امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست انجام پروژه+هزینه-تبدیل فایل کدی به تری دی مکس
سلام

من یک نقشه کدی کامل از یک ساختمان 2 طبقه دارم که نسبتا ساده طراحی شده است و میخوام اون را در محیط کد یا تری دی مکس و یا آرشیکد سه بعدی کنم

دوستانی که میتونند این کار را انجام بدند همراه با هزینه آن به مدیریت پیام دهند یا در همین تاپیک اعلام کنند.
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
سلام دانشجویی حساب کنید من فقط میخوام تری دی باشه نقشه های کدی کامل هستند

پلان نما و برش و ... آماده است

پاسخ
ممنون از همه دوستان

کار انجام شد.

لطفا پیام ندهید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
درود

متاسفانه هنوز کار ایشون انجام نشده و وقتشون هم خیلی خیلی محدود است دوستانی که میتونند کار را در حداکثر امشب انجام دهند در همین تاپیک اعلام کنند.

بزودی تیمی را با رزومه در سایت تشکیل میدهیم تا به چنین مشکلاتی برخورد نکنیم.

پاسخ
من دیر دیدم وقتتون تموم شده؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۹:۳۵ صبح)esfanex نوشته است: من دیر دیدم وقتتون تموم شده؟

متاسفانه فرصت ایشان تمام شده ان شالله پروژه های بعدی...

پاسخ
    سلام دوستان
    من فکر میکنم این زحمتی که دوستان عزیز آقای مهندس دهقان و مهندس ارکیده و بقیه مدیران بخش های مختلف میکشن به خاطر ارتقاء علمی دانشجوهای محترمه اگر قبول کنیم رسالت این سایت ارتقاء علمیه دانشجوهاست پس این موضوع با انجام پروژه های دانشجویی منافات داره
    به نظر من سایت تخصصی ایران شهرساز باید تمام تلاشش رو برای ارتقاء علمی دوستان شهرساز و معمار انجام بده نه اینکه ناخواسته باعث به وجود آوردن بستری برای تنبلیه یک عده ایی بشه
    مرسی
    آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
    پاسخ
     سپاس شده توسط dely_sh ، JAVAD4050
    (۱۳۹۱-۴-۲۵، ۱۰:۴۳ صبح)yaser seraj نوشته است: سلام دوستان
    من فکر میکنم این زحمتی که دوستان عزیز آقای مهندس دهقان و مهندس ارکیده و بقیه مدیران بخش های مختلف میکشن به خاطر ارتقاء علمی دانشجوهای محترمه اگر قبول کنیم رسالت این سایت ارتقاء علمیه دانشجوهاست پس این موضوع با انجام پروژه های دانشجویی منافات داره
    به نظر من سایت تخصصی ایران شهرساز باید تمام تلاشش رو برای ارتقاء علمی دوستان شهرساز و معمار انجام بده نه اینکه ناخواسته باعث به وجود آوردن بستری برای تنبلیه یک عده ایی بشه

سلام
    کاملا حق باشماست مدتی هم تعطیل شد ولی با درخواست دوستان چند تایی انجام شد و از این تاریخ به بعد تا اطلاع ثانوی چنین پروژه هایی در سایت ایران شهرساز انجام نمی شود.و فقط دوستان میتونند نمونه پروژه های خود را برای دانلود در سایت قرار دهند.

پاسخ
     سپاس شده توسط yaser seraj ، JAVAD4050
    (۱۳۹۱-۴-۲۵، ۱۰:۴۹ صبح)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۱-۴-۲۵، ۱۰:۴۳ صبح)yaser seraj نوشته است: سلام دوستان

سلام
    کاملا حق باشماست مدتی هم تعطیل شد ولی با درخواست دوستان چند تایی انجام شد و از این تاریخ به بعد تا اطلاع ثانوی چنین پروژه هایی در سایت ایران شهرساز انجام نمی شود.و فقط دوستان میتونند نمونه پروژه های خود را برای دانلود در سایت قرار دهند.
    از مدیریت عزیز و منطقی سایت کمال تشکر رو دارم
    مرسی

پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    این پیشنهاد باتوجه به دلایل منطقی شما بسیار خوبه

ولی فکرمیکنم بخاطر همون موضوع ارتقای علمی، بشه این کار رو کرد که انجام کامل پروژه های دانشجویی حذف بشه اما به جاش کمک و راهنمایی در این موضوع باشه

مثلا کسی که موضوعی رو برای کارش انتخاب کرده و ایده ها و یافته های خودشو در سایت قرار بده و دوستانی که میتونن بهش کمک و راهنمایی کنن

و به جای هزینه کامل، هزینه اندکی در نظر گرفته بشه یا با نظر دو طرف اصلا هزینه ای نباشه

اینطوری هم به بحث و اشتراک گذاشته میشه هم جلوی منفی بودن کار کامل دانشجوها گرفته شده

کسی هم که دچار مشکل شده مشکلش حل میشه و پروژه بهتر و کاملتری ارائه میده
    مشابه کاری که یکی از دوستان جدیدا انجام داد

مهندس geo

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...0#pid30860
    آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
    پاسخ
     سپاس شده توسط diamond ، dely_sh ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نیاز به قایل انوکد منطقه 11 و 12 kasrak 1 1,391 ۱۳۹۴-۷-۶، ۰۱:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      انجام کلیه ی خدمات AUTO CAD,3D MAX ahmad reza zare 3 2,965 ۱۳۹۰-۷-۱۳، ۰۹:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: mohamad_rs

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان