ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نقاشی سه بعدی بسیار جالب در چها راه ولیعصر تهران
سلام به همه دوستان
امروز از 4 راه ولیعصر داشتم رد میشدم که متوجه یه نقاشی خیلی جالب شدم که قبلا فقط این کار توی اروپا و پیاده رو های اروپا انجام شده بود....برا من و همه کسایی که از اونجا عبور می کردن خیلی جالب بود و خیلی زیبا....البته چون ظاهرا نقاشی اولشون بوده ...که کف پیاده رو می کشیدن ...یه خورده ....خیلی کم فکر می کنم زاویه دیدش خوب تنظیم نشده بود....ولی در کل ...به نظرم خیای زیبا بود...که دوتا عکس براتون اینجا گذاشتم ...می تونید ببینید

بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
 سپاس شده توسط: alireza ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، قاصدک ، pariaaa ، nur ، m.marziye
2
RE: نقاشی سه بعدی بسیار جالب در چها راه ولیعصر تهران
kheili jaleb bood o ziba

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: قاصدک ، Sadeghpour
3
RE: نقاشی سه بعدی بسیار جالب در چها راه ولیعصر تهران
زیبا، جالب، کم هزینه113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
 سپاس شده توسط: قاصدک ، Sadeghpour
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  دو میلیون و200 هزار واحد خالی در تهران aramo 1,089 2012-07-04، 06:36 PM
آخرین ارسال: aramo
  افتتاح زیرگذر چهارراه ولیعصر تا پایان شهریور 0RKIDEH 1,125 2012-07-03، 12:34 PM
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  بوستان‌های بانوان تهران 0RKIDEH 1,154 2012-07-03، 12:27 PM
آخرین ارسال: 0RKIDEH
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  هدف های بی نظیر سئو 10 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  کاربرد و آموزش حرفه ای کار با گوگل آنالیز 10 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  با 28 نکته کلیدی سایت خود را سئو کنید 10 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  سایت تولید محتوا,سفارش تولید محتوا 10 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  چاپ کاتالوگ خلاقانه سخت نیست! (سری اول) 10 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  زیرو کلاینت gm-800 10 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  ASUS Asuspro E510 10 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  Thin Client 10 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  دستگاه ساعت حضور و غیاب Suprema face Station 10 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  اسکنر اثر انگشت Biomini Suprema سیمرغ پارسیان 10 ساعت پیش fafaferdos fafaferdos گفتگوی آزاد
  سومین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی سالانه عمران، معماری و طراحی... 04-12 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  نكات تخصصی ارشد برنامه ریزی شهری ویرایش اول 1397 شامل 999 نکته 04-05 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  درخواست کتاب حقوق و قوانین شهری دکتر کامیار 04-02 gasemij آرزوعطاری پرسش و پاسخ
  دانلود پاورپوینت و جزوه آشنایی با معماری اسلامی2 (PDF DOC PPT) 03-25 atelieahjam hamidfa فروشگاه فایل اربان شاپ
  درخواست غیر رایگان  جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادم... 03-11 ehsan12 alireza جزوه های معماری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل