امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آمادگی برای دریافت مطالب شما-فصلنامه ایران شهرساز-شماره 2-تابستان 91
سلام دوستان، شما میتوانید برای ارسال مطالبتان از طریق ایمیل فصلنامه اقدام کنیدfirst_quarterly_journal@yahoo.com[font=tahoma]برای ارسال به نکات زیر دقت کنید:[/font]
[font=tahoma]1-لطفا مطالبتان کوتاه و خلاصه شده(حداکثر 5-6 صفحه) و مرتب باشد.
2- اگر از جایی کپی میکنید حتما آن را به حالت معمولی درآورید و از حالت لینک دار خارج کنید(text only)
3- سعی کنید عکس های مورد نیاز مطلبتان را حتما با مطلب ارسال کنید.
4-اگر مطلب طولانی و بیش از 5 صفحه است آن را خلاصه کرده، خلاصه و اصل آن را ارسال کنید تا اصل آن در سایت قرار گیرد
5-حتما نام کاملتان را در ابتدای آن ذکر کنید و اگر خواستید نام کاربریتان هم نوشته شود آن را هم ذکر کنید.
6-حتی المقدور از فونت b zarو اندازه 14 استفاده کنید.
7-اشکالات تایپی را خودتان رفع کنید و اگر در درج مطلب اشکالی بوده با شماست.
8-در عنوان برای فصل نامه شماره .... ذکر شود.
9-حتی المقدور مطلب برای کدام بخش است مشخص شود.
10-شما هر آنچه را سودمند دیدید می توانید ارسال کنید.
11- درج مطلب شما به صلاحدید هیئت تحریریه است و اگر درج نشد ناراحت نشوید.
12-منابعی که از آنها استفاده میکنید حتما ذکر شود و مطلب بی منبع قابل درج نیست مگر آنکه خودتان آن را نوشته باشید.[/font]13:مدرک تحصیلی و یا مقطع تحصیلیتان را هم ذکر کنید.
با تشکر از شما بابت ارسال مطالبتان.

موضوعات فصلنامه 2:
- تاریخ شهرسازی و شهرسازی کهن ایران
- فضای شهری (تعریف فضای شهری - معرفی یک فضای شهری موفق در ایران یا کشورهای دیگر )
- آخرین و جدید ترین اخبار شهرسازی
- با شهرسازان( معرفی شهرسازان مطرح معاصر ، جهان ، ...)
- بررسی یک کاربری
- طرح جامع / تفصیلی
- معرفی یک سازمان (مرتبط با شهرسازی مسلما! ;)
- معرفی یک مقاله شهرسازی به زبان انگلیسی و ترجمه لغات تخصصی
- مصاحبه ( با اساتید یا بزرگان شهرسازی ایران)
- با محله ها (معرفی یک محله نمادها، نشانه ها ، تاریخچه ، وجه تسمیه،...)
- شهر من (معرفی شهر ، وجه تسمیه ،‌ مکانهای مهم شهر ،‌....)
- نرم افزارهای تخصصی شهرسازی
- معرفی طرح های یرگزیده
- حقوق شهری
- پایان نامه
-مقاله ی شخصی شما(شهرسازی،معماری)(تعداد نامحدود;یعنی باز هم میتوانید ارسال کنید)
-سرگرمی (طراحی جدول و ....)
-دانستنیها
-و موضوع دلخواه شما پس از تایید
مطالب
1: مقاله شخصیدر تاریخ 16 خردادماه برای شماره 2 از سوی مهندس غانمی به ایمیل فصلنامه ارسال شد.
2: با محله ها : خانم اکبریان
3: ترجمه مقاله : مهندس سعید.م
مطلب شما:...
آخرین ارسال های من :

اولین فصلنامه[تصویر:  avatar_21656.jpg?dateline=1338451178]ایران شهرساز
برای ارسال مطلب و ارتباط با ما
ایمیل و آیدی یاهو : first_quarterly_journal@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، somita ، kiana7822 ، 0RKIDEH ، atoosa.marzban ، JAVAD4050 ، قاصدک ، diamond ، century21 ، haydariyan ، Mohsenurbanism ، yaser seraj ، kasrak
ضمن تقدیر فراوان از زحمات و تلاش دوستان عزیز برای تهیه فصلنامه شماره 1 ایران شهرساز و تبریک بخاطر موفقیتی دیگر در ایران شهرساز؛

من کاملا آماده همکاری با شما دوستان عزیز هستم و هر کمکی در حد توانم انجام خواهم داد ان شااله

به امید پیروزی های پی در پی
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، alireza ، JAVAD4050 ، Elham.A ، فصلنامه ، haydariyan
سلام
شماره 1 فصلنامه واقعا درجه 1 بودم
خیلی خوشحال میشم بیونم توی شماره های بعدی همکاری کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، Elham.A ، century21 ، haydariyan
(۱۳۹۱-۳-۱۶، ۱۱:۰۳ عصر)mohsenurbanism نوشته است: سلام
شماره 1 فصلنامه واقعا درجه 1 بودم
خیلی خوشحال میشم بیونم توی شماره های بعدی همکاری کنم
سلام،ممنون از شما،حتما ما هم خوشحال میشیم،اگر مطلبی دارین براحتی میتونین ارسال کنین و اگر قصد همکاری تو تهیه دارین میتونین پیام خصوصی بدین یا میل بزنین و بگین که تو کدوم قسمت علاقه دارین و میتونین ما هم خوشحال میشیم1
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
با تشکر از استقبال دوستان،اولین مطلب ارسالی با رعایت نکات ارسال دریافت شد، منتظر مطالب شما هستیم.1

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، 0RKIDEH ، Elham.A
سلام دوستان عزیز
واقعا از استقبالتون گرمتون شگفت زده شدم
حالا واقعا منتظریم این علاقتون رو ثابت کنید و ببینیم چند نفر برای شماره ی بعدی اعلام همکاری می کنند
برای شماره بعد بایست مقاله و مطالبی که به نظرتون جالب هست روبه ایمیل فصلنامه بفرستید
ایمیل فصلنامه رو هم که دیگه حتما می دونید انقدر تکرار شده ،ولی با این حال یکبار دیگه هم می گم:
first_quarterly_journal@yahoo.com
می‌تونید از بین بخش های اصلی مجله بخش مورد علاقتون رو انتخاب کنید و با توجه به اون ارسال داشته باشید
یا بخش تازه‌‌ای پیشنهاد بدید تا پیشنهادتون بررسی بشه

این رو هم بگم در صورتیکه برای یک بخش بیش از دو تا ارسال داشته باشیم مسلما در بین ارسالهای تایید شده مطلبی که زودتر ایمیل شده باشه برای شماره ی بعدی انتخاب میشه و ارسالهای بعدی به نوبت برای شماره های بعدی ذخیره می‌شوند
عنوان ایمیلتون هم بخش مورد نظرتون باشه مثلا :"شهرسازی کهن " یا "معرفی سازمان" یا معرفی محله" و...

مقالاتتون طبق قوانینی که تو اولین ارسال این تاپیک فصلنامه گفت رعایت کنید . و اگر بخشی هست که بهش علاقه دارید و دقیقا نمی دونید باید از کجا شروع کنید و مطلبتون شامل چه مواردی باشه تو عنوان ایمیل بنویسید "درخواست راهنمایی بیشتر برای بخش فلان" مطمئن باشید در اسرع وقت توضیحات کامل براتون فرستاده میشه (یادتون باشه یک مقاله از جایی شروع میشه که نویسنده خودکارشو برمیداره حتی بدون هیچ ذهنیتی!!) ما هم اینجا هستیم تا با کمال میل کمکتون کنیم .

با درنظر گرفت اینکه نویسنده اولین فصلنامه شهرسازی بودن می تونه سابقه خوبی براتون باشه ، پس زود باشید تا شماره تابستان رو از دست ندید 113

..

بخش های اصلی :

- تاریخ شهرسازی و شهرسازی کهن ایران

- فضای شهری (تعریف فضای شهری - معرفی یک فضای شهری موفق در ایران یا کشورهای دیگر )

- آخرین و جدید ترین اخبار شهرسازی

- با شهرسازان( معرفی شهرسازان مطرح معاصر ، جهان ، ...)

- بررسی یک کاربری

- طرح جامع / تفصیلی

- معرفی یک سازمان (مرتبط با شهرسازی مسلما!
3)

- معرفی یک مقاله شهرسازی به زبان انگلیسی و ترجمه لغات تخصصی

- مصاحبه ( با اساتید یا بزرگان شهرسازی ایران)

- با محله ها (معرفی یک محله نمادها، نشانه ها ، تاریخچه ، وجه تسمیه،...)

- شهر من (معرفی شهر ، وجه تسمیه ،‌ مکانهای مهم شهر ،‌....)

- نرم افزارهای تخصصی شهرسازی

- معرفی طرح های یرگزیده

- حقوق شهری

- پایان نامه

- سرگرمی (طراحی جدول و ....)

- گزارش همایش های گذشته یا معرفی کنفرانس های داخلی یا خارجی بعدی

-معرفی دانشگاههایی که رشته های شهرسازی رو دارند(رنکینگ، اساتید مطرح ، تعداد داشجویان ، افتخارات ، ‌مقالات ، شرایط پذیرش دانشجو، ....)
- مقالات شما

-آگهی های استخدام و فرصت های شغلی

.

از دوستانی که در شماره های قبل همکاری کردند ، نهایت سپاس و قدردانی رو دارم. امیدوارم همکارشون ادامه پیدا کنه مخصوصا از خانم مهندس متولی ، خانم مهندس گودینی، خانم مهندس علی‌پور ،خانم مهندس شکری ، خانم مهندس حیدریان ،‌خانم مهندس ابدطلب ،آقای مهندس رستمی نیا که افتخار آشنایی و همکاری باهاشون یکی از بهترین خاطرات ما شد.

بازهم ممنون و موفق باشید3
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، Shahrsaz67 ، century21 ، haydariyan
درود

دوستان صرفا درخواست دادن کافی نیست لطفا مطالب و یا مقالات و ... خود را هر چه سریعتر به ایمیل نشریه ارسال کنید.

ایمیل نشریه:

first_quarterly_journal@yahoo.com
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام مهلت ارسال ها تا کی هست؟
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
سلام

مطالب شماره اول فصلنامه فوق العاده بود.

باعث افتخارم است، که من نیز بتوانم قدمی هر چند کوچک در شماره بعدی آن داشته باشم!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۲۰، ۰۲:۵۶ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: سلام مهلت ارسال ها تا کی هست؟

سلام باید با تیم مدیریتی فصلنامه تصمیم گرفته شود ولی با توجه به توافقات اولیه تا حداکثر 31 تیرماه خواهد بود که تا چند روز دیگه اطلاع رسانی خواهد شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، haydariyan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ***قابل توجه دوستان علاقه مند به همکاری در فصلنامه ایران شهرساز ... Elham.A 39 37,862 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۱۰:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  نظرسنجی به مدت 3 روز>>شما با چاپ و ارسال پستی فصلنامه ایران شهرساز موافقید؟ alireza 7 4,575 ۱۳۹۱-۹-۱۲، ۰۷:۲۵ عصر
  پذیرش آگهی موسسات و نهادها در شماره سوم فصل نامه ایران شهرساز alireza 0 1,874 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۱:۰۳ صبح
  بازدید بالا+عضویت ویژه سایت ایران شهرساز=لینک دانلود فصل نامه شماره دوم در وبلاگ شما alireza 6 4,614 ۱۳۹۱-۹-۲، ۱۲:۵۶ صبح
  شماره دوم فصلنامه ایران شهرساز بزودی>>فرصتی استثنایی برای درج مطالب و مقالات و ...شما alireza 0 2,676 ۱۳۹۱-۷-۶، ۱۱:۱۶ عصر
  فصلنامه ایرانشهرساز - شروعی دوباره! Elham.A 5 18,109 ۱۳۹۱-۶-۲۹، ۰۷:۴۰ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان