امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد ساخت حساب کاربری در وب سایت lynda
دوستان خوب ایران شهرساز شما هم حتما پیش اومده که به آموزشی نیاز داشته باشید و در دسترستون نباشه و یا هزینه اون همونطوری که میدونید بالا باشه
با وب سایت آموزشی lynda هم احتمالا آشنایی دارید.یک وب سایت که در مورد هر نرم افزاری که فکرش رو بکنید آموزش داره.مخصوصا در مورد نرم افزارهای سه بعدی سازی

پیشنهاد من اینه که توسط مدیر سایت از درآمدها,یک قسمت برای این کار در نظر گرفته بشه و اگر هم مقرون به صرفه نیست برای مدیریت,کسانی که تمایل به این کار دارند میتونیم خودمون البته در قالب انجمن این کار رو انجام بدیم و با گذاشتن هزینه ای که همه درش شریکن یک حساب کاربری برای انجمن بسازیم.در نهایت یک تاپیک برای درخواست آموزشهای مورد نیاز دوستان اماده میشه و چند نفر که دسترسی به اینترنت براشون همیشگیه مسئول دانلود و قرار دادن این آموزشها برای افرادی که در خرید اکانت مشارکت داشتن رو میکشه.
البته این فقط کانسپت کاره و چون من اطلاعات کاملی از lynda ندارم نمیتونم دقیقا بگم که چه کاری باید انجام بشه
دوستانی که موافق این کار هستند نظرات,پیشنهادات و یا راه کارهاشون رو بگند تا به یه جمع بندی برسیم.
واقعا حیفه که آموزشهای باارزش این وب سایت عالی رو از دست بدیم.
با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، mohseni ، alireza
ممنون
آخرین ارسال های من :

اگر واقعیات با نظریات هماهنگی ندارند، واقعیت‌ها را تغییر بده " البرت انیشتین"
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  صحبت های یک عضو بعد از دوری از سایت و بازگشت مجدد alireza 0 1,461 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۱۰:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  انتقاد از سایت hamid_shahrsaz 7 4,559 ۱۳۹۳-۶-۸، ۱۲:۳۳ عصر
  انتقاد و پیشنهاد:هدف سایت alireza 4 2,133 ۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  چـــگونـــه در ایــن ســایت جـــستجو کنیم !!!! .Utopia 4 4,014 ۱۳۹۱-۱۰-۲۷، ۰۱:۱۳ صبح
  قابل توجه دوستانی که قبلا در ختم قرآن شرکت می کردند FA.ARDAKANI 8 5,122 ۱۳۹۱-۶-۲۵، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  یه پیشنهاد دیگه پریوش 1 2,158 ۱۳۹۱-۵-۲۶، ۰۹:۲۲ صبح
  چنتا پیشنهاد ناقابل:دی Vasta 2 3,059 ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۴:۴۳ عصر
آخرین ارسال: Vasta
  پیشنهاد نمایش محل سکونت کاربران به صورت اختیاری sardarekord 8 4,238 ۱۳۹۱-۱-۶، ۰۷:۱۴ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  پیشنهاد ایجاد دانشگاه مجازی aramo 5 3,078 ۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۱۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: elham90
  پیشنهاد kiana7822 1 1,651 ۱۳۹۰-۱۱-۴، ۰۸:۱۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان