امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مژده به اعضای فعال(دنباله رومسائل روز) نشست تخصصی "تهران ، شهر خلاق ، طبقه خلاق"
شهرها ظرف های خلاقیت هستند و همیشه چرخ های حرکت ، تمرکز و هدایت انرژی خلاق بشر بوده اند. شهرهای خلاق شهرهایی هستند که قادرند راه حل های جدیدی برای مشکلات روزمره شان ارائه دهند و کلانشهرها از جمله شهرهایی هستند که هر روز با مسائل و مشکلات جدید مواجه می باشند ، مشکلاتی که حل آن در گرو درگیر شدن طبقه خلاق شهر در مدیریت شهر است ، محیط نوآور شهرها همچنین می تواند رشد اقتصادی شهر را تسریع کند و بسترساز توسعه همه جانبه شهر و منطقه آن باشد از این رو معاونت اجتماعی و فرهنگی نشست و هم اندیشی تخصصی را با عنوان تهران ، شهر خلاق ، طبقه خلاقبا هدف طرح بحث در زمینه کاربرد این مفاهیم در مدیریت و توسعه شهری تهران برگزار می کند. موضوعاتی که در این نشست مورد بحث قرار می گیرد به شرح زیر است : شهر خلاق ، طبقه خلاق ، مفاهیم و نقدها 2- نوسازی شهری و فضای شهری خلاق3- شهرهای پسا صنعتی و نقش طبقه خلاق در توسعه شهری ( با تاکید بر نقش آینده اراضی قلعه مرغی در استقرار طبقه خلاق )
سخنرانان : دکتر مجتبی رفیعیان ، دکتر فریبرز دولت آبادی ، دکتر نوید سعیدی رضوانی ، دکتر شادی عزیزی

ظرفیت کل در حدود70-80 نفر که سهم اعضای انجمن ایران شهرساز با توجه به تعداد اعضای انجمن30 نفر اعلام شده با پذیرایی و ثبت نام رایگان می باشد.

برای ثبت نام با شماره تلفن 02144266487------جامعه مهندسان شهرسازایران تماس بگیرید
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan ، Elham.A ، meysam rezaei ، 0RKIDEH ، bahareh. ، kasrak ، JAVAD4050
ممنون سعید جان.خیلی دوست دام که دباره مثل قبل همدیگر رو ببینیم اگه میشه روز و ساعت و مکانش هم بگی ممنون میشم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، kasrak
تالار اشراق آدرسشو فردا میذارم تو سایت 30 خرداد
اطلاعات دقیق تر رو فردا میذارم تو همین تایپیک
لطف داری منم دلم برات تنگ شده انشااله می بینمت78

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan ، kasrak
قربونت برم اگه میشه آدرس و روز و زمانش رو برای من پیام خصوصی کن آخه ممکنه یک وقت بیام تو سایت و تو تابلو نبینمش.

پاسخ
اینم آدرس ساعت برگزاری متعاقبا اعلام می شود
آدرس: تقاطع بزرگراه شهید گمنام و بزرگراه کردستان- ساختمان معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران(تالار ایوان شمس)

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، kasrak ، JAVAD4050
(۱۳۹۱-۳-۲۱، ۱۱:۵۶ عصر)meysam rezaei نوشته است: قربونت برم اگه میشه آدرس و روز و زمانش رو برای من پیام خصوصی کن آخه ممکنه یک وقت بیام تو سایت و تو تابلو نبینمش.

زمان :

سه شنبه 30 خرداد 1391 مکان :تهران ، تقاطع آل احمد و کردستان ، تالار ایوان شمس ، سالن اشراق

ورود برای عموم آزاد است.

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   نشست%20تخصصی%20و%20هم%20اندیشی[1].docx (اندازه: 13.46 KB / تعداد دفعات دریافت: 23)

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak ، JAVAD4050
ساعت دقیق نشت و اطلاعات کاملتر رو در این فایل قرار دادم

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   نشست تخصصی و هم اندیشی.docx (اندازه: 13.42 KB / تعداد دفعات دریافت: 52)

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,270 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,899 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,639 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  ارائه آرشیو تخصصی مهندسی شهرسازی ،معماری،عمران در 31 حلقه DVD atelieahjam 77 24,803 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۰۳:۰۶ عصر
  خبر ویژه تخفیف ویژه برای آرشیو ویژه تخصصی مهندسی atelieahjam 0 1,127 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۶:۳۲ عصر
  آمار اعضای سایت در هر استان و شهر alireza 10 4,107 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۵:۱۳ عصر
  طرح عضویت ویژه رایگان تا 7 روز alireza 2 1,191 ۱۳۹۳-۶-۴، ۱۱:۱۳ عصر
  تخفیف 40 درصدی عضویت ویژه ایران شهرساز تا 7 روز alireza 0 881 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۱۱:۵۶ عصر
  مژده /طرح اعطای تسهیلات و حمایت از دانشجویان برتر سراسر کشور Brightness 3 1,591 ۱۳۹۳-۵-۶، ۱۲:۴۸ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  به بزرگترین گروه شهرسازی LINE خوش آمدید شروع عضو گیری اعضای ایران شهرساز alireza 18 6,355 ۱۳۹۳-۴-۱۵، ۱۰:۴۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان