امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از مناطق محروم سیستان و بلوچستان ....
سلام به همه دوستان خوبم
راستش من میخوام یه شهر توی مناطق محروم سیستان و بلوچستان طراحی کنم...اگه کسی احیانا اطلاعاتی راجب به شهرها و روستاهای اونجا داره در اختیار بذاره بشدت ممنون میم....ایشالا موقع گرفتاریا جبران کنم3

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم جدای از شرح خدمات cds قزوین ، alireza 10 7,547 ۱۳۹۳-۱۲-۱۳، ۱۲:۱۲ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,629 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  درخواست رایگان اسکیس و کروکی از عالی قاپو،مسجد شاه،مسجد لطف الله،سر در قیصریه فضای کلی میدان نقش جها Brightness 2 2,588 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کسی طرحی از نقاشی انتزاعی داره که مفهومی رو برسونه alireza 0 1,817 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۷:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اسکیس و راندو از فضاهای شهری alireza 0 2,502 ۱۳۹۳-۱۰-۶، ۱۲:۱۶ صبح
  درخواست رایگان میخوام از پلان ساده ای پرسپکتیو ایزومتریک، یک نقطه ای و دو نقطه ای بزنم انتخاب پلان alireza 0 2,272 ۱۳۹۳-۹-۲۷، ۰۸:۰۷ عصر
  از دیروز گیر پرسشنامه حس تعلق مکان هستم alireza 6 4,215 ۱۳۹۳-۹-۱، ۱۰:۳۶ صبح
آخرین ارسال: 9123533029
  درخواست رایگان پلان محله های اصفهان (محله علی قلی اقای اصفهان)را از کجا میتونم بگیرم alireza 3 2,112 ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۰۶:۱۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست رایگان چند عکس از پرسپکتیو خارجی یه ویلای یک طبقه که قبلا در 3d کشیده شده برام بذارید alireza 1 1,467 ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۰۹:۱۵ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  امکان استفاده از شیشه در دیوار مشترک با همسایه geo 6 3,014 ۱۳۹۳-۶-۲، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: geo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان