بالا

مهمان گرامی ، برای استفاده از امکانات سایت اقدام به عضویت کرده و یا وارد سایت شوید.

اشتراک در خبر نامه ایران شهرساز-ایمیل خود را صحیح وارد کنید-نمونه iranshahrsaz@yahoo.com سپس به روی لینک فعال سازی که برایتان ایمیل می شود کلیک کنید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
۱۳۹۱-۴-۵, ۰۵:۴۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱-۴-۵ ۰۶:۵۶ عصر، توسط AliReza.)
ارسال: #1
لیست پایان نامه های ارائه شده در سایت ایران شهرساز-قسمت 1
سلام دوستان

از امروز تصمیم گرفته شده که لیست پایان نامه ها را در سایت بزاریم .

60 پایان نامه هم که در سایت هست

59 پایان نامه دیگر نیز بزودی به لیست اضافه میشود

تا به امروز 135 پایان نامه در سایت ایران شهرساز موجود می باشد.

توجه : این لیست هر روز یا هفته بروز می شود.

برای اولین بار هر پایان نامه ای را که در سایت یا در لیست زیر نباشد را به ایمیل iranshahrsaz@yahoo.com بفرستید تا 2 پایان نامه به درخواست شما ارسال شود.

1- لیست 16 پایان نامه

پایان نامه شماره 1
مطالعه و تحلیلی بر نقش آموزش دهیاران در توسعه روستایی-مطالعه موردی شهرستان آمل-کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی روستایی-دانشگاه تربیت مدرس-دانشکده علوم انسانی
پایان نامه شماره 2
طرح های واگذاری اراضی شهری و نقش آن در توسعه فضایی شهر آبدانان-از انقلاب اسلامی تا 1382-کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه شهید بهشتی-دانشکده علوم زمین گروه جغرافیا
پایان نامه شماره3
مدیریت اراضی رها شده-نمونه موردی-شهرشیراز-شهرسازی-دانشگاه شیراز
پایان نامه شماره4
ارزیابی کاربری اراضی شهر اردکان فارس-کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه سیستان و بلوچستان-گروه جغرافیا
پایان نامه شماره5
شناخت و ارزیابی کیفیت محیط شهری در بافت میانی شهرها-مطالعه موردی بافت میانی شهرشیراز-بخشی از محدوده شکل گرفته بین سالهای 1320-1300-کارشناسی ارشد شهرسازی-دانشگاه شیراز
پایان نامه شماره6
تحلیل فضایی عدالت اجتماعی در شهر تهران-مطالعه موردی شهرداری تهران-دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشکده ادبیات و علوم انسانی-تربیت مدرس
پایان نامه شماره7
شناسایی و تحلیل فضایی کانون های جرم خیز شهر قزوین با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافیایی جی آی اس-نمونه موردی بزه قاچاق و سوئ مصرف مواد مخدر در شهر قزوین-ارشد جغرافیا و برنامه ریزیی شهری-دانشگاه زنجان
پایان نامه شماره8
طراحی و ایجاد یک سیستم اطلاعات جغرافیایی پویا(دی جی آی)برای مدیریت بر ترافیک کلان شهری-مطالعه موردی -ناحیه ای از شهر تهران-ارشد مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل-علم و صنعت ایران
پایان نامه شماره9
بررسی توزیع کاربری های ورزشی در شهر تهران و ارائه الگوی بهینه مکان گزینی-مطالعه موردی منطقه 6 شهرداری تهران-ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری-تربیت معلم تهران
پایان نامه شماره10
بررسی و تحلیل اسکان غیر رسمی در شهر رشت و راهکارهای مناسب برای بهبود روند آنکارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه یزد
پایان نامه شماره11
برنامه ریزی فضایی مسکن مطالعه موردی شهرمراغه-ارشد جغزافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه یزد
پایان نامه شماره12
پراکندگی و نحوه استقرار مراکز بهداشتی و درمانی -بیمارستان شهرزنجان با جی آی اس
پایان نامه شماره13
تبیین و ارائه الگوی مناسب(بهینه)کاربری اراضی شهری در ایران-مطالعه موردی (شهر قزوین)-دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری-تربیت مدرس
پایان نامه شماره14
تحلیل فرآیند گذاراز روستا به شهر و طراحی مدلی برای شناسایی روستاهای در حال گذار در ایران-دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری-تربیت مدرس
پایان نامه شماره15
تعیین الگوی مکانیابی فضاهای آموزشی شهرسازی با استفاده از توانمندیهای جی آی اس-مطالعه موردی -مقطع راهنمایی-ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تربیت معلم
پایان نامه شماره16
ساماندهی اسکان غیر رسمی- نمونه مطالعاتی کوی فاطمیه شهر زنجان-کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه زنجان
آخرین ارسال های من :

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، bahareh. ، JAVAD4050 ، arezou.d ، Maryam M ، Shahrsazan Modern ، elhamsaadatfar ، godonly. ، elham90 ، MHAKBARI ، ماراویا ، urbanism.blogsky.com ، sanaz.f ، 9123533029 ، Brightness ، moni_utopia
۱۳۹۱-۴-۵, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #2
RE: لیست پایان نامه های ارائه شده در سایت ایران شهرساز-قسمت 1
بروز شد

60 پایان نامه در سایت هست

16 پایان نامه هم که موجود هست وهنوز در سایت آپلود نشده است لیست آن را مشاهده میکنید.

بیش از 5 پایان نامه با فرمت پاورپوینت و ورد نیز موجود است و رساله های دکتری هم به لیست اضافه میشود.

از مهندسین سایت که لطف کردند و پایان نامه ها را ارسال نمودند تشکر و قدر دانی میشود.

شما میتوانید با انتخاب 2 پایان نامه از لیست 135 پایان نامه فقط 1 پایان نامه ارسال نمایید.

ممکن است پایان نامه ای که دوستان شما نیاز داشته باشند در سیستم شما باشد و بالعکس==>>همین الان ارسال کنید iranshahrsaz@yahoo.com

1=2

سپاس شده توسط bahareh. ، JAVAD4050 ، dely_sh ، behzad_amlash
۱۳۹۱-۴-۱۳, ۰۱:۵۸ صبح
ارسال: #3
سلام

3 پایان نامه ارشد و 2 رساله دکتری توسط کاربر adrina ایمیل شد و بزودی ارسال اول بروز میشود.

در صورتی که هر کدام از پایان نامه را نیاز دارید پیام دهید تا در سایت آپلود شود.

با احتساب این 5 پایان نامه و یک پایان نامه جدید آپلود شده==>جمع پایان نامه های موجود ایران شهرساز به 141 رسید.

سپاس

سپاس شده توسط 0RKIDEH
۱۳۹۱-۴-۱۵, ۰۱:۰۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱-۴-۱۵ ۰۱:۰۲ صبح، توسط AliReza.)
ارسال: #4
از دوستان تقاضا داریم که هر پایان نامه ای در سایت اضافه شد در این تاپیک هم لینکش را بزارند تا برای دسترسی راحتتر کاربران قدمی برداشته باشیم

پایان نامه شماره 142 هم در سایت قرار گرفت برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...3#pid30323

پایان نامه: بررسی و تبیین موانع توسعه صنعت گردشگری در استان لرستان و ارائه راهکارهای مناسب در این زمینه

نگارش: نادر ناصرپور

دانشگاه مازندران

سپاس شده توسط godonly.
۱۳۹۱-۴-۲۸, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #5
سلام. کم دانشجو ترم 4 شهرسازی ام . در حال حاضر بزرگترین دغدغه ام پایان ناممه. میخواستم راهنماییم کنید که چه موضوع هایی واسه پایان نامه خوبه و جا واسه کار زیاد داره؟
آخرین ارسال های من :

زندگی دقیقا به ما آنچه را میدهد , که ما میخواهیم.3
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳۹۱-۵-۱, ۰۳:۰۸ عصر
ارسال: #6
(۱۳۹۱-۴-۱۳ ۰۱:۵۸ صبح)AliReza نوشته شده توسط:  سلام

3 پایان نامه ارشد و 2 رساله دکتری توسط کاربر adrina ایمیل شد و بزودی ارسال اول بروز میشود.

در صورتی که هر کدام از پایان نامه را نیاز دارید پیام دهید تا در سایت آپلود شود.

با احتساب این 5 پایان نامه و یک پایان نامه جدید آپلود شده==>جمع پایان نامه های موجود ایران شهرساز به 141 رسید.

سپاس

باتشكر از شما.
چه پايان نامه هايي راجب زندگي شبانه در شهر ها وجود داره؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط somita ، godonly. ، غفوریان
۱۳۹۱-۵-۲, ۰۴:۱۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱-۵-۲ ۰۴:۱۴ عصر، توسط feful.)
ارسال: #7
سلام من 1پایان نامه با عنوان مجتمع مسکونی میخوام باید چکار کنم ؟ لطفا راهنماییم کنید فوووووووووووووووووریه!!!!!
سلام من 1پایان نامه با عنوان مجتمع مسکونی می خوام لطفا راهنماییم کنید؟

آخرین ارسال های من :
    ۱۳۹۱-۵-۲, ۱۱:۳۴ عصر
    ارسال: #8
    (۱۳۹۱-۵-۲ ۰۴:۱۲ عصر)feful نوشته شده توسط:  سلام من 1پایان نامه با عنوان مجتمع مسکونی میخوام باید چکار کنم ؟ لطفا راهنماییم کنید فوووووووووووووووووریه!!!!!
    سلام من 1پایان نامه با عنوان مجتمع مسکونی می خوام لطفا راهنماییم کنید؟

سلام درقسمت پایان نامه های سایت سرچ کنید فکر کنم پایان نامه ای با این عنوان مهندس سعیده مدیر معماری قرار داده بود.

سپاس شده توسط godonly.
    ۱۳۹۱-۵-۳, ۱۰:۲۰ صبح
    ارسال: #9
    سلام با تشکر از این که عنوان پایان نامه ها را تو سایت گذاشتید. تاهمه استفاده کنند . من عنوان پایاننامه ام ارزیابی کاربری اراضی شهر (کل کاربریها)با استفاده از gis می باشه هنوز نتونستم کاری انجام بدم لطفا کسی در این مورد میتونهمنو راهنمایی کنه مممنون میشم . خیلییییییی به کمکتان نیاز دارم

آخرین ارسال های من :
      ۱۳۹۱-۵-۱۵, ۰۱:۰۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱-۵-۱۵ ۰۱:۱۰ صبح، توسط paras2.)
      ارسال: #10
      سلام. ببخشید من اخر نفهمیدم لیست کل این پایان نامه ها کجاست. میخوام لیست کلشونو ببینم اما نمیدونم جای سایته :(
      سلام .ببخشید من متوجه نشدم لیست کل پایاننامه های موجود رو کجای سایت میشه دید؟؟؟ :(

آخرین ارسال های من :
      ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
      موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
        در خواست پایان نامه از بین 1400 عدد پایان نامه با هر موضوعی که شما میخواهید avindar1367@gmail.com 137 7,026 دیروز ۰۸:۲۶ عصر
      آخرین ارسال: nazanin.gh
        پایان نامه های مورد نیازتان را رایگان دانلود کنید moarrefy@gmail.com 47 2,109 ۱۳۹۳-۵-۳۱ ۰۳:۴۸ عصر
      آخرین ارسال: moarrefy@gmail.com
        لیست پایان نامه های شهرسازی و معماری با فرمت ورد avindar1367@gmail.com 0 132 ۱۳۹۳-۵-۱۰ ۱۱:۱۴ صبح
      آخرین ارسال: avindar1367@gmail.com
        لیست پایان نامه های شهرسازی و معماری avindar1367@gmail.com 0 97 ۱۳۹۳-۴-۱۳ ۱۱:۴۲ صبح
      آخرین ارسال: avindar1367@gmail.com
        لیست شماره پایان نامه های موجود fayyaz 5 2,020 ۱۳۹۳-۳-۱۳ ۰۶:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: moarrefy@gmail.com
        دانلود دستورالعمل نحوه نگارش پايان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری atelieahjam 0 239 ۱۳۹۳-۳-۹ ۱۲:۴۶ صبح
      آخرین ارسال: atelieahjam
        معرفی 50 پایان نامه رشته مدیریت شهری szf 0 273 ۱۳۹۳-۲-۲۲ ۱۲:۳۸ عصر
      آخرین ارسال: szf
      Rainbow لیست لینکشده پایان نامه و رساله های موجود در سایت ایـــران شهرساز .Utopia 3 2,514 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶ ۰۱:۲۴ صبح
      آخرین ارسال: century21
        لیست شماره 1 پایان نامه های موجود fayyaz 2 2,235 ۱۳۹۱-۶-۲۰ ۰۱:۱۹ صبح
      آخرین ارسال: marco_moteratzi

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند
      5 کاربر زیر موضوع را خوانده است:
      m.h22، میریاما، عادله ف، pedar، fatima164

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب قالب:

نقدهای کتب شهرسازی ایران شهرساز:
      1-نقد حمل و نقل شهری - کتاب سبز شهرداری
      2-نقد کتاب از شار تا شهر

میزگردهای ایران شهرساز:
      1-نظام ایجاد معبر و ترافیک
      2-ژئومرفولوژی و شهر
      3-مکان یابی کسب و کار
      4-شهر پایدار
      5-خط قرمز شهرسازی چیه؟
      6-سرزندگی یا دنجی؟
      7-کمبود پارکینگ در مشهد راه حلی دارد؟
      8-قرار دادن فلکه در ورودی شهر کار علمی ومنطقیه؟
      9-گردشگری شهری
      10-مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟
      11-احیا یا نوسازی بافت قدیمی؟
      12-الگوی اشغال زمین
      13-مدل توسعه افقی ابر پهن شهر
      14-انتخاب متریال مناسب پیاده راه
      15-توسعه عمودی یا افقی ؟

موضوع های مهم ایران شهرساز
      پکیج ویژه مرحله دوم برنامه ریزی شهری پکیج ویژه مرحله دوم طراحی شهری از امروز تا کنکور 94 !!! معرفی منابع
      کنکوری های 94 بیان اینجا!!! برنامه پیشنهادی برای کنکور 94 مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94
      برنامه 20 هفته طراحی شهری 94 سایت تخصصی جی آی اس برنامه آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز
      بت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین میزگردهای شهرسازی بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز
      پارسی ساز : مای بی بی ایران - تبدیل و طراحی قالب : ملت دیزاین