امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هنرمندی دانشجویان بر دیوارهای دانشکده هنر و معماری واحد همدان
نقاشی دیواری نقش برجسته بر روی گچ با هنرمندی دانشجویان رشته نقاشی دانشگاه آزاد اسلامی همدان بر روی دیوارهای دانشکده این واحد نقش بست.
به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همدان، در آیین افتتاحیه این اثر، رییس اداره پژوهش دانشکده هنر و معماری واحد همدان گفت: منشاء هنــر هر چه باشد، از ورای آن دنیای ناشناخته ای نمایان می گردد، ماهیتی درونی از هنرمند که گفتمانی از دلتنگیها فارغ از زمان است.

دکتر حسین اردلانی افزود: به هیــچ هنرمنــدی نمی توان روش آفرینندگی را آموخت، بلکه تنـها ایـن هنرمنــد است که می تواند بیاموزد، و خلاقیت خود را کشف کند.
وی تصریح کرد: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان برای پنجمین بار اثری در قالب نقش برجسته را در طبقه دوم دانشکده هنر و معماری این دانشگاه نقش زدند.
مدیر پژوهشی دانشکده هنر و معماری واحد همدان اظهار داشت این اثر که پرواز نام دارد با تکنیک گچ، چوب و رنگ اجرا شده است.

اردلانی تصریح کرد نام این اثر بر محتوای آن اشاره دارد، پرواز بر آسمان شهر کهن و پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین، همدان. المانهای بصری بیشماری را در این اثر می توان نظاره گر بود اما فارغ از تمام روایتهای نزدیک به اثر همچون دانه های برف، میادین گنبدهای بناهای تاریخی و مذهبی و پلان شهر همدان، این اثر به تمامی در تلاش است تا بتواند ذهن مخاطب را نسبت به خود و دنیای درونی خود به پرواز در آورد.
وی بیان داشت این اثر که در ابعاد 720×360 سانتیمتر اجرا شده است در طول یک ترم تحصیلی و ماحصل 31 دانشجوی رشته نقاشی می باشد.

گفتنی است در آیین افتتاحیه این اثر آقایان دکتر علی اکبر حائری موحد، معاون دانشجویی واحد همدان، دکتر امید دژدار، رییس دانشکده هنر و معماری، حسین اردلانی مدرس کارگاه و مدیر پژوهشی دانشکده و خانم سروندی مدیرگروه نقاشی دانشگاه آزاد اسلامی همدان حضور داشتند.
منبع:www.iauh.ac.ir
[تصویر:  memaro.jpg]
آخرین ارسال های من :

چه سخت است
دلتنگ قاصدك بودن
در جاده ای كه در آن
هیچ بادی نمی وزد...!!
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، JAVAD4050 ، dely_sh ، bahareh. ، atoosa.marzban ، godonly. ، kasrak ، arvik ، century21 ، shokri ، fazel90 ، lofra
با سلام
تا دیدم واسه همدانه ، گفتم حتما حسین هم هست
ای ول
دوست دارم
بازم بچه های یزد
درود بر تو ای حسین اردلانی عزیز
مجتبی دادخواه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط قاصدک ، arvik ، bahareh.
    بچه های نقاشی دانشگاه آزاد همدان همیشه کارشون عالی بوده!!! دستشون درد نکنه واقعا...113

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط قاصدک ، bahareh.
    سلام

دست مریزاد، خدا قوت.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط قاصدک ، bahareh.

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات طراحی شهری دانشگاه آزاد همدان/مهر93 Sahab 0 1,292 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۴:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد همدان/مهر93 Sahab 0 1,156 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۴:۲۸ عصر
      لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد همدان/دی92 Sahab 0 1,098 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۲:۱۴ صبح
      لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات طراحی شهری دانشگاه آزاد همدان/دی92 Sahab 0 938 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۲:۱۴ صبح
      لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد همدان/مهر92 Sahab 2 1,854 ۱۳۹۲-۷-۸، ۱۲:۱۳ عصر
      لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات طراحی شهری دانشگاه آزاد همدان/مهر92 Sahab 5 2,461 ۱۳۹۲-۷-۸، ۱۲:۱۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان