ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
جزوه درک و. بیان محیط شهری
این جزوه برای خود من هست با دست خط خودم،برای سال 87 استاد گومه بسیار مسلط و عالی این درس رو تدریس کردن
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

برو نباید مال ِ من باشی... خواهش نکردم ! این یه دستوره

داغ داغ داغ : 6 دوره سوالات ارشد آزاد برنامه ریزی شهری با پاسخ تشریحی_(90-89-88-87-86-81)

شهر من جایی ست... که آفتابش از پشت چشمان تو طلوع می کند!
 سپاس شده توسط: iman.nice
2
RE: جزوه درک و. بیان محیط شهری
dooste aziz uploadesh nakardid?

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، JAVAD4050
3
سلام
فایلی آپلود نشده مهندس

آخرین ارسال های من :
4
قبلش باید آپلود کرد ........................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      کارهای کلاسی درس درک و بیان محیط شهری Avril256 1,015 1392-10-8، 03:57 صبح
    آخرین ارسال: Avril256
      سرفصل درس درک و بیان محیط شهری m.marziye 3,183 1392-5-17، 11:20 عصر
    آخرین ارسال: m.marziye
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      تخفیف استثنایی تا 22 درصد در ثبت نام گروهی در ایستگاه پایانی اسکیس طراحی ش... دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
      سوال اسکیس طراحی شهری 93 تکراری و سوال چند سال قبل بود با کمی تغییرات دیروز AliReza مینا99 تالار گفتمان طراحی شهری
      طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو 4-9 marzieh gh marzieh gh تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 4-9 AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      عضوگیری کارگروه اسکیس طراحی شهری 95 شروع شد 4-6 AliReza Mahla69 تالار گفتمان طراحی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 8 کشور در گرایش طراحی شهری 95 4-6 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
      مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) 4-6 AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      نکاتی چند در خصوص مصاحبه دکتری و موارد مرتبط جهت آشنایی 4-5 AliReza AliReza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 4-5 AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      انتخاب رشته طراحی شهری 4-5 shahrsazia shahrsazia تالار گفتمان طراحی شهری
      اطلاعيه ثبت ‌نام آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌ها و معماران تجربي-... 4-4 Sahab Sahab اخبار شهرسازی
      دومین کنفرانس بین المللی شهرسازی ، مدیریت و توسعه شهری - مهر 95 4-4 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      آیا می دانید ؟؟؟؟؟؟؟ 4-2 atelieahjam nadi88 گفتگوی آزاد
      برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دار... 4-2 AliReza Brightness تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      کمک برای پایان نامه 4-2 altek Brightness پروژه و فایلهای طراحی شهری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل