تخفیف ویژه پکیج برنامه ریزی و طراحی شهری-ارسال عدد 19 به سامانه 500010001000990-ثبت نام آزمون های آنلاین ایران شهرساز و خرید بانک تست با ارسال عدد 20 به 500010001000990
فرهیختگان محترم سایت بروزرسانی شده است و تا چند روز با مشکلاتی مواجه خواهد بود لطفا صبور باشید و ایرادات را به شماره 09171388783 پیامک کنید از همکاری شما سپاسگزاریم
در صورتی که بعد از ثبت نام کد فعال سازی به شماره موبایل شما ارسال نشد دو حالت دارد...1-شما دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده اید(راه حل آن تغییر شماره همراه)2-شماره همراه داده شده اشتباه می باشد....معمولا از هر 30 ثبت نامی برای 2 تا 3 شماره این اتفاق می افتد در صورتی که فقط یک شماره همراه دارید با ارسال نام کاربری تان به شماره 09171388783 منتظر بمانید کد فعال سازی را از همین شماره برای شما ارسال کنیم

امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دانلود , کتاب , چگونه , معمارانه , طراحی , کنیم , جلد , 2 , احسان , طایفه

دانلود کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد 2-احسان طایفه
این کتاب رو چند وقت پیش اسکن کردم,موقعیت شد که روی وب سایت قرار بدم.به دلیل اینکه نمیدونستم واقعا حق چنین کاری دارم که کتاب رو روی نت قرار بدم یا نه اینجا وفقط برای دسترسی اعضای ویژه قرار دادم.
کتاب خوبیه فکر میکنم برای طراحی شهری هم مفید باشه
با عرض معذرت کامل آپلود کردم ولی فایل نیومده بود نمیدونم چرا؟! در 5 قسمت کتابو قرار میدم

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد2.part1.rar (اندازه: 4.77 MB / تعداد دفعات دریافت: 114)
.rar   چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد2.part2.rar (اندازه: 4.77 MB / تعداد دفعات دریافت: 85)
.rar   چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد2.part3.rar (اندازه: 4.77 MB / تعداد دفعات دریافت: 87)
.rar   چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد2.part6.rar (اندازه: 108.57 KB / تعداد دفعات دریافت: 66)
.rar   چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد2.part5.rar (اندازه: 4.77 MB / تعداد دفعات دریافت: 67)
.rar   چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد2.part4.rar (اندازه: 4.77 MB / تعداد دفعات دریافت: 94)
پاسخ
 سپاس شده توسط AliReza ، MHAKBARI ، kasrak ، farshad_g ، saeid_ms ، afsanehh ، atelieahjam
آقا چه هزینه ی گزافی میگیری
این چه کاریه مردم لازم دارن خوب
مال شما نیست که میفروشی
بذار دانلود کنن ملٍت
پاسخ
(1391-8-11، 06:30 عصر)mah moud نوشته است:  آقا چه هزینه ی گزافی میگیری
این چه کاریه مردم لازم دارن خوب
مال شما نیست که میفروشی
بذار دانلود کنن ملٍت
شما ظاهرا تازه ثبت نام کردی!این فایلو برا فروش نگذاشتم این جزو فایلهای ویژه هستش چون اسکنش زحمت زیادی داشت تو قسمت فایلهای ویژه گذاشتم.شما هم اگه میخوای دانلود کنی باید عضو ویژه سایت بشی که البته دسترسیت به تمام فایلها باز میشه
پاسخ
(1391-3-16، 12:35 صبح)hamed66 نوشته است:  این کتاب رو چند وقت پیش اسکن کردم,موقعیت شد که روی وب سایت قرار بدم.به دلیل اینکه نمیدونستم واقعا حق چنین کاری دارم که کتاب رو روی نت قرار بدم یا نه اینجا وفقط برای دسترسی اعضای ویژه قرار دادم.
کتاب خوبیه فکر میکنم برای طراحی شهری هم مفید باشه
با عرض معذرت کامل آپلود کردم ولی فایل نیومده بود نمیدونم چرا؟! در 5 قسمت کتابو قرار میدم

salam man 3 jeldesho mikham downlod konam komakam konin
پاسخ
من عضو ویژه آنی شدم چرا نمی تونم کتاب دانلود کنم ؟!؟!؟
پاسخ
(1392-12-2، 08:19 عصر)elmira.elmira نوشته است:  من عضو ویژه آنی شدم چرا نمی تونم کتاب دانلود کنم ؟!؟!؟
سلام اصلا نمی تونید دانلود کنید یا باز نمیشه
اگر باز نمیشه باید همه پارت ها را در یک پوشه بزارید و شماره 1 را اجرا کنید.
پاسخ
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

من جلد 2 این کتاب رو در آرشیوم دارم که به حجم 45 مگابایت و در 77 صفحه در قالب پی دی اف هستش ، که خیلی وقت پیش ها از جایی دانلود کردم و در صفحه اولش شبیه به یک مهر به رنگ قرمز نوشته ( غیر قابل فروش نسخه رایگان تقدیم به معماران و دانشجویان معماری از طرف SEYYD ) و مربوط به چاپ پنجم سال 1389 هستش.، لطفا دوستانی که این کتاب را دانلود کردند و مشخصاتی که ارائه دادم با این کتاب تطبیق نداره به ما اطلاع بدهند تا دانلودش کنیم.

همچنین جلد اولش رو هم از همان منبع دانلود کرده بودم که حجمی برابر با 182 مگابایت و در 456 صفحه بود که در صفحه اولش همین مشخصاتی که گفتم رو داره و مربوط به چاپ پنجم سال 1388 هستش.

یک جلد دیگر هم از جلد اول دارم که بصورت عکسی هستش و فکر کنم از چاپ های قدیمی تر باشه چون تعداد صفحاتش در مجموع 359 تصویر هستش و با فایل پی دی افی فرق داره ، اصلا یادم نمیاد از کجا دانلودش کرده بودم.

با تشکر و موفق باشید
پاسخ
چگونه معمارانه طراحی کنیم جلد 1 ، همین کتابی که گفتم منبعش یادم رفت و عکسی هستش

دانلود

چگونه معمارانه طراحی کنیم جلد 2 ، همین کتابی که مشخصاتش رو گفته بودم 77 صفحه داره

دانلود

فقط کتاب جلد اول 182 مگابایتی منبعشو پیدا نکردم ، گویا در جایی که قبلا بود الان نیست.

موفق باشید
پاسخ
(1392-12-3، 12:46 صبح)atelieahjam نوشته است:  چگونه معمارانه طراحی کنیم جلد 1 ، همین کتابی که گفتم منبعش یادم رفت و عکسی هستش

دانلود

چگونه معمارانه طراحی کنیم جلد 2 ، همین کتابی که مشخصاتش رو گفته بودم 77 صفحه داره

دانلود

فقط کتاب جلد اول 182 مگابایتی منبعشو پیدا نکردم ، گویا در جایی که قبلا بود الان نیست.

موفق باشید
مهندس جلد 1 رو نمیدونم ولی این جلد 2 رو خودم اسکن کردم تعداد صفحاتشم تا جایی که یادم میاد خیلی بیشتر بود.این اصل کتابه از سر و تهشم بریده نشده
پاسخ
 سپاس شده توسط AliReza ، atelieahjam
با سلام خدمت دوست گرامی جناب مهندس sardarekord

از لطف شما ممنونم ، متن نوشته های شما رو خونده بودم که فرمودید خودتون اسکن کردید ، اما چون نمونه ی دیگرش در اینترنت موجود هست ، پیش خودم فکر کردم شاید شما همان نفر اولی باشید که کتاب رو در اینترنت گذاشتید و من هم قبلا دانلودش کردم و در آرشیوم دارمش و الان دوباره باید دانلودش کنم ، برای همین با مشخصات کامل کتاب رو معرفی کردم ، من هر دو جلد رو از فورشیرد دریافت کرده بودم ، الان در فورشیرد خیلی جستجو کردم که پیداشون کنم ولی متاسفانه پیداشون نکردم ، ولی دوباره جستجو کردم و بالاخره منبع اصلی رو پیدا کردم ، ضمنا یادآوری کنم جلد دومی که اینجا لینکشو گذاشتم همون کتابی هست که لینکشو در پست قبلی از یک منبع دیگر گذاشتم. با تشکر و موفق باشید

دانلود جلد اول

دانلود جلد دوم

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود پاورپوینت درس اخلاق اسلامی آیین زندگی به همراه کتاب اخلاق در قرآن-جلد1و2و3 atelieahjam 0 37 1393-6-29، 08:30 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود کتاب کنکوری و بسیار مهم سبک شناسی معماری ایرانی - پیرنیا MHAKBARI 3 7,452 1393-4-23، 09:02 صبح
آخرین ارسال: Brightness
  خلاصه کتاب سبک شناسی معماری اسلامی- دکتر پیر نیا maryam taban 0 132 1393-4-7، 09:47 صبح
آخرین ارسال: maryam taban
  کتاب گرافیک در معماری / نوشته پرفسور دی. کی. چینگ / نشر خاک ehsan_de 3 4,602 1392-12-17، 11:29 صبح
آخرین ارسال: AliReza
  خلاصه کتاب معماری غرب(ریشه ها و مفاهیم)-امیر بانی مسعود MHAKBARI 3 1,535 1392-12-13، 06:27 عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  جزوه خلاصه کتاب نانو فناوری در معماری و مهندسی ساختمان-احسان سروش نیا MHAKBARI 0 247 1392-11-29، 10:21 عصر
  خلاصه درس کتاب مبانی سازه برای معماران - دکتر گلابچی MHAKBARI 0 580 1392-11-26، 06:23 عصر
  خلاصه کتاب جدید آرکی تایپی (رشته معماری) - دکتر گلابچی MHAKBARI 0 465 1392-11-26، 08:22 صبح
  خلاصه کتاب سیری در مبانی نظری معماری -دکتر معماریان MHAKBARI 0 823 1392-11-26، 07:57 صبح
  خلاصه کتاب جدید و مهم ساختمان های بلند - دکتر گلابچی MHAKBARI 0 621 1392-11-26، 12:53 صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان