امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صد و هفتمین گفتمان از گفتمانهای نقد معماری و شهرسازی با موضوع طراحی شهری حرم تا حرم
موضوع:طراحی شهری آیینی بلوار حرم تاحرم،حد فاصل حرم مطهر حصرت معصومه تا مسجد جمکران.سخنران:دکتر مصطفی عباس زادگان دانشیار دانشکده ی معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت.که مقالات زیادی هم در بیرون مخصوصا در مقالات هنرهای زیبا دارن.زمان:دوشنبه 5 تیر 1391 در ساعت 17،مکان: خانه ی هنرمندان،تالار استاد جلیل شهناز.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط urban_designer ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، JAVAD4050
واقعا هم نقد داره این پروژه
منتها الان که کار از کار گذشته

آخرین ارسال های من :
پاسخ
فعلا زود برای اظهار نظر تا 2 شنبه ببینیم اساتید چی میگند اون وقت میکروفن دستت میدن میتونی نقدت رو بگی و اونا هم جواب بدن ممکن هم است قانع نشی و قبول نکنی اشکال نداره خوبی نقد همینه و جو خیلی خوبی هم است و ادم اینجور جا ها با اساتیدی هم که نمیشناسه آشنا میشه و قوه ی تحلیلش میره بالا.تا حالا 107 تا برگزار شده چند تاش رو شرکت کردیم؟به نظر من مشکلات بیشتر اینکه نمیتونیم نقد کنیم و علمی خودمون رو بالا ببریم شرکت نکردن در این نشستها است.کنکور یک چیز علمی نیست نکته ای هم بخونی مجاز میشی ولی اگه سوالها علمی و فهمیدنی بود هر کسی مجاز نمیشد.

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
منظورم اینی که شما میگید نبود
چون تا حدودی در جریان پروژه هستم
با دکتر عباس زادگان هم آشنایی دارم
حرف شما کاملا درسته
اما کاری به کنکور نداشتم من

پاسخ
منم چیزی نگفتم من فقط میگم شما که انقدر علاقه داری چرا این نشستها رو نمیای؟من یقین دارم اگه این نشستها در یکی از استانهای دیگه برگزار میشد نفرات بیشتری می آمدن شما که تهرانی نمیای ولی اونا که تهران نیستن دوست دارن بیان ولی نمیتونن چون براشون دوره.من در کل میگم اگه برامون یه پروژه ای مثل این یک مشغله فکری است چرا شرکت نکنیم تا اطلاعاتمون بالاتر بره.من همیشه تو این نشستها که هر ماه 2 بار برگزار میشه اکثرا بودم همیشه هم کار داشتم ولی به خاطرش از کارم زدم و اومدم.الان بچه ها بیشتر تجربه مهمه و تو این جور جاها از اساتیدی که نمیشناسی چیزی یاد بگیری تا اینکه دنبال مدرک باشیدو

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,863 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,270 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 640 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 957 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  درباره بازار کار رشته طراحی شهری و برنامه ریزی چه می دانید s1s2s3 7 10,129 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: فاطمه 1993
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,247 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,361 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,639 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,089 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان