بالا

مهمان گرامی ، برای استفاده از امکانات سایت اقدام به عضویت کرده و یا وارد سایت شوید.

اشتراک در خبر نامه ایران شهرساز-ایمیل خود را صحیح وارد کنید-نمونه iranshahrsaz@yahoo.com سپس به روی لینک فعال سازی که برایتان ایمیل می شود کلیک کنید

فروش ویژه پکیج مرحله اول گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری و بانک تست(بیش از 15 هزار تست با پاسخ تشریحی) ایران شهرساز تا 7 روز به مناسبت آغاز سال تحصیلی دانشگاهها
اطلاعات بیشتر ارسال عدد 20 برای خرید بانک تست و ارسال عدد 19 برای خرید پکیج به شماره 500010001000990

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
۱۳۹۱-۴-۴, ۱۰:۴۴ عصر
ارسال: #1
دانلود كامل پروژه مجتمع مسكوني براي درس طرح معماري 5 رشته معماري

.dwg  mojtama maskoni.dwg (اندازه: 1.18 مگابایت / تعداد دفعات دریافت: 101)
آخرین ارسال های من :

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، dely_sh ، ahmad lotfi ، nozhen ، شقایق ث ، adibnia ، saeed nasiri majd ، atelieahjam
۱۳۹۱-۴-۴, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #2
RE: دانلود كامل پروژه مجتمع مسكوني براي درس طرح معماري 5 رشته معماري
daste shoma dard nakoneh

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، atelieahjam
۱۳۹۱-۹-۲۰, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #3
chera nemishe man danlod konammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm? lotfan komak konid

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط atelieahjam
    ۱۳۹۲-۹-۱, ۰۳:۳۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲-۹-۱ ۰۳:۴۷ صبح، توسط parsazare.)
    ارسال: #4
    مرسی دانلود شد
    ولی کامل نبود وختی مینویسی کامل یعنی 3d هم داره لطفا از این به بعد بیان کنید پرژه شمال چی هستش

آخرین ارسال های من :
      ۱۳۹۳-۴-۱, ۰۳:۲۷ صبح
      ارسال: #5
      ممنونم مهندس_ دستتون درد نکنه _ دوست گرامی قبلی طلبکار که نیستی هموطن _ من از شما عذر میخوام زحمت کشیدین

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط atelieahjam
        ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
        موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
          دانلود پاورپوینت مطالعه جامعه نگر مهمترین مشکل منطقه گلمکان- جمع اوری ودفن زباله atelieahjam 0 15 دیروز ۱۰:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          دانلود پاورپوینت جداسازی سامانه های آبیاری فضای سبز از آب شرب atelieahjam 0 14 دیروز ۰۷:۰۱ عصر
          دانلود پاورپوینت روایت پیاده روهای شهر atelieahjam 0 28 دیروز ۰۴:۳۵ عصر
          دانلود فایل اتوکدی ورزشگاه-vip shamim 1 870 ۱۳۹۳-۶-۸ ۰۷:۳۸ عصر
          دانلود پروژه موزه هنر mehdime007 1 2,779 ۱۳۹۳-۶-۵ ۰۸:۳۵ عصر
          دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس(قسمت اول) yaser seraj 10 3,705 ۱۳۹۳-۴-۲۳ ۰۶:۳۰ عصر
        آخرین ارسال: karch
          دانلود فایل با ارزش طرح تفصیلی همدان(vip) nazanin.gh 16 6,716 ۱۳۹۳-۴-۱۷ ۱۱:۱۹ صبح
        آخرین ارسال: Brightness
          دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 7 2,128 ۱۳۹۳-۴-۱۶ ۰۹:۴۶ عصر
        آخرین ارسال: Sahab
          دانلود پروژه كامل درس تاسيسات مكانيكي ساختمان رشته معماري MHAKBARI 3 5,890 ۱۳۹۳-۴-۱۲ ۰۷:۱۷ عصر
        آخرین ارسال: AliReza
          دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس(قسمت دوم) پایانی yaser seraj 1 1,053 ۱۳۹۳-۲-۲۸ ۰۱:۴۷ عصر
        آخرین ارسال: ساعدنیا

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند
        1 کاربر زیر موضوع را خوانده است:
        باران فرحناز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب قالب:

موضوع های مهم ایران شهرساز
        پکیج ویژه مرحله دوم برنامه ریزی شهری پکیج ویژه مرحله دوم طراحی شهری از امروز تا کنکور 94 !!! معرفی منابع
        کنکوری های 94 بیان اینجا!!! برنامه پیشنهادی برای کنکور 94 مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94
        برنامه 20 هفته طراحی شهری 94 سایت تخصصی جی آی اس برنامه آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز
        بت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین میزگردهای شهرسازی بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز
        پارسی ساز : مای بی بی ایران - تبدیل و طراحی قالب : ملت دیزاین