ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود كامل پروژه مجتمع مسكوني براي درس طرح معماري 5 رشته معماري
دانلود كامل پروژه مجتمع مسكوني براي درس طرح معماري 5 رشته معماري

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: JAVAD4050 ، dely_sh ، ahmad lotfi ، nozhen ، شقایق ث ، adibnia ، saeed nasiri majd ، atelieahjam
2
RE: دانلود كامل پروژه مجتمع مسكوني براي درس طرح معماري 5 رشته معماري
daste shoma dard nakoneh

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، atelieahjam
3
chera nemishe man danlod konammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm? lotfan komak konid

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: atelieahjam
    4
    مرسی دانلود شد
    ولی کامل نبود وختی مینویسی کامل یعنی 3d هم داره لطفا از این به بعد بیان کنید پرژه شمال چی هستش

آخرین ارسال های من :
      5
      ممنونم مهندس_ دستتون درد نکنه _ دوست گرامی قبلی طلبکار که نیستی هموطن _ من از شما عذر میخوام زحمت کشیدین

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: atelieahjam
        6
        آقا پلان ها شامل چی هست ؟
        ساختمان 8 طبقه که هر طبقه 8 واحد باشه میخوام
        ویلای دوبل** با یه واحد روش

آخرین ارسال های من :
          7
          (1394-3-8، 03:07 عصر)amirbahadorabaei نوشته است:  آقا پلان ها شامل چی هست ؟
          ساختمان 8 طبقه که هر طبقه 8 واحد باشه میخوام
          ویلای دوبل** با یه واحد روش

این فایل شامل شش طبقه دو یا سه واحدی است 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            درخواست غیر رایگان پروژه طراحی دانشکده مهندسی rahmanpop 189 1394-8-18، 06:52 عصر
          آخرین ارسال: rahmanpop
            غیر رایگان دانلود پروژه معماری پایدارو معماری سبز pdf shamim 6,319 1394-7-22، 07:04 صبح
          آخرین ارسال: keyvanamani
            فروش ویژه نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی پورشاهی 373 1394-6-12، 04:54 صبح
          آخرین ارسال: AliReza
            پروژه اتوکد ویلا دوبل** urbana.ea 229 1394-5-15، 12:06 عصر
          آخرین ارسال: urbana.ea
            پروژه آماده طراحی ویلا مسکونی و محوطه سازی(کد+رندر) urbana.ea 248 1394-5-15، 12:04 عصر
          آخرین ارسال: urbana.ea
            غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) AliReza 23,276 1394-3-12، 05:55 عصر
          آخرین ارسال: homa22
            غیر رایگان دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس yaser seraj 8,631 1393-11-30، 02:59 عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            غیر رایگان دانلود نقشه اتوکد کاربری شهر تبریز Brightness 2,977 1393-11-6، 02:14 عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            غیر رایگان دانلود فایل با ارزش طرح تفصیلی همدان(vip) nazanin.gh 12,192 1393-10-15، 12:39 صبح
          آخرین ارسال: AliReza
            پروژه استانداردهای مجتمع های فرهنگی(سینما) yalda89 504 1393-9-10، 12:25 عصر
          آخرین ارسال: yalda89
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آخرین ارسال های انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            عضوگیری کارگروه اسکیس طراحی شهری 95 شروع شد 48 دقیقه‌ی پیش AliReza siavash تالار گفتمان طراحی شهری
            پروژه شناخت،تحلیل و تجزیه شهر ورزنه در استان اصفهان(طرح 2 شهرسازی) 5 ساعت پیش shahab_fallahpour aliabedi طرح،پروژه،نقشه
            عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز 10 ساعت پیش AliReza nazanin94 اطلاعیه و اخبار سایت
            غیر رایگان  جزوه تنظیم شرایط محیطی ارشد معماری پارسه دیروز maj5 AliReza جزوه های معماری
            مقاله  تحلیلی بر روابط اجتماعی در فضای شهری پایدار دیروز تلگرام1 تلگرام1 طراحی فضای شهری
            مقاله  فرصت های احیاء در سیر تحول بنای تاریخی از زمان خلق تا زوال اثر دیروز تلگرام1 تلگرام1 بافت فرسوده
            مقاله  ضوابط طراحی معماری در بافت تاریخی دیروز تلگرام1 تلگرام1 بافت فرسوده
            مقاله  طراحی فضای شهری بوم گرا در توسعه های جدید شهری 11-23 تلگرام1 تلگرام1 طراحی فضای شهری
            جزوه معماری اسلامی 11-23 تلگرام1 تلگرام1 مقالات
            بحث در مورد پیاده رو و پیاده راه 11-23 0RKIDEH fatemeh.mirafttahi10 میزگرد علمی
            دانلود مقالات علمی شما از سیویلیکا(900 تومان) 11-23 AliReza AliReza اخبار و اطلاعیه ایران شهرساز
            عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد 11-21 AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            ساخت باغ‌شهر و باغ‌ویلا در شهرهای جدید ممنوع شد 11-21 Sahab Sahab اخبار شهرسازی
            کاشان 11-20 godonly. godonly. درخواست نقشه
            پروژه معماری اسلامی 11-19 تلگرام1 تلگرام1 مقالات
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
          [-]
          جستجو
          جستجوی گوگل