[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 2.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود كامل پروژه مجتمع مسكوني براي درس طرح معماري 5 رشته معماري
دانلود كامل پروژه مجتمع مسكوني براي درس طرح معماري 5 رشته معماري

قیمت: 6100تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، یا .

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: JAVAD4050 ، dely_sh ، ahmad lotfi ، nozhen ، شقایق ث ، adibnia ، saeed nasiri majd ، atelieahjam
2
RE: دانلود كامل پروژه مجتمع مسكوني براي درس طرح معماري 5 رشته معماري
daste shoma dard nakoneh

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، atelieahjam
3
chera nemishe man danlod konammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm? lotfan komak konid

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: atelieahjam
    4
    مرسی دانلود شد
    ولی کامل نبود وختی مینویسی کامل یعنی 3d هم داره لطفا از این به بعد بیان کنید پرژه شمال چی هستش

آخرین ارسال های من :
      5
      ممنونم مهندس_ دستتون درد نکنه _ دوست گرامی قبلی طلبکار که نیستی هموطن _ من از شما عذر میخوام زحمت کشیدین

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: atelieahjam
        6
        آقا پلان ها شامل چی هست ؟
        ساختمان 8 طبقه که هر طبقه 8 واحد باشه میخوام
        ویلای دوبلکس با یه واحد روش

آخرین ارسال های من :
          7
          (1394-3-8، 03:07 عصر)amirbahadorabaei نوشته است: آقا پلان ها شامل چی هست ؟
          ساختمان 8 طبقه که هر طبقه 8 واحد باشه میخوام
          ویلای دوبلکس با یه واحد روش

این فایل شامل شش طبقه دو یا سه واحدی است 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            فروش ویژه نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی پورشاهی 75 1394-4-23، 10:03 صبح
          آخرین ارسال: پورشاهی
            غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) AliReza 19,350 1394-3-12، 05:55 عصر
          آخرین ارسال: homa22
            غیر رایگان دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس yaser seraj 7,267 1393-11-30، 02:59 عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            غیر رایگان دانلود نقشه اتوکد کاربری شهر تبریز ONE 2,007 1393-11-6، 02:14 عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            غیر رایگان دانلود فایل با ارزش طرح تفصیلی همدان(vip) nazanin.gh 10,560 1393-10-15، 12:39 صبح
          آخرین ارسال: AliReza
            پروژه استانداردهای مجتمع های فرهنگی(سینما) yalda89 319 1393-9-10، 12:25 عصر
          آخرین ارسال: yalda89
            پروژه روستای کنگ (واقع در طرقبه) yalda89 349 1393-9-10، 11:48 صبح
          آخرین ارسال: yalda89
            پروژه مبانی طراحی (نفوذ پذیری)ا E.Y.I 669 1393-8-18، 04:11 عصر
          آخرین ارسال: E.Y.I
            غیر رایگان مجتمع تجاری- اداری Bahmankara 385 1393-7-18، 08:49 عصر
          آخرین ارسال: Bahmankara
            غیر رایگان دانلود پاورپوینت جداسازی سامانه های آبیاری فضای سبز از آب شرب atelieahjam 587 1393-6-29، 09:55 صبح
          آخرین ارسال: khansa
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
          آخرین ارسال های انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 30 دقیقه‌ی پیش mahshid -jm پریسا جون مشاوره کنکور
            درخواست رایگان  کتاب الفبای شهر از محمود برآبادی 2 ساعت پیش shahab_fallahpour shahab_fallahpour کتب فارسی
            عضوگیری کارگروه ویژه طراحی شهری ویژه ارشد 95 3 ساعت پیش AliReza taoke تالار گفتمان طراحی شهری
            مشاوره برنامه ریزی  برنامه مطالعاتی تابستان 94 4 ساعت پیش farzaan farzaan مشاوره کنکور
            اطلاعیه  اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 4 ساعت پیش فرانک. جواهری a.veysinezhad تالار گفتمان طراحی شهری
            خبر ویژه  آغاز به فعالیت کارگروه دکتری شهرسازی مرحله اول 1395 6 ساعت پیش URBAN 98 .Utopia منابع
            درخواست رایگان  تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار م... 6 ساعت پیش maryam azari maryam azari پرسش و پاسخ
            درخواست رایگان  تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار م... 6 ساعت پیش maryam azari maryam azari مشاوره متفرقه
            روز راهجیری (Raahgiri) در هند، ایجاد یک تفاوت برای جوانان دارای معلولیت 8 ساعت پیش sgc sgc مدیریت شهری
            مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 دیروز AliReza pouya_831 مشاوره کنکور
            دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایر... دیروز AliReza AliReza عکس ، فیلم و mp3
            پایان نامه های مورد نیازتان را از اینجا دانلود کنید دیروز amindatcom AliReza لیست پایان نامه های ایران شهرساز
            دانلود سوال کنکور اسکیس طراحی شهری 94-آزمون 9 مرداد 94 دیروز AliReza rahamas تالار گفتمان طراحی شهری
            آیا ماشین‌های بدون راننده، راه‌حلی برای امنیت جاده‌ای هستند؟ دیروز sgc sgc مدیریت شهری
            مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 دیروز سمانه کاشی samon مشاوره کنکور
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
          [-]
          تبلیغات
          جستجو
          جستجوی گوگل