امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تندیس یک «گوسفند» جایگزین تندیس ربوده شده «دکتر شریعتی» شد!
تندیس یک «گوسفند» جایگزین تندیس ربوده شده «دکتر شریعتی» شد!

به همت آقای «پشمچی زاده» شهردار منطقه 3 و مسئولان زیباسازی، امروز علاوه بر اینکه در سر تا سر پارکی که به نام دکتر شریعتی نامگذاری شده ، تندیس های حیوانات به چشم می خورد ، تندیس یک «گوسفند» در سالروز بزرگداشت دکتر شریعتی بر جای خالی تندیس آن مرحوم جای گرفته است.

[تصویر:  8235_634756753814765547_l.jpg]
به گزارش اعتدال ، به دنبال سرقت سریالی مجسمه‌های شهری در سال گذشته ، مجسمه مرحوم دکتر شریعتی در اردیبهشت سال 89 از پارک شریعتی ربوده شد و البته تاکنون هم ، نه شهرداری و نه نیروی انتظامی از سرنوشت این مجسمه و تتندیس های ربوده شده دیگر و یا دستگیری دزدان آن خبری منتشر نکرده اند.

به هر حال شهرداری تهران در این روزها به شدت درگیر کارهای مهم و پروژه های بزرگ عمرانی است ، نیروی انتظامی هم در عملیاتهای گسترده مشغول انجام طرح های امنیت اخلاقی و گشت های ارشاد است و دزدیده شدن تندیس های تهران و یا دستگیری دزدان آنها در این هیاهوی گرانی و تورم برای کسی دغدغه نیست.

و اما آنچه تامل برانگیز است ، اقدام عجیب شهرداری منطقه 3 و سازمان زیباسازی شهرداری در ایام بزرگداشت مرحوم دکتر شریعتی است.

ده روز پیش و درست ده روز پیش از سالروز بزرگداشت مرحوم دکتر شریعتی ، به تدبیر و یا سهل انگاری مسئولان شهری ، مجسمه یک گوسفند جایگزین جای خالی مجسمه مرحوم دکتر شریعتی در پارک مرحوم دکتر شریعتی شده است!

آری خبر ناگوار و باور نکردنی است . اما به همت آقای «پشمچی زاده» شهردار منطقه 3 و مسئولان زیباسازی شهرداری ، امروز علاوه بر اینکه در سر تا سر پارکی که به نام دکتر شریعتی نامگذاری شده ، تندیس های حیوانات به چشم می خورد ، تندیس یک «گوسفند» در سالروز بزرگداشت دکتر شریعتی بر جای خالی تندیس آن مرحوم جای گرفته است.

البته به قطع یقین این مساله ناشی از سهل انگاری و ساده انگاریست ، اما قابل بخشش و پوشش نیست ...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط farza ، FaTyJo0oN ، atoosa.marzban ، farda ، 3pi ، haydariyan ، Ƒanos ، sas.mmt ، ماراویا ، arvik ، Saeedm
می شه لطفا عکسی هم از مجسمه گوسفند بذارید؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
واقعا که جای تاسف داره.اینجوری یاد بزرگای کشورمونو زنده نگه میدارن.72
آخرین ارسال های من :

خدایا!

انتهای دریا رابرکه ها نمی فهمند

پس ببخش اگر گاهی گم می کنم نشانت را
پاسخ
اسم شهردار چی بود؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      افتتاح سد گتوند مشروط شد FaTyJo0oN 0 1,182 ۱۳۹۱-۳-۳۱، ۱۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      انتقال آب درجه یک به منازل تهرانی‌ها aramo 0 1,019 ۱۳۹۱-۳-۲۹، ۰۶:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: aramo
      گران ترين شهر خاورميانه معرفي شد aramo 0 734 ۱۳۹۱-۳-۲۷، ۰۴:۳۰ عصر
      برای حل مشکل ریزگرد‌ها به سازمان‌های بین المللی متوسل شده‌ایم aramo 0 1,320 ۱۳۹۱-۳-۲۷، ۰۴:۱۹ عصر
      سالانه یک میلیون هکتار به بیابان های ایران اضافه می‌شود aramo 0 977 ۱۳۹۱-۳-۲۷، ۰۴:۱۵ عصر
      اجاره‌ خانه‌ها سرسام‌آور شده‌اند/ افزایش ۵۰ تا ۶۰ درصدی اجاره‌بها در تهران، به‌رغم آم aramo 0 1,358 ۱۳۹۱-۳-۲۷، ۰۴:۱۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان