه کتاب جدید آرکی تایپی (رشته معماری) - دکتر گلابچی MHAKBARI 0 338 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶ ۰۹:۲۲ صبح
          خلاصه کتاب سیری در مبانی نظری معماری -دکتر معماریان MHAKBARI 0 680 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶ ۰۸:۵۷ صبح
          خلاصه کتاب جدید و مهم ساختمان های بلند - دکتر گلابچی MHAKBARI 0 450 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶ ۰۱:۵۳ صبح
          خلاصه کتاب ساختمان ها چگونه عمل مي كنند MHAKBARI 0 505 ۱۳۹۲-۴-۱۶ ۱۲:۰۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب قالب:

نقدهای کتب شهرسازی ایران شهرساز:
        1-نقد حمل و نقل شهری - کتاب سبز شهرداری
        2-نقد کتاب از شار تا شهر

میزگردهای ایران شهرساز:
        1-نظام ایجاد معبر و ترافیک
        2-ژئومرفولوژی و شهر
        3-مکان یابی کسب و کار
        4-شهر پایدار
        5-خط قرمز شهرسازی چیه؟
        6-سرزندگی یا دنجی؟
        7-کمبود پارکینگ در مشهد راه حلی دارد؟
        8-قرار دادن فلکه در ورودی شهر کار علمی ومنطقیه؟
        9-گردشگری شهری
        10-مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟
        11-احیا یا نوسازی بافت قدیمی؟
        12-الگوی اشغال زمین
        13-مدل توسعه افقی ابر پهن شهر
        14-انتخاب متریال مناسب پیاده راه
        15-توسعه عمودی یا افقی ؟

موضوع های مهم ایران شهرساز
        پکیج ویژه مرحله دوم برنامه ریزی شهری پکیج ویژه مرحله دوم طراحی شهری از امروز تا کنکور 94 !!! معرفی منابع
        کنکوری های 94 بیان اینجا!!! برنامه پیشنهادی برای کنکور 94 مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94
        برنامه 20 هفته طراحی شهری 94 سایت تخصصی جی آی اس برنامه آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز
        بت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین میزگردهای شهرسازی بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز
        پارسی ساز : مای بی بی ایران - تبدیل و طراحی قالب : ملت دیزاین