امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود جزوه درس تحليل فضاي شهري ( مفيد براي معماري و شهرسازي)

قیمت: 2,500تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad21 ، JAVAD4050 ، dely_sh ، sharmin ، ahmad lotfi ، alireza ، ایلیا ، mina91 ، atelieahjam
باسپاس از جروه خوبی که قرار دادین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI
چرا جزوات طوری قرار نمیدین که همه استفاده کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۵-۳۰، ۰۹:۵۵ صبح)ati-mohammadi نوشته است: چرا جزوات طوری قرار نمیدین که همه استفاده کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز ، چشم سعی میکنم فایلهایی که جنبه عمومی دارند رو در قسمت VIP قرار ندم. اما شما دوست عزیز ، میتونید با کمی فعالیت در سایت عضویت ویژه بگیرید و به راحتی بیش از 1000 فایل رو دانلود کنید.شرایطش رو هم مدیریت محترم سایت توضیح داده است.1

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان دانلود مطالعات کتاب استاتيک کاربردي گلابچي MHAKBARI 2 8,125 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۲:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان دانلود بررسی جهت گیری ساختمان و اثر سایبان در کاهش مصرف انرژی atelieahjam 4 3,294 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۱:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش معماری اسلام دکتر متدین maspory 2 7,811 ۱۳۹۴-۷-۶، ۰۱:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      جزوه سیر تاریخی باغسازی در دنیا MHAKBARI 0 1,310 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۰۵:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان MHAKBARI 10 15,389 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۱۰:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان جزوه خلاصه مطالب مهم درک عمومی معماری (8 فصل) MHAKBARI 2 2,774 ۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۸:۵۹ عصر
      غیر رایگان جزوه ساختمان 1و2 ساعد سميعي- دانشگاه تهران MHAKBARI 9 12,930 ۱۳۹۳-۷-۴، ۰۹:۲۵ عصر
      غیر رایگان دانلود پاورپوینت ایده در معماری atelieahjam 0 1,645 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۹:۱۱ عصر
      غیر رایگان دانلود مقاله آجر atelieahjam 2 1,492 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۷:۲۴ عصر
      غیر رایگان دانلود پاورپوینت اختلاط بتن atelieahjam 0 1,093 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۵:۳۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان