امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقالات دانشگاه هنرهای زیبا:شهرسازی شتابزده دکتر سید محسن حبیبی(مفید برای مرحله دوم)
مقالات دانشگاه هنرهای زیبا:شهرسازی شتابزده دکتر سید محسن حبیبی(مفید برای مرحله دوم)

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   shahrsazie shetab zade.pdf (اندازه: 579.51 KB / تعداد دفعات دریافت: 930)
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، محب الرضا ، deldar ، JAVAD4050 ، baradaran ، 0RKIDEH ، dely_sh ، ahmad lotfi ، sattar ، MouhammadMILAD ، Brightness ، saeed nasiri majd
این مقاله رو ممکنه بعضیها ندیده باشن واسه همین گفتم یکباره دیگه این مقاله در تابلو قرار بگیره.

پاسخ
سپاسگزار مهندس

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ممنون.سپاس فراوان
    آخرین ارسال های من :

هیچ آوازه ای
      بر بلندی سرزمینی که سرای آن دام نبودن و نخواستنت است قدم گذاشته ای ونمی دانی که عاقبت عاشقانه هارا باد به لختی از ثانیه ای از جنون پر میدهد ... پر میدهد این عشقانه ها را چون که باد است باد لحظه ای آرام نمیگیرد .. درست مث من که درنگی بر من نیست ... و منهای بودن بی معنی این روزای پر تلاطمم ... هیچ آوازه ی دیگر نخواهم داشت... باد (م.فیروزه)
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        کتاب سبزه میدان هویت گم شده برای دانلود zidane 0 1,207 ۱۳۹۵-۷-۸، ۰۵:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: zidane
        مقاله میدان، فضایی برای بروز تعاملات اجتماعی و راهکارهای طراحی آن تلگرام1 0 1,505 ۱۳۹۴-۱۱-۱۸، ۰۴:۵۹ عصر
      آخرین ارسال: تلگرام1
        واژه ها تعاریف حوزه شهرسازی و معماری تلگرام1 0 1,420 ۱۳۹۴-۱۰-۲۱، ۱۱:۰۴ عصر
      آخرین ارسال: تلگرام1
        مقاله موزه هنرهای معاصر و موزه فرش MHAKBARI 2 2,427 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۱:۵۶ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        مقاله شهرنشینی و شهرسازی در ایلام باستان atelieahjam 0 2,208 ۱۳۹۴-۸-۲، ۰۲:۰۴ عصر
        مقاله طراحی و الگوهای رفتاری پیشنهادی برای بهسازی پارک های شهری atelieahjam 0 2,458 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۲:۲۳ عصر
        مقاله فرش شهری ، مقدمه ای بر شهرسازی فولدینگ atelieahjam 0 2,582 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۰:۳۵ صبح
        مقاله مجموعه مقالات دکتر پورجعفر atelieahjam 0 1,559 ۱۳۹۴-۸-۱، ۰۷:۴۳ عصر
        مقاله معماری و شهرسازی هند 16 و 17 ميلادی atelieahjam 0 1,287 ۱۳۹۴-۸-۱، ۰۷:۰۴ عصر
        مقاله نظم بصری در شهرسازی سنتی ایران atelieahjam 0 1,541 ۱۳۹۴-۸-۱، ۰۶:۱۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان