ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 2.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد 2-احسان طایفه
این کتاب رو چند وقت پیش اسکن کردم,موقعیت شد که روی وب سایت قرار بدم.به دلیل اینکه نمیدونستم واقعا حق چنین کاری دارم که کتاب رو روی نت قرار بدم یا نه اینجا وفقط برای دسترسی اعضای ویژه قرار دادم.
کتاب خوبیه فکر میکنم برای طراحی شهری هم مفید باشه
با عرض معذرت کامل آپلود کردم ولی فایل نیومده بود نمیدونم چرا؟! در 5 قسمت کتابو قرار میدم

قیمت: 1500تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: AliReza ، MHAKBARI ، kasrak ، farshad_g ، saeid_ms ، afsanehh ، atelieahjam
2
RE: دانلود کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد 2-احسان طایفه
(1391-3-16، 12:35 صبح)hamed66 نوشته است:  این کتاب رو چند وقت پیش اسکن کردم,موقعیت شد که روی وب سایت قرار بدم.به دلیل اینکه نمیدونستم واقعا حق چنین کاری دارم که کتاب رو روی نت قرار بدم یا نه اینجا وفقط برای دسترسی اعضای ویژه قرار دادم.
با عرض معذرت کامل آپلود کردم ولی فایل نیومده بود نمیدونم چرا؟! در 5 قسمت کتابو قرار میدم

salam man 3 jeldesho mikham downlod konam komakam konin

آخرین ارسال های من :
    3
    من عضو ویژه آنی شدم چرا نمی تونم کتاب دانلود کنم ؟!؟!؟

آخرین ارسال های من :
      4
      (1392-12-2، 08:19 عصر)elmira.elmira نوشته است:  من عضو ویژه آنی شدم چرا نمی تونم کتاب دانلود کنم ؟!؟!؟
      سلام اصلا نمی تونید دانلود کنید یا باز نمیشه
      اگر باز نمیشه باید همه پارت ها را در یک پوشه بزارید و شماره 1 را اجرا کنید.
      آخرین ارسال های من :

5
      با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

من جلد 2 این کتاب رو در آرشیوم دارم که به حجم 45 مگابایت و در 77 صفحه در قالب پی دی اف هستش ، که خیلی وقت پیش ها از جایی دانلود کردم و در صفحه اولش شبیه به یک مهر به رنگ قرمز نوشته ( غیر قابل فروش نسخه رایگان تقدیم به معماران و دانشجویان معماری از طرف SEYYD ) و مربوط به چاپ پنجم سال 1389 هستش.، لطفا دوستانی که این کتاب را دانلود کردند و مشخصاتی که ارائه دادم با این کتاب تطبیق نداره به ما اطلاع بدهند تا دانلودش کنیم.

همچنین جلد اولش رو هم از همان منبع دانلود کرده بودم که حجمی برابر با 182 مگابایت و در 456 صفحه بود که در صفحه اولش همین مشخصاتی که گفتم رو داره و مربوط به چاپ پنجم سال 1388 هستش.

یک جلد دیگر هم از جلد اول دارم که بصورت عکسی هستش و فکر کنم از چاپ های قدیمی تر باشه چون تعداد صفحاتش در مجموع 359 تصویر هستش و با فایل پی دی افی فرق داره ، اصلا یادم نمیاد از کجا دانلودش کرده بودم.

با تشکر و موفق باشید
      آخرین ارسال های من :

6
      (1391-3-16، 12:35 صبح)sardarekord نوشته است:  این کتاب رو چند وقت پیش اسکن کردم,موقعیت شد که روی وب سایت قرار بدم.به دلیل اینکه نمیدونستم واقعا حق چنین کاری دارم که کتاب رو روی نت قرار بدم یا نه اینجا وفقط برای دسترسی اعضای ویژه قرار دادم.
      این مطلب قیمت‌گذاری شده است

این کتاب جلد دوم هست ولی شما با عنوان جلد سوم زدین .. !!!! لطفا پاسخگو باشید

آخرین ارسال های من :
        7
        (1394-3-1، 12:30 عصر)mahshidamd نوشته است:  
        (1391-3-16، 12:35 صبح)sardarekord نوشته است:  این کتاب رو چند وقت پیش اسکن کردم,موقعیت شد که روی وب سایت قرار بدم.به دلیل اینکه نمیدونستم واقعا حق چنین کاری دارم که کتاب رو روی نت قرار بدم یا نه اینجا وفقط برای دسترسی اعضای ویژه قرار دادم.
        این مطلب قیمت‌گذاری شده است

این کتاب جلد دوم هست ولی شما با عنوان جلد سوم زدین .. !!!! لطفا پاسخگو باشید

نوشته شده جلد 2
        کجا شما جلد 3 دیدید؟

سپاس شده توسط: atelieahjam
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          غیر رایگان خلاصه کتاب سیری در مبانی نظری معماری -دکتر معماریان MHAKBARI 5,849 1395-2-24، 11:45 عصر
        آخرین ارسال: ayda_nk
          خلاصه کتاب معماری غرب(ریشه ها و مفاهیم)-امیر بانی مسعود MHAKBARI 11,974 1393-10-15، 09:25 عصر
        آخرین ارسال: AliReza
          غیر رایگان خلاصه کتاب جدید و مهم ساختمان های بلند - دکتر گلابچی MHAKBARI 5,314 1393-9-21، 07:46 عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          غیر رایگان دانلود پاورپوینت درس اخلاق اسلامی آیین زندگی به همراه کتاب اخلاق در قرآن-جلد1و2و3 atelieahjam 3,212 1393-6-29، 08:30 عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          غیر رایگان دانلود کتاب کنکوری و بسیار مهم سبک شناسی معماری ایرانی - پیرنیا MHAKBARI 13,159 1393-4-23، 09:02 صبح
        آخرین ارسال: Brightness
          غیر رایگان خلاصه کتاب سبک شناسی معماری اسلامی- دکتر پیر نیا maryam taban 1,100 1393-4-7، 09:47 صبح
        آخرین ارسال: maryam taban
          غیر رایگان کتاب گرافیک در معماری / نوشته پرفسور دی. کی. چینگ / نشر خاک ehsan_de 8,075 1392-12-17، 11:29 صبح
        آخرین ارسال: AliReza
          غیر رایگان خلاصه کتاب جدید آرکی تایپی (رشته معماری) - دکتر گلابچی MHAKBARI 3,279 1392-11-26، 08:22 صبح
        آخرین ارسال: MHAKBARI
          خلاصه کتاب ساختمان ها چگونه عمل مي كنند MHAKBARI 2,264 1392-4-15، 11:07 عصر
          غیر رایگان خلاصه کل کتاب سبک شناسی - پیرنیا MHAKBARI 1,270 1392-4-9، 07:02 عصر
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آخرین ارسال های انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          عضوگیری کارگروه اسکیس طراحی شهری 95 شروع شد 4-6 AliReza Mahla69 تالار گفتمان طراحی شهری
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 8 کشور در گرایش طراحی شهری 95 4-6 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
          مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) 4-6 AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          نکاتی چند در خصوص مصاحبه دکتری و موارد مرتبط جهت آشنایی 4-5 AliReza AliReza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
          اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 4-5 AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          انتخاب رشته طراحی شهری 4-5 shahrsazia shahrsazia تالار گفتمان طراحی شهری
          اطلاعيه ثبت ‌نام آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌ها و معماران تجربي-... 4-4 Sahab Sahab اخبار شهرسازی
          دومین کنفرانس بین المللی شهرسازی ، مدیریت و توسعه شهری - مهر 95 4-4 Sahab Sahab اخبار همایش ها
          آیا می دانید ؟؟؟؟؟؟؟ 4-2 atelieahjam nadi88 گفتگوی آزاد
          برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دار... 4-2 AliReza Brightness تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          کمک برای پایان نامه 4-2 altek Brightness پروژه و فایلهای طراحی شهری
          از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد 3-31 AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          انتشار كارنامه نتايج اوليه و نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتی... 3-30 AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          شرایط شهریه و هزینه ی خوابگاه در نوبت دوم 3-30 mona.rezaiyan mona.rezaiyan تالار گفتمان طراحی شهری
          20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر ... 3-30 AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
        [-]
        جستجو
        جستجوی گوگل