امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام گرایش بهتر است. با هم مقایسه کنیم
باور کن حقیقت را به هت میگم ای کاش من یکی بود این حرفها را به من میزد ببین باور کن بچه ها از طراحی شهری غول ساختن تو خودت یکم فکر کن ببین ایا تو کشور ما اصلا به چیزی مثل شهرسازی اهمیت میدن مطمین باش تا یک قرن دیگه هم به این نمیرسن و مطمین باش باید مدرکت را داخل گاو صندوق بزاری و خدیگه هیچی
اما توصیه من به شما : اگه لیسانستون تکنولوژی معماری یا علمی کاربردی معماری است برید و همون ارشد معماری یا مرمت ابنیه را بخونید که بتونید حق طراحی بگیرید چون هر کی مدرکش تکنلوژی یا علمی کاربردی باشه بهش فقط حق نظارت میدن و لی اگه فوقش را در این دو رشته بگیره بهش حق امضا تو طراحی هم داده میشه دیگه خودتون میدونید در ضمن رشته مدیریت پروژه را اگر جرات دارید بزنید نیومده کار پیدا میکنید ولی قبولیش سخته
سوالی داشتید در خدمتم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط somayeh69
سلام،من از ریاضی رفتم معماری،دفترچه روپرکردیم فرستادیم فقط طراحی شهری زدم ،حجم اونایی که معماری خوندن خیلی زیاده،الان منی که باریاضی رفتم بااونی که باعلمی کاربردی رفتن توجامعه ماهیچ فرقی نمیزارن،پدرم دراومد ریاضی خوندم رفتم معماری الان به هرکی میرسم میگه معماری دارم میخونم اگه اینجوری پیش بره 80درصدمردم معماری میخونن. 
آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آشنایی با رشته شهرسازی MHAKBARI 0 1,280 ۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۵:۰۱ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان