ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود كامل پروژه مجتمع مسكوني براي درس طرح معماري 5 رشته معماري
دانلود كامل پروژه مجتمع مسكوني براي درس طرح معماري 5 رشته معماري

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: JAVAD4050 ، dely_sh ، ahmad lotfi ، nozhen ، شقایق ث ، adibnia ، saeed nasiri majd ، atelieahjam
2
RE: دانلود كامل پروژه مجتمع مسكوني براي درس طرح معماري 5 رشته معماري
daste shoma dard nakoneh

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، atelieahjam
3
chera nemishe man danlod konammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm? lotfan komak konid

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: atelieahjam
    4
    مرسی دانلود شد
    ولی کامل نبود وختی مینویسی کامل یعنی 3d هم داره لطفا از این به بعد بیان کنید پرژه شمال چی هستش

آخرین ارسال های من :
      5
      ممنونم مهندس_ دستتون درد نکنه _ دوست گرامی قبلی طلبکار که نیستی هموطن _ من از شما عذر میخوام زحمت کشیدین

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: atelieahjam
        6
        آقا پلان ها شامل چی هست ؟
        ساختمان 8 طبقه که هر طبقه 8 واحد باشه میخوام
        ویلای دوبلکس با یه واحد روش

آخرین ارسال های من :
          7
          (1394-3-8، 03:07 عصر)amirbahadorabaei نوشته است:  آقا پلان ها شامل چی هست ؟
          ساختمان 8 طبقه که هر طبقه 8 واحد باشه میخوام
          ویلای دوبلکس با یه واحد روش

این فایل شامل شش طبقه دو یا سه واحدی است 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            نیازمند طرح پروژه کارگاه برنامه ریزی شهری j.sevda66 145 1395-2-20، 01:36 صبح
          آخرین ارسال: j.sevda66
            غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) AliReza 26,844 1394-12-8، 12:58 عصر
          آخرین ارسال: AliReza
            غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 10,452 1394-12-2، 11:10 عصر
            غیر رایگان دانلود فایل کدی شیراز و فایل ضمیمه با فرمت dwg sevda-mor 8,487 1394-11-30، 02:26 عصر
          آخرین ارسال: maz.
            درخواست غیر رایگان پروژه طراحی دانشکده مهندسی rahmanpop 317 1394-8-18، 06:52 عصر
          آخرین ارسال: rahmanpop
            غیر رایگان دانلود پروژه معماری پایدارو معماری سبز pdf shamim 6,823 1394-7-22، 07:04 صبح
          آخرین ارسال: keyvanamani
            فروش ویژه نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی پورشاهی 678 1394-6-12، 04:54 صبح
            پروژه اتوکد ویلا دوبلکس urbana.ea 453 1394-5-15، 12:06 عصر
          آخرین ارسال: urbana.ea
            پروژه آماده طراحی ویلا مسکونی و محوطه سازی(کد+رندر) urbana.ea 449 1394-5-15، 12:04 عصر
          آخرین ارسال: urbana.ea
            غیر رایگان دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس yaser seraj 9,835 1393-11-30، 02:59 عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
          آخرین ارسال های انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            مجموعه شیت بندی کنکوراسکیس ارشد طراحی شهری_اسکیس_1_6 4 ساعت پیش AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
            مجموعه شیت بندی دستی( ایده گرفتن و چیدمان)_اسکیس ارشد طراحی شهری،سری سوم 4 ساعت پیش AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
            مجموعه شیت بندی دستی( ایده گرفتن و چیدمان)_اسکیس ارشد طراحی شهری،سری دوم دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
            مجموعه شیت بندی دستی( ایده گرفتن و چیدمان)_اسکیس ارشد طراحی شهری،سری اول دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
            درخواست رایگان  کتاب تراکم-عزیزی 5-3 NHEIDH AliReza قوانین شهری
            مقاله ی ISI 5-2 kiana7822 ahad.montazeri کارگاه مقاله نویسی
            دانلود خلاصه کتاب آیین شهرسازی پایدار 5-2 E.Y.I E.Y.I تحقیقات ،جزوات(فروشگاه)
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری نهم 5-2 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری هشتم 5-2 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری هفتم 5-2 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری ششم 5-2 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری پنجم 5-2 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری چهارم 5-2 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری سوم 5-2 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
            شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری اول 5-2 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
          [-]
          جستجو
          جستجوی گوگل