ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
خلاصه قسمتهاي مهم كتاب هنر در گذر زمان - هلن گاردنر(تصاویر)
خلاصه قسمتهاي مهم كتاب هنر در گذر زمان - هلن گاردنر
 (این فایل شامل تصاویر است)

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: JAVAD4050 ، sajjad21 ، روجا ، hroz ، haydariyan ، aryanarch ، atelieahjam
2
RE: خلاصه قسمتهاي مهم كتاب هنر در گذر زمان - هلن گاردنر(تصاویر)
salam,mamnoun ama font haie zire aks ha khonde nemishand?!!! baiad chikar konam?

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: hroz ، atelieahjam
3
chera man nemitunam DL konam?!!!!! :( :( :(

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: atelieahjam
    4
    (1391-3-26، 06:08 عصر)Dor Naaz نوشته است:  chera man nemitunam DL konam?!!!!! :( :( :(

سلام دوست عزیز ، چون اول باید عضو VIP بشید که در سایت شرایطش توضیح داده شده و بعد به راحتی میتونید دانلود کنید.

سپاس شده توسط: alireza ، atelieahjam
    5
    mishe yeki ham javabe soale mano bedeh?
    mamnoun misham!!

6
    (1391-3-27، 10:27 عصر)dely_sh نوشته است:  mishe yeki ham javabe soale mano bedeh?
    mamnoun misham!!

سلام به مهندس ارسال کننده فایل پیام دهید تا جواب شما را بدهند
    سپاس
    آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: MHAKBARI ، atelieahjam
    7
    برای 1 فایل چغدر کار رو پیچیده میکنید، شک دارم شما کاربر دائمی داشته باشید.

آخرین ارسال های من :
      8
      این چه نوع خلاصه ایه چند تا عکسم شد خلاصه !!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          غیر رایگان خلاصه کتاب سیری در مبانی نظری معماری -دکتر معماریان MHAKBARI 8,509 1395-2-24، 11:45 عصر
        آخرین ارسال: ayda_nk
          خلاصه کتاب معماری غرب(ریشه ها و مفاهیم)-امیر بانی مسعود MHAKBARI 16,519 1393-10-15، 09:25 عصر
        آخرین ارسال: alireza
          غیر رایگان خلاصه کتاب جدید و مهم ساختمان های بلند - دکتر گلابچی MHAKBARI 7,228 1393-9-21، 07:46 عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          غیر رایگان خلاصه کتاب سبک شناسی معماری اسلامی- دکتر پیر نیا maryam taban 1,626 1393-4-7، 09:47 صبح
        آخرین ارسال: maryam taban
          غیر رایگان خلاصه کتاب جدید آرکی تایپی (رشته معماری) - دکتر گلابچی MHAKBARI 4,317 1392-11-26، 08:22 صبح
        آخرین ارسال: MHAKBARI
          خلاصه کتاب ساختمان ها چگونه عمل مي كنند MHAKBARI 3,046 1392-4-15، 11:07 عصر
          غیر رایگان خلاصه کل کتاب سبک شناسی - پیرنیا MHAKBARI 1,760 1392-4-9، 07:02 عصر
          غیر رایگان دانلود كتاب راهنماي تست زني به روش مهندسي معكوس MHAKBARI 5,405 1391-4-10، 09:02 صبح
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آمار انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستای نامیله ملایر - همدان 19 نقشه 5 ساعت پیش alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
          نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg 6 ساعت پیش alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
          نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستا ازناو ملایر - استان همدان 6 ساعت پیش alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
          نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل 8-27 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
          درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری 8-27 mmmmm12345 alireza برنامه ریزی شهری
          غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 8-18 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
          درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia درخواست کتاب
          یه روز یه مهندسه.... 8-10 marziyeh.b kafsabizarin گفتگوی آزاد
          مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟ 8-9 Urbanist asoa میز گرد
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع 8-9 haydariyan dhiver1 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          محله ای با جغرافیای در هم تنیده؛ معرفی محله صفا 8-8 alireza alireza اخبار شهرسازی
          آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 8-8 atelieahjam arezoo0884 گفتگوی آزاد
          خصوصیات پارتیشن ام دی اف 8-8 shahabi30 arezoo0884 گفتگوی آزاد
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
        جستجو
        جستجوی گوگل