امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش corel draw-فلش
Smile 
سلام گفتم یه ارسال جدا بزنم تا دوستان راحت مطالبو پیدا کنن.اینجا میخوام فلشو توضیح بدم.
برای اینکه فلش درست کنید اونم از نوع شهرسازی شما میتونید افکت های خودتونو بهش بدید ولی من یه نمونه کلی بهتون یاد میدم که اگر اینو یاد بگیرید خودتون میتونید ابتکار بخرج بدیدو مدلای دیگشم درست کنید.
خب اول نرم افزار کورل رو باز میکنید ترجیحا کورل 4.من یه فایل کورل رو حتما تو سایت میذارم برا دانلود.
بعد که corel drawرو باز کردید شاید اول صفحتون یه صفحه quick startباز شه اونو ببندید بعد تو نوار ابزار از گزینه فایلnewرو بزنید تا یه صفحه سفید باز شه.بعئ که باز شد صفحتون بشکل عمودیه که شما ترجیحا اونو به شکل لنداسکیپ بذارید از اینجا که تو تصویر نشون دادم     .بعد شما عکسی که بهتون یاد دادم و از نقشتون گرفتید رو وارد میکنید از طریق این راه:میرید تو نوار ابزار فایل(file)رو میزنید بعد گزینه importرو میزنید(همه عکسا یعنی فایلای jpgرو ازین طریق میشه وارد کرد نه از طریق open).بعد که نشانی عکسو دادید موستون حالت گونیاشکل میشه رو صفحتون کلیک کنید و عکستونو اندازه صفحتون از طریق مربع های محیط عکستون بکشید     .حالا صفحتون آماده کار کردنه.حالا برای کشیدن فلش شما اول باید یه مستطیل بکشید برای اینکار شما باید از نواری که توی عرض سمت چپ صفحتونه مستطیلو انتخاب کنید     .بعد مستطیلو به اندازه ای بذارید که میخواهید فلشتون تیکه تیکه هاش اندازه اون دربیاد مثلا من اینجا اینطور گذاشتم     که برای رنگشم از اون قسمتی که توی عکس نشون دادم استفاده میکنید(حتما مستطیلو در راسته خیابونی که میخواید راهو با فلش نشون بدید بذارید).خب حالا برای اینکه فلشتون درست شه شما باید با موس مستطیلو بکشید در راسته مورد نظرتون مثلا من باید به سمت شمال بکشمش (فاصله کشیدنتون باید به اندازه ای باشه که میخواید قطعه قطعه های فلشتون باشه)بعد که کشیدید توجایی که میخواید رهاش کنید کلیس چپ و راست موستون رو باهم فشار بدید اگر این کارو درست انجام داده باشید باید یه مستطیل دقیقا شبی همون مستطیل ایجاد شده باشه و الان باید دوتا مستطیل داشته باشید مثل واسه من     .خب حالابرای اینکه یه عالم از همین مستطیلا در راسته خیابونتون داشته باشید crtl+dرو میزنید و به تعدادی که میخواید میزنید تا مستطیلا درست شن.در انتها هم تو نوار ابزار عرضی چپ از گزینه basic shapes گزینه arrow shapesرو انتخاب میکنیم و ته این مستطیلا میذاریم حالا فلشتون آمادس113
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza ، E.Y.I ، mahbos ، atelieahjam
اینم عکس کار خودم     شمام کاراتونو برامون بذارید1

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 0RKIDEH ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile آموزش corel draw:فلش.نشانه... diamond 4 3,032 ۱۳۹۱-۳-۲۶، ۰۲:۴۷ عصر
آخرین ارسال: diamond

پرش به انجمن: