امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیا آزمون استانداری شرکت کردند؟
کیا آزمون استانداری شرکت کردند؟

من امروز در آزمون شرکت کردم آزمون بسیار خوب برگزار شد ولی فکر نمی کردم این همه بیکار تحصیل کرده وجود داشته باشد15 جالب اینکه یک جزوه نمونه سئوال عمومی اضافه هم به طور شانسی به دستم رسید این جزوه عمومی ظاهرا در تمام استان ها یکسان بوده که در وقت مناسب اسکن کرده و می فرستم که روحیه دوستان رو با نشاط کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، elham90 ، godonly. ، نعیمه حیدری
شلام
آزمون کدوم استان؟
شما مگه جز کارکنان انتقالی هستید؟؟؟
بعد واقعا جزوه رو میفرستید؟
شما برای قوانین و مقررات کشوری چیکار کردید.میشه بفرمایید سوالات چه طوری بود؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
امروز جمعه چند استان از جمله خوزستان و ایلام آزمون استخدامی استانداری داشتند امتحان عمومی خوب بود آزمون تخصصی هم براساس شغل مورد درخواست سئوال آوردند در مجموع هردو آزمون تخصصی و عمومی نمره منفی نداشت

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، روجا ، godonly.
سلام، منم امروز امتحان استخدامی داشتم واس اداره راه و شهرسازی که در واقع جزو همون استخدامی استانداری میشد.ازمون عمومی که خیلی ساده بود اما تخصصی واس من یه مقدار سخت بود چون من خودم شهرسازی خوندم اما سوالات هم واس رشته ی عمران هم معماری هم شهرسازی مطرح شده بود ظاهرا ، اما 60 درصد سوالا کاملا تخصصی عمران بود.742
آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
پاسخ
 سپاس شده توسط الهه باران ، godonly. ، aramo
(۱۳۹۱-۳-۲۷، ۱۲:۱۳ صبح)setareh23 نوشته است: سلام، منم امروز امتحان استخدامی داشتم واس اداره راه و شهرسازی که در واقع جزو همون استخدامی استانداری میشد.ازمون عمومی که خیلی ساده بود اما تخصصی واس من یه مقدار سخت بود چون من خودم شهرسازی خوندم اما سوالات هم واس رشته ی عمران هم معماری هم شهرسازی مطرح شده بود ظاهرا ، اما 60 درصد سوالا کاملا تخصصی عمران بود.742

سلام
خسته نباشید. امیدوارم که قبول بشید
میگم : عمومی همون ادبیات و انگلیسی و ریاضی و معارف از دوره پیش دانشگاهیه؟؟
تخصصی از چه منبعی بود؟ برای تخصصی چیا رو خوندید؟42
از سوالات تخصصی چیزی یادتون هست ولو 1-2 مورد .ببینم چه تیپی سوال طرح کردن

ممنون.

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
سلام،ممنونم
بله عمومی که همون ادبیات و معارف و زبان انگلیسی و ریاضی وآمار از همون کتابای دوره دبیرستان بود به علاوه سوالات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی که یجورایی اطلاعات عمومی محسوب میشد.
اما راجب تخصصی میتونم یکی دو تا سوالارو که تو ذهنم مونده بگم ، یکی راجب مراحل ساخت یک ساختمون بود از ابتدا باید به ترتیب مشخص میکردیم یا گفته بود واس استفاده از آجر سه سانتی در نمای ساختمان از چه مصالح و ابزارهایی استفاده می کنیم ، یا کدام سنگ از استحکام بیشتری برخورداره گزینه هاشم تراورتن ، گرانیت، مرمر ، و یکی دگه که الان یادم نمیاد متاسفانه
امیدوارم این چیزایی که گفتم بدردتون خورده باشه 5

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
ممنون مهندس
اما من و شما که شهرسازی خوندیم نه معماری. درسته !!!!!!!!
این اطلاغات سیاسی و مبانی قانونی و .... دیگه چه مبحثیه آخه.
امروز چک کردم دیدم بعد گزینش سهمیه ایها تازه نوبت به بومی ها میرسی دست آخر من متفرقه که پارتیم خداست !!!18

پاسخ
اره اولویت با بومی های هر شهره واس همین من واس استان و شهر خودم امتحان دادم جای دگه احتمال قبولیش خیلی کمتره 42
راجب اون مباحث سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی هم که ربطی به رشته نداره که معماری یا شهرسازی باشیم یا هر چیز دگه واس همه و در همه ازمونا هستش

پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۲۸، ۱۲:۴۳ عصر)anahita.ajlo@gmail.com نوشته است: ممنون مهندس
اما من و شما که شهرسازی خوندیم نه معماری. درسته !!!!!!!!
این اطلاغات سیاسی و مبانی قانونی و .... دیگه چه مبحثیه آخه.
امروز چک کردم دیدم بعد گزینش سهمیه ایها تازه نوبت به بومی ها میرسی دست آخر من متفرقه که پارتیم خداست !!!18
اطلاعات سیاسی و مبانی قانونی در مجموع 20 سئوال آمد در آزمون تخصصی برخی رشته ها هم اطلاعات سیاسی و مبانی حقوقی امتحان دادند یعنی به هم شباهت داشتند به نظر می رسه مثل آزمون شهرداری نشه و بزودی تا 1 ماه آینده نتایج اعلام بشه و هرکس امتیاز بالا بگیره قبول میشه من خود که خیلی راضی بودم فقط می مونه گزینش دوستانی که فکر می کنند امید زیادی دارند از همین الان برای گزینش خودشون رو آماده کنند16 از خود آزمون مهمتره

پاسخ
اصلا فقط همون گزینشه مهمـــــــــــــــه
656565656565

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه کامل از نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها همراه با پاسخ و جزوات مربوطه MHAKBARI 14 17,239 ۱۳۹۴-۱۱-۲، ۰۵:۲۹ عصر
آخرین ارسال: jamill
Rainbow نتايج آزمون استخدامي تيرماه 92 شهرداريهاي 8 استان اعلام شد .Utopia 0 14,538 ۱۳۹۲-۷-۲۰، ۰۴:۰۱ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  اطلاعیه جدید درباره آزمون استخدامی شهرداری ها .Utopia 30 15,907 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۰۰ صبح
آخرین ارسال: deltaban
  دو کتاب خوب احکام برای مصاحبه و آزمون استخدامی aramo 0 20,211 ۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: aramo
  پس از یک سال انتظار ، شهرداری های خراسان شمالی نیروهای آزمون استخدامی رو پذیرفتند parasto_gh 14 9,259 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۹:۰۲ عصر
آخرین ارسال: parasto_gh
  **جزوه مهم قانون شهرداری برای آزمون شهرداری ها** aramo 0 3,564 ۱۳۹۱-۷-۲۳، ۰۸:۱۷ عصر
Rainbow سامانه شکایت به نتایج آزمون استخدامی شهرداریها niloofar83 6 5,709 ۱۳۹۱-۴-۲، ۱۰:۳۵ صبح
آخرین ارسال: niloofar83
Star قبول شدگان مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای 4 استان کشور (مهر 90) الان سرکارند؟ niloofar83 7 6,641 ۱۳۹۱-۳-۲۶، ۰۷:۳۱ عصر
Star اطلاعيه ستاد مركزي آزمون استخدامي شهرداري ها در زمينه پذيرفته شدگان آزمون 22 دي 90 niloofar83 0 2,384 ۱۳۹۱-۳-۲۱، ۱۰:۱۹ عصر
آخرین ارسال: niloofar83
  آگهی استخدام استانداری كرمانشاه aramo 0 1,786 ۱۳۹۱-۳-۱۱، ۰۴:۰۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان