ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
جزوه درک و. بیان محیط شهری
این جزوه برای خود من هست با دست خط خودم،برای سال 87 استاد گومه بسیار مسلط و عالی این درس رو تدریس کردن
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

برو نباید مال ِ من باشی... خواهش نکردم ! این یه دستوره

داغ داغ داغ : 6 دوره سوالات ارشد آزاد برنامه ریزی شهری با پاسخ تشریحی_(90-89-88-87-86-81)

شهر من جایی ست... که آفتابش از پشت چشمان تو طلوع می کند!
 سپاس شده توسط: iman.nice
2
RE: جزوه درک و. بیان محیط شهری
dooste aziz uploadesh nakardid?

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، JAVAD4050
3
سلام
فایلی آپلود نشده مهندس

آخرین ارسال های من :
4
قبلش باید آپلود کرد ........................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      کارهای کلاسی درس درک و بیان محیط شهری Avril256 851 1392-10-8، 03:57 صبح
    آخرین ارسال: Avril256
      سرفصل درس درک و بیان محیط شهری m.marziye 2,776 1392-5-17، 11:20 عصر
    آخرین ارسال: m.marziye
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مقاله  تحلیلی بر روابط اجتماعی در فضای شهری پایدار 10 ساعت پیش تلگرام1 تلگرام1 طراحی فضای شهری
      مقاله  فرصت های احیاء در سیر تحول بنای تاریخی از زمان خلق تا زوال اثر 10 ساعت پیش تلگرام1 تلگرام1 بافت فرسوده
      مقاله  ضوابط طراحی معماری در بافت تاریخی 10 ساعت پیش تلگرام1 تلگرام1 بافت فرسوده
      مقاله  طراحی فضای شهری بوم گرا در توسعه های جدید شهری 10 ساعت پیش تلگرام1 تلگرام1 طراحی فضای شهری
      جزوه معماری اسلامی 11 ساعت پیش تلگرام1 تلگرام1 مقالات
      بحث در مورد پیاده رو و پیاده راه 11 ساعت پیش 0RKIDEH fatemeh.mirafttahi10 میزگرد علمی
      عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز دیروز AliReza AliReza اطلاعیه و اخبار سایت
      دانلود مقالات علمی شما از سیویلیکا(900 تومان) دیروز AliReza AliReza اخبار و اطلاعیه ایران شهرساز
      عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد 11-21 AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      ساخت باغ‌شهر و باغ‌ویلا در شهرهای جدید ممنوع شد 11-21 Sahab Sahab اخبار شهرسازی
      کاشان 11-20 godonly. godonly. درخواست نقشه
      پروژه معماری اسلامی 11-19 تلگرام1 تلگرام1 مقالات
      عضوگیری کارگروه اسکیس طراحی شهری 95 شروع شد 11-19 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
      مهم: دانلود رایگان خلاصه پایان نامه-رساله معماری 11-19 rezahuman9 rezahuman9 طرح،پروژه
      مقاله  میدان، فضایی برای بروز تعاملات اجتماعی و راهکارهای طراحی آن 11-18 تلگرام1 تلگرام1 سایر مقالات
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل